kniha kniha komentáře u knih

Playground Playground Lars Kepler

Tak parádní knížka. Je někdy dobré se umět oprostit od očekávání.

02.06.2023 5 z 5

Průlom a odhodlání Průlom a odhodlání Ulrike Schweikert

Výborná knížka. Celou jsem ji prožila příběhem statečných žen v těžkém období. Pět hvězdiček je málo.

31.05.2023 5 z 5

Čtyři vichry Čtyři vichry Kristin Hannah

Na knížky Kristin Hannah pět hvězdiček nestačí. V každé knížce je kus skutečného života a díky těmto knížkám čtení miluju.

27.04.2023 5 z 5

Slib Slib Sharon J. Bolton

Tak to bylo skvělé čtení, které vyvolalo spoustu otázek a zamyšlení.

07.04.2023 5 z 5

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

Kdybych tušila, jak skvělá je tato série, vzala bych si dovolenou a přečetla ji celou naráz. Autorka vtáhne do děje a nepustí.

20.03.2023 5 z 5

Ještě jedny zavřené dveře Ještě jedny zavřené dveře Nuala Ellwood

Knížka předčila moje očekávání. Stupňování napětí, střídání časových období, kdy se vše postupně doplňovalo a překvapivý závěr. Zasloužených pět hvězd.

04.03.2023 5 z 5

Dokonalé děti Dokonalé děti Sophie Hannah

Knížku jsem přečetla téměř na jeden zátah. Napínavá, čtivá.

27.02.2023 5 z 5

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

Přesně ta správná dávka napětí a představivost , kterou mě autorka připoutala ke knížce je jasných pět hvězd. A ten konec mě nutí ihned začít číst druhý díl.

14.01.2023 5 z 5

Host na večeři Host na večeři B. P. Walter

Skvělá knížka.

02.12.2022 5 z 5

Za to mi zaplatíš Za to mi zaplatíš Teresa Driscoll

Skvělý propracovaný příběh, který se postupně odkrýval a každou další kapitolou nutil číst.

29.05.2022 5 z 5

Matky Matky Genevieve Gannon

Skvělá. Neskutečně čtivá knížka, kterou jsem si šetřila a hodně jsem přemýšlela o věcech, které se kolem IVF můžou dít. Pokud mám chuť do knížky zasáhnout tak je to přesně to, co od knížek očekávám.

24.03.2022 5 z 5

Drbny z předměstí Drbny z předměstí Abbi Waxman

Výborná knížka. Četla se dobře a jsem zvědavá na další autorčinu knížku.

15.03.2022 5 z 5

Adresa Naděje Adresa Naděje Mélissa da Costa

To je pro mě další knižní poklad.

07.03.2022 5 z 5

Co po ní zbylo Co po ní zbylo Eric Rickstad

Výborná knížka s temnou zneklidňující atmosférou. Napínavá a mrazivá psychologická jízda. Skvělý autorův styl, který mě sedl a nutil číst.

02.03.2022 5 z 5

Mistr: Druhá část životního příběhu Johanna Georga Fausta Mistr: Druhá část životního příběhu Johanna Georga Fausta Oliver Pötzsch

Oba díly jsou výborné. I když jsem nečetla, myšlenkama jsem byla stále v příběhu a těšila se na každou další stránku. Velmi čtivě a poutavě napsané.

01.02.2022 5 z 5

Les vzpomínek Les vzpomínek Sam Lloyd

Výborně napsaný psychologický thriller. Byla jsem v napětí celou dobu až do gradujícího závěru. Bavil mě i do příběhu zapojený osobní život hlavní vyšetřovatelky.

20.11.2021 5 z 5

Hledání Sylvie Lee Hledání Sylvie Lee Jean Kwok

Skvělá psychologie postav, lži, zatajování, rodinná tajemství....Já jsem z knížky nadšená.

03.11.2021 5 z 5

Rez a záře hvězd Rez a záře hvězd Tammy Greenwood

Nezapomenutelný příběh napsaný velmi čtivě.

17.03.2021 5 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Za mě nejlepší díl série. Jiný, nezapomenutelný děj a dokonale popsaná atmosféra.

28.02.2021 5 z 5

Žena v temnotě Žena v temnotě Vanessa Savage

Výborný psychothriller, který musíte číst na jeden zátah.

20.02.2021 5 z 5