Klarinecka Klarinecka komentáře u knih

Hvězdná hodina vrahů Hvězdná hodina vrahů Pavel Kohout

Kniha byla vynikající. Bohužel jsem si tuto e-knihu zakoupila zcela legálně za nemalý peníz a grafika totálně na prd, miliarda překlepů a hlavně pravopisných chyb, což mi docela kazilo čtení a celkový dojem z této knihy.

20.07.2015 4 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Totál srajda. Tak pro náctileté slečny, které svrbí. Jinak vyhozené prachy.

23.06.2015 odpad!

Stalker Stalker Lars Kepler

Místy trochu divočina, předchozí knihy byly lepší.

23.06.2015 4 z 5

Pantaleón a jeho ženská rota Pantaleón a jeho ženská rota Mario Vargas Llosa

Tohle byl krutopřísný masakr mé bránice. Chudák Pantaleon. Už jsem to četla asi 3x a pořád mě to neuvěřitelně baví :D

12.05.2015 5 z 5

Keltův sen Keltův sen Mario Vargas Llosa

Čekala jsem nudu, ale nakonec se konalo velmi milé překvapení. O této části dějin moc nevím, takže zejména kolonizace Afriky v knize popisovaná byla zajímavá. Fakt dobrá knížka.

12.05.2015 5 z 5

Mrtvý na Pekelném vrchu Mrtvý na Pekelném vrchu Juraj Červenák

Právě dočteno. Velmi milé překvapení, na knihu jsem natrefila úplnou náhodou. Svižné, čtivé dílko, příběh má spád, spoustu zvratů a zápletek. Na můj vkus tam ale bylo přeci jen mnoho postav a podezřelých, místy jsem v tom měla trochu guláš a musela se zamyslet nad tím, kdo je vlastně kdo. Nicméně Krev prvorozených je již připravena k přečtení. Doufám, že bude stejně dobrá.

11.05.2015 4 z 5

Poslední na řadě Poslední na řadě Helen Fields

Celá knížka byla dost divná, místy jsem měla dojem, jako by to ani nepsala Helen ale nějaký začátečník. Divně se to chvílemi vleklo a ten konec mě fakt vytočil. Trochu zklamání

16.05.2024 2 z 5

Král rytíř Přemysl II. Otakar Král rytíř Přemysl II. Otakar Vlastimil Vondruška

Jako více čtenářů tak i já jsem se tady zasekla. Druhá polovina knihy mi přišla hodně úmorná a tento díl jsem četla nejdéle. Ale i tak je to hezké počtení.

07.01.2020 4 z 5

Cela číslo 17 Cela číslo 17 Dominik Dán

Paráda

02.03.2019 5 z 5

Už teď jsi mrtvá Už teď jsi mrtvá Sharon J. Bolton

Jako vždy parádní počtení.

02.01.2019 4 z 5

Znesvětitel Znesvětitel Paul Finch

Po pár stránkách si říkám: kruci, to už jsem četla. A ono fakt, už si knížky v knihovně půjčovat nebudu, zapomenu pak, co už jsem četla. Ale tohle si přečíst podruhé mi vůbec nevadilo. Heck je prostě božan.

23.12.2018 5 z 5

Lži, samé lži Lži, samé lži Lisa Jackson

Ach jo, zase jsem té Lise dala šanci a zase nic moc. Začalo to docela zajímavě, ale pak se to až do tří čtvrtin vleklo, aby to v poslední pětině knihy nějak vygradovalo, ale její starší knihy měly výrazně větší spád.

16.12.2018 2 z 5

Střepiny ticha Střepiny ticha Val McDermid

K mému velkému zklamání musím řict - obyčejný průměr. Obzvláště první půlka se vleče a pak hurá kvapný konec :(

14.08.2018 3 z 5

Peklo z Araratu Peklo z Araratu Christopher Golden

Vyhozené peníze. Čekala jsem teda něco víc. Ne takovouhle nudu.

03.07.2018 1 z 5

Ještě že nejsem kat Ještě že nejsem kat Vlastimil Vondruška

Bylo to pěkné, ale když já miluju Oldu z Chlumu :) Takže za čtyři hvězdičky :)

24.02.2018 4 z 5

Poustevník Poustevník Thomas Rydahl

No, asi jsem teda hňup, nebo jsem nenašla to poselství nebo skrytou krásu tohoto díla, ale bylo to jedno velké utrpení, zcela nepochopitelné odbočky, celé se to táhlo jako sopel a celé to bylo postavené totálně na palici. Za mě teda vyhozené peníze za 440 stránek nudy. Naposledy jsem tak často usnula nad učebnicí. Nechápu, za co to dostalo cenu. Asi jsem teda kulturní a literární analfabet.

28.12.2017 odpad!

Svět podle Garpa Svět podle Garpa John Irving

Jen dve hvezdicky. Irving za to nemuze. Muze za to nakladatelstvi, ktere odvedlo opravdu mizernou praci. Ta kvanta hrubych pravopisnych chyb a preklepu na kazde strance mne poradne hnula zluci a dokonale mi otravila cele cteni :(

23.06.2017 2 z 5

O obrovi, který neměl srdce v těle: Norské pohádky O obrovi, který neměl srdce v těle: Norské pohádky Peter Christen Asbjørnsen

Ty severské pohádky mě baví. A přitom jsou seveřani tak hodní lidi. Což je paradox vzhledem k tomu, že v pohádce ten největší hrdina většinou něco ukradne, někoho ošidí či zamorduje, načež je bohatýrsky odměněn :D Já miluju i ty naše české, ale tohle byl těžký kalibr a brutální kontrast :D Mám to u postele a jak jsem stará, tak po nich často před spaním sáhnu :D

14.12.2016 5 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Žítkovské bohyně byly lepší.

15.11.2015 3 z 5

V pekle plynových komor V pekle plynových komor Shlomo Venezia

Husté. Místy se mi zvedal žaludek a běhal mráz po zádech.

21.08.2015 5 z 5