kneslova kneslova komentáře u knih

Druhá sestra Druhá sestra Peter Mohlin

Tak tohle mě moc nebavilo, sotva jsem to docetla..

01.05.2022 3 z 5

Cizinky ve vlaku Cizinky ve vlaku Lisa Unger

Mě to prostě bavilo, fakt zajímavý knižní počin , dobrý psychothriller za pět hvězdiček

01.05.2022 5 z 5

Najdi mě Najdi mě Anne Frasier (p)

Velmi velmi dobrá detektivka… skvělé počtení. Sympatičtí hlavní hrdinové , příběh super, fakt bestseller

24.04.2022 5 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Fajn čtení , Irsko mám moc ráda, příjemná kniha

24.04.2022 4 z 5

Sběratel přání Sběratel přání Mia Sheridan

První polovinu jsem četla těžce, už jsem myslela, že to nedočtu, v druhé půli to trochu nabralo grády . Tak 3,5 hvězdiček

16.04.2022 4 z 5

Hrob třinácté panny Hrob třinácté panny Naďa Horáková

Docela zajímavá kniha, dobře se čte , nevěrohodné postavy i příběh

10.04.2022 4 z 5

Hledejte ji Hledejte ji Rick Mofina

Slušná detektivka, tak trochu prekombinovaná.

10.04.2022 4 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Velice slušná detektivka

10.04.2022 5 z 5

Chceš hrát? Chceš hrát? P. J. Tracy

Tuhle sérii jsem četla před 15 lety, ted jsem se do této knihy začetla znovu a nelituji, je perfektní, napínavá, zajímavé bizardní postavičky, bavilo mě to znovu, dávno jsem zapomněla kdo je vrah

20.03.2022 5 z 5

Černobylské dívky Černobylské dívky Anne Blankman

Nevím jestli je to kniha pro děti a mládež , ale je opravdu skvělá. Krásný příběh , nedalo se přestat číst … ty lidské příběhy na pozadí havárie Černobylu byly nečekaně dojímavé a krásné…

13.02.2022 5 z 5

Pocit hanby Pocit hanby Linda Castillo

Dobrá a napinava detektivka

13.02.2022 5 z 5

Zákon přitažlivosti Zákon přitažlivosti Susie Tate

Roztomilá kniha, velmi dobře se čte

11.02.2022 5 z 5

Horkou jehlou Horkou jehlou Rudolf Havlík

Dobra kniha k zamyšlení , líbila se mi víc než předchozí dílo autora, ale je velmi podobná

04.02.2022 4 z 5

Zítra je taky den Zítra je taky den Rudolf Havlík

Čtivá kniha , ano autor je hodně sarkastický , ale hodně se dozvíte o místech , která jsou tam popisována , někdy opravdu absurdní …

04.02.2022 4 z 5

Temná cesta Temná cesta Linda Castillo

Konečně jsem se dostala k jedné z knih této série od Lindy Castillo. A výborná detektivka.

23.01.2022 5 z 5

Kočičí kavárna Kočičí kavárna Charlie Jonas

Takový milý příběh , oddechovka , ale příjemné čtení. A velkou roli tam hrají i kočky ..

23.01.2022 4 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Velice provedená kniha, na stejné téma jsem četla i Kukačky a to také bylo výborné čtení . Tady ovšem Slušní lidé v provedení thrilleru. Dobře napsaný příběh. Čtivé, napínavé

23.01.2022 5 z 5

Velmi zajímavé informace

18.01.2022 5 z 5

Útěk ze světa Útěk ze světa Lucinda Berry

Přečetla jsem tu knihu jedním tahem, psychologicky velmi zajímavá … i z téhle závislosti na “vůdci” je ohromné těžké se vymanit - to je známo i z reálného života , velmi smutné . Perfektně napsáno

02.01.2022 5 z 5

Železný vlk Železný vlk Siri Pettersen

Chytlo mne to až v druhé třetině knihy , zajímavé fantasy… a zase čekat na další díly , uvidíme

02.01.2022 4 z 5