kercah kercah komentáře u knih

Bublina Bublina Katarína Šajbanová

Kniha mě mile překvapila. Nevim proč, ale dlouho jsem ji kvůli obalu dokládala. Ale četla se skvěle.

26.06.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Skvěle napsané, do poslední chvíle z toho není patrné, kdo, jak proč... o to je kniha napínavější. Čte se jedním dechem, fakt super. :)

12.06.2017 5 z 5

Smrtelný hřích Smrtelný hřích Lisa Jackson

Kniha sama o sobě nemá špatný námět, ale je to jedna z těch typů knih, kdy se v první polovině takřka nic neděje, spisovatelka zbytečně zabíhá do detailů a o to ochudila část druhou, kdy se děj najednou rozjede a šup, šup je konec. Škoda, kdyby byla kniha lépe rozvržena, tak je super. Téma pro mě dobré, ale bohužel už tolikrát omílané hříchy a cnosti... No za mě chtělo si to s tím ještě trochu pohrát. :)

19.04.2017 3 z 5

Hra na lež Hra na lež Tess Stimson

Kniha se lehce čte, ale nijak me nenatchla. Nevim jestli si od autorky ještě neco přečtu. Nenadchlo

24.03.2017 2 z 5

Zakázaná učebnice koučování Zakázaná učebnice koučování Magdalena Vokáčová

super odlehčená verze knihy koučování... snadno se čte.

12.03.2017 4 z 5

Válka hluku Válka hluku Patrick Ness

Ani nevím pořádně co naspat, skvěle propracované, sice je chvíli deprimující, že se ve dvou dílech v podstatě jen válčí, ale za mě psychologicky dobře propracované. Dlouho jsem nečetla knížku, která ve mě zanechala takovou stopu, že budu přemýšlet, co autor všechno zamýšlel touto trilogií říci. No a dlouho jsme si takto nepobrečela. :)
Moc hezky zpracované za mě jedna z top sci-fi/fantazy počinů :)

03.02.2017 5 z 5

Temný ráj Temný ráj Patrick Ness

Další dobrodružství, které vás bude udržovat v napětí po celou knihu. Když už si myslíte, že to po těch všech útrapách skončí, neskončí. Přijde, další zásadní zásah do děje, který si ani nepřejete.. a blíží se k další válce.

27.01.2017 5 z 5

Hlas nože Hlas nože Patrick Ness

Napínavý příběh, lehce se čte a chcete vedet co přijde dal. Dlouho mi u knihy neukápla slza, ale tady to jinak nešlo. V prvním dílu se žádnej happy end nekoná, tak jdu rovnou na 2 díl.

22.01.2017 5 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Kniha se sice dobře čte, ale i přes drsné scény je příběh o ničem. Při čtení knihy jsem ani jednou nepocítila, že knize ( příběhu) věřím. Nerealistické a to velice rada čtu fantazy :D A konec naprosto směšný. Možná by to ten konec i trošku vyšvyhl, ale tento mi připadá, že knihu chtěl někdo hodně rychle ukončit a nevěděl jak.

10.01.2017 1 z 5

Ve zlomku vteřiny Ve zlomku vteřiny Sharon M. Kava

Strhující a napínavý příběh. Detailně popsané případy FBI, jak z pozice agentu, tak i obětí i vraha. Mnohem lepši než první kniha.

03.01.2017 5 z 5

Bílá je barva kouzel Bílá je barva kouzel Laurie Faria Stolarz

Oddechové čtení, spíše pro mladší generaci, ale čte se to dobře, pocity jsou tam celkem dobře popsány a člověk se i snadněji stotožní s hlavní hrdninkou. :)

27.12.2016 3 z 5

Modrá je barva nočních děsů Modrá je barva nočních děsů Laurie Faria Stolarz

Jednoduchý čtivý příběh. Uvidíme, co přinese druhý díl :)

24.12.2016 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Dojemný příběh, který se odehrává za války většinou takovou literaturu nemusím, ale získala si me osoba jež příběh vyprávěla. Smrt!

18.12.2016 5 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

Pohádka, hodně oddechové. Moc od toho neočekávejte.

06.12.2016 2 z 5

Summer Summer Eden Maguire

Tento díl mi příjde o dost slabší než ostatní, ale možná je to také tím, že se tam pořád opakují vysvětlivky, kdo je kdo a proč, což už u třetího dílu je celkem nuda. :/

27.11.2016 3 z 5

Smrtí život začíná Smrtí život začíná Gabriela (Gauri) Chrastilová

Nic moc jsem od knížky neočekávala a jsem ráda :) Neurazila mě, ale ani mě nenadchla. Příběh je jen strohý a vlastě tu ani nejde tak o příběh, jako o popis postav.
Na odreagování u čeho nemusíte přemýšlet, je fajn.

21.11.2016 3 z 5

Kniha se čte velice lehce, ikdyz na první pohled vypadá tlustě, neni na tolik obsáhlá, takové navnazebi i opravdu hru vidět, klidně bych chtela i film. :)

14.11.2016 5 z 5

Unesená Unesená Lesley Pearse

Poutavá kniha plná zvratů. Podle obalu jsem soudil a, že to bude slaďák, ale od začátku jsem zjistila, jak sem se mílila. Napínavé a každy si tu asi najde to své:)

10.11.2016 5 z 5

Samotáři Samotáři Lex Thomas

Byla jsem až překvapená, jak snadno se tahle knížka četla. Na oddechové čtení super

06.11.2016 3 z 5

Arizona Arizona Eden Maguire