Kesssssi Kesssssi komentáře u knih

Lazar Lazar Lars Kepler

Za mě naprostá pecka a jedna z nejlepších Keplerovek. Příběh mě naprosto pohltil a je mi líto, že už jsem dočetla. Velmi napínavý děj, parádní spád, místy skutečně velmi drsné a dokonce se manželské duo spisovatelů pokouší i o jakési náznaky erotiky :) Nechápu některé negativní recenze zde, asi jsem četla jinou knihu, ale samozřejmě tisíc lidí, tisíc názorů, takže to nikomu neberu. Vzhledem k otevřenému konci se už velmi těším na další díl a snad bude minimálně stejně tak skvělý jako tento.

29.11.2018 5 z 5

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

Velmi poutavý, napínavý a emotivní příběh plný odhodlání, bolesti, zklamání a lásky ke své dceři. Myslím, že k samotné knize není ani třeba co dodávat, utrpení, kterým si hrdinka se svou malou dcerou prošla mluví za vše. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Autorka je pro mě obrovskou hrdinkou.

31.10.2018 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Příjemná kniha, četla se sama a velmi dobře. Začala jsem číst příběh Veroniky a byla to dobrá volba. Druhá polovina knihy, příběh Jáchyma již nebyl tolik záživný i přesto, že doplnil dodatečné informace k příběhu Veroniky. Nenáročná kniha s příběhem ze života. Ostatně tento styl p. Hartl volí a ne každému může vyhovovat.

02.02.2018 4 z 5

Pomsta Pomsta Sandra Brown

Rozhodně nejhorší kniha, jakou jsem četla. Předchozí kniha Skryté sklo se mi velmi líbila, ale toto byl propadák. Absolutně nezáživný příběh. Do knihy jsem se nutila a jsem ráda, že jsem ji dočetla.

07.12.2017 1 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Tak nějak nevím jak zhodnotit. Slabší průměr, nic extra. Konec mě docela bavil, ale nemůžu se zbavit pocitu, proč mi kniha připomínala padesát odstínů a ze samotného Edwarda se dámy mohly zbláznit stejně jako z Greye... Žádná sláva

31.10.2017 2 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Tak tohle se nepovedlo. Šíleně zdlouhavý a nudný start. Vlastně celá kniha byla velmi nudná a příběh mě vůbec neoslovil. V podstatě jsem celou dobu neměla ponětí o čem čtu, prostě mě to nevtáhlo do děje. Za mě rozhodně nejslabší Keplerovka.

18.05.2017 2 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Po dívce v ledu opět další povedená kniha. Super děj, velmi mě bavilo číst. Těším se na další vydání.

28.04.2017 5 z 5

Dům smrti Dům smrti Bernhard Aichner

Předchozí díl se mi líbil o malinko více, ale i tento hodnotím velmi kladně. Napínavý děj a velmi mile mě překvapil otevřený konec, tím pádem se těším na pokračování. Blumová mě prostě baví.

31.03.2017 5 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Tak nějak zbytečně vše zdlouhavý a o ničem. Zbytečně zdlouhavý start, pořád se nic neděje, za půlkou knihy malá chvilka napětí a pak zase dlouho o ničem. Až konec mě v podstatě tak trochu bavil.

23.03.2017 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Oddechovka a příjemné čtení, nicméně není to můj žánr. Příběhy se vzájemně prolínají, takže je nutné vnímat a postupně si spojovat příběhy. Za mě mínus, jelikož se nedá zapamatovat. Ze začátku se člověk drží ale ke konci už se ztrácíte. Knihu už rozhodně v budoucnu nevyhledám.

14.03.2017 3 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Kniha mě velice bavila od začátku až do konce. Příběh mě velmi zaujal, přečetla jsem jedním dechem.

14.03.2017 5 z 5

Zpověď: Z děcáku až na přehlídková mola Zpověď: Z děcáku až na přehlídková mola Veronika Kašáková

Kniha je velmi působivá a hezky napsaná. Občas se tedy jisté pocity a pasáže opakují, ale kniha se mi líbila a velmi hezky se četla. Obdivuji Veroniku, že dokázala, po čem toužila, šla si za svým cílem a to je důležité. Dnes je to krásná, úspěšná, mladá žena, která to neměla v životě tak uplně jednoduché. Doporučuji přečíst.

13.03.2017 5 z 5

Otrávené štěstí Otrávené štěstí Irma Krauss

Ale docela to šlo a nebylo to tak špatné. Ze začátku knihy jsem se mírně ztrácela a trochu nevěděla o čem čtu, příběh mi přišel trochu zmatený. Po přečtení pár stran se již vše dalo do pořádku a zvládla jsem dočíst. Dalo by se říct, že je to taková béčková kniha.

13.03.2017 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Super kniha, super děj. Příběh mě bavil od začátku do konce. Do knihy jsem se tak začetla, že jsem kolikrát málem zapomněla vystoupit z mhd :) Těším se na další knihu Noční lov, která právě vyšla.

22.02.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

První díl super a toto pokračování se mi také moc líbilo. Za mě naprostá spokojenost, četlo se uplně samo.

15.02.2017 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Příjemná čtivá kniha s humornými prvky. Příběh ze života. Vzhledem k obrovské oblíbenosti knihy jsem však očekávala trochu více.

27.01.2017 3 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Kniha se velmi dobře čte, jednoduché, pohodové čtení s jednoduchým až obyčejným příběhem čtyř kamarádů. Nic náročného. Za mě průměrná kniha, která mě v samotném závěru velmi zklamala.

06.01.2017 3 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Dlouho očekáváná novinka další Keplerovky ve mě ze začátku čtení splnila mé očekávání. I vzhledem k absolutně jinému žánru než přechozí série s Joonou se mi kniha vcelku líbila. Rozhodně oceňuji a obdivuji námět, to mě baví. Ale zhruba od půlky do konce mé nadšení mírně opadalo. Jakmile se Jasmin po xté dostala do přístavu, byl příběh zbytečně zdlouhavý a nezáživný. Finální závěr také zklamal, čekala jsem víc. Začátek super, konec celkem nuda.

26.09.2016 3 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Přijemná, čtivá kniha. Za mě pohodové čtení s fajn příběhem. Není potřeba nad příběhem nijak extra přemýšlet. Přesto jsem trochu postrádala nějaké napětí. Doporučuji vzít jako oddechové čtení na dovolenou.

12.09.2016 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Od knihy jsem očekávala mnohem více. Pro mě žádný velký šlágr, hodnotím tedy jako průměrnou detektivku. Měla jsem trochu zmatek ve velkém množství postav. Přesto autorovi dám ještě šanci u dalšího vycházejícího titulu Sova.

12.09.2016 3 z 5