kiki11 kiki11 komentáře u knih

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Lolita mě velmi zklamala, poněvadž obsahuje velké množství pasáží, které mě neskutečně nudily.

19.02.2015 3 z 5

Nakonec přijde smrt Nakonec přijde smrt Agatha Christie

Jedna z nejlepších knih od Agathy.

16.02.2015 5 z 5

Agáta a doktor Lupa - Dvojčata Agáta a doktor Lupa - Dvojčata Gerit Kopietz

Pěkná dětská knížka. :)

16.02.2015 4 z 5

Čertík a jeho svět Čertík a jeho svět Marcel Safír

Příjemná vzpomínka na dětská léta. :)

18.01.2015 4 z 5

Karibské tajemství Karibské tajemství Agatha Christie

Jedna z nejlepších knih, které jsem dosud od Agathy četla. Troufám si říct, že téměř srovnatelné s Deseti malými černoušky. Skvělé počtení.

18.01.2015 5 z 5

Mrtvá v knihovně Mrtvá v knihovně Agatha Christie

Kniha, oplývající velkým počtem postav. Když ale budete číst pozorně, opravdu se dá v pohodě zapamatovat si kdo je kdo. :) Úžasně čtivé, s překvapivým rozuzlením, tak, jak už to u Agathy bývá. :)

11.01.2015 5 z 5

Vražda na faře Vražda na faře Agatha Christie

Možná jsem od prvního případu slečny Marplové čekala trochu víc, ale i tak se mi kniha líbila a přečtu si další.

05.01.2015 4 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Opravdu silná kniha, plná emocí. I přes závažnost tématu se mi četla velice dobře.

28.12.2014 5 z 5

Pytel kostí Pytel kostí Stephen King

Kniha se mi ze začátku strašně špatně četla, nemohla jsem se začíst, vžít se do postav... Ale pak, někdy od strany sto se to začalo rozbíhat a ke konci jsem si knihu zamilovala. Přesto ale souhlasím s tím, co už tady bylo řečeno mnohokrát, a to, že je tahle kniha o proti jiným kingovkám slabší. King umí psát poutavěji.

23.12.2014 3 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Naprosto suprová kniha, rozjezd byl sice pomalejší, ale druhá polovina knihy a konec má opravdu grády. Vřele doporučuju, přečetla jsem to jedním dechem.

24.11.2014 5 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Mně se kniha Carrie líbila opravdu moc, přečetla jsem ji za dva dny a nemohla se od ní odtrhnout. Za sebe říkám - jedna z nejlepších kingovek.

16.11.2014 5 z 5

Černočerná tma Černočerná tma Stephen King

Úžasná kniha, nejlepší byly asi povídky 1922 a Dobré manželství.

15.11.2014 5 z 5

Misery Misery Stephen King

Opravdu obdivuhodně napsaná kniha. Super zážitek!

01.11.2014 5 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Jedna z nejlepších knih, které jsem dosud četla. Celá kniha má neuvěřitelnou sílu a konec mě opravdu dojal. Hodně emotivní příběh.

22.10.2014

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Už dlouho jsem si tuto knihu chtěla přečíst a splnila moje očekávání - v negativní slova smyslu. Asi nejvíc mi vadily neustále se opakující slova jako vnitřní bohyně, božínku (opravdu nepochopim, jak někdo může napsat do knihy slovo božínku), ježkovy oči, do háje atd. Stejně tak mi vadilo Anastaziino rudnutí a kousání do rtu. Spousta scén byla opravdu totožná s Twilight, což bylo asi tím, že autorka tento příběh původně psala jako Fanfiction právě na Stmívání. Jediné pozitivum bylo asi to, že i přesto, jak se mi nelíbil autorčin styl psaní, protože nemám ráda, když je kniha psaná v jiném čase než minulém, bylo to docela čtivé.

11.10.2014 2 z 5

Smrt lorda Edgwarea Smrt lorda Edgwarea Agatha Christie

Poirot je prostě génius každým coulem, vůbec jsem nevěděla kdo je vrah. Moc pěkná kniha.

03.10.2014 4 z 5

Nástrahy zubařského křesla Nástrahy zubařského křesla Agatha Christie

Rozzuzlení bylo geniální, jako u všech ostatních knížek od Agathy, ale stejně se mi takhle líbila nejméně ze všech "poirotovek", které jsem zatím četla.

30.09.2014 3 z 5

Němý svědek Němý svědek Agatha Christie

U Agathy mě nejvíc baví, že v jejích knichách jsou vždycky objasněny i sebemenší detaily. Skvělé počtení.

27.09.2014 5 z 5

Vražda Rogera Ackroyda Vražda Rogera Ackroyda Agatha Christie

Jedno z nejlepších děl Agathy. Super počtení!

06.09.2014 5 z 5

Záhada na zámku Styles Záhada na zámku Styles Agatha Christie

Další geniální dílo od Agathy. Je to sice dost zamotaný, ale když se všechno vysvětlí, zapadne to do sebe jako skládanka. A Hercule Poirot je prostě nepřekonatelný. :))

12.08.2014 5 z 5