Sesterstvo

Dům rodiny Lundových je na prodej. Poté, co Cecilie odhalila Johnovu nevěru, žijí manželé odloučeně a mají děti ve střídavé péči. Aby Cecilie zahnala stesk po ztraceném rodinném životě a po dětech, vrhá se s o to větší vervou do práce na porodním oddělení a nechává se pohltit dramatickými událostmi, které se tam odehrávají. Její okolí očekává, že dotáhne rozvod do konce a začne znovu, ona sama si to však ještě nestačila pořádně rozmyslet. Život bez partnera a každý druhý týden i bez dětí jí připadá nezvyklý a těžký, s Johnem však oba chodí na partnerskou terapii, díky níž by snad Cecilie mohla být schopná vnést do svého života nový řád. Zároveň s rozpadem Ceciliiny rodiny se na obzoru objevuje i další problém. Je přepadeno několik mladých žen a na internetu se rychle začnou šířit pomluvy a fámy. A slovo „sesterstvo“ najednou dostává nový význam....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/174183/sesterstvo-174183.jpg 3.443

Rodina Lundových 2.

Pro ženy, Thrillery, Literatura česká
Vydáno, Mladá fronta

Systerskap, 2013

Kniha Sesterstvo

marie3541

Druhý díl mě bavil možná trošku více než první. Ale četla jsem i daleko lepší knihy. Uvidíme další díl.

Jarmila97
17.06.2019

Zajímavá kniha,chybí mi tam nějaké větší napětí ale jinak to bylo velmi příjemné čtení ;)

ivka67
16.06.2019

Trošku víc se my líbila než první díl,bylo zde trochu víc napětí a příběhu.

surikata246
03.04.2019

Nezaujala,přes veškerou snahu nedočteno.

zdenaR
11.01.2019

Označení thriller je poněkud nadsazené. Kniha se dobře čte, místy je i napínavá, prostě "román pro ženy".

Kabi
03.09.2018

Kniha mě vůbec nechytla, ani jsem jí nedočetla.

vojteska70
14.07.2018

Vůbec mně to nezaujalo. A označení “thriller ? Ani náhodou

ivulka15
30.03.2017

Pokračování osudů rodiny Lundových. Kniha je napsaná vcelku čtivě ale thriller to tedy není ani omylem.