Ve zlomku vteřiny

Tato knížka je volným pokračováním thrilleru Absolutní zlo, které vyšlo v edici Bestsellers v říjnu roku 2007. Zvláštní agentka FBI Maggie O´Dellová opět bojuje s nebezpečným bestiálním protivníkem - masovým vrahem žen Albertem Stuckym alias Sběratelem, který uvrhl na její život děsivé stíny... a zanechal jí hlubokou jizvu na břiše a ještě hlubší v duši... Dech beroucí příběh, při kterém mrazí v zádech od začátku až do konce a ve kterém se řeší otázka, kde je ona pomyslná a tenká hranice mezi dobrem a zlem. Maggie O´Dellová má problém: masového vraha Alberta Stuckyho. Již jednou ho vypátrala a zatkla, ovšem až potom, co ji vlákal do pasti v opuštěném skladišti v Miami a přinutil ji, aby se dívala na to , jak bestiálně mučil a usmrtil dvě ženy. Při převozu do nápravného zařízení se zvláštní ostrahou však Stucky zabil strážné a uprchl. Teď, po pěti měsících, se znovu vynořil ze svého úkrytu a dál unáší a vraždí mladé ženy. Mstí se Maggii tím, že si vybírá za oběti ženy, s nimiž přišla do styku. Pocit viny za zmařené životy, které nedokázala zachránit, a její posedlost Stuckyho zvrhlým způsobem myšlení Maggii téměř dovádějí k šílenství. Jak daleko musí zajít neohrožená agentka, aby zastavila bestiálního vraha Stuckyho?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/84_/84231/maggie-o-dellova-ve-zlomku-vteriny-LSB-84231.jpg 4.462

Maggie O'Dellová 2.

Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Harlequin

Split Second, 2001

Kniha Ve zlomku vteřiny

kulishynka
24.08.2018

Autorka se dostala mezi mé nejoblíbenější spisovatele již s prvním dílem série o Maggie. Druhý díl můj názor pouze utvrdil, až jsem chvíli přemýšlela, zda nekontaktuji vydavatelství, aby nechali přeložit i další díly. Myslím si, že s trochou propagace by tato autorka měla i v ČR velký úspěch!

TaLu
29.12.2017

Kniha byla dějově trochu méně dramatická, než první díl. Ale zločiny patřily do kategorie, ze které mi není tak úzko, jako tomu bylo při čtení úvodního dílu, takže jsem si odpočinula jako u běžného thrilleru a dávám tedy stejné, ne nižší hodnocení. Padouch z těch nejhorších, zločiny také, vše se točí v kruhu kolem vyšetřovatelky a kruh se utahuje, jako smyčka.
Rozvíjející se osudy ústřední dvojice jsem si ráda přečetla. Opět tak tři a půl hvězdičky.
Pokud vyjde další díl, přečtu ho také.

Beky
15.09.2017

Poněkud slabší pokračování první části. Více bych ocenila méně osobního života agentky a více napětí.

Evik84
31.08.2017

knížka napínavá od začátku do konce, při představě hrůzy, kterou musely ženy zažít mě mrazilo po zádech, ale nemohla jsem přestat číst. Napadlo mě, jestli není ještě další díl, příběh o knězi, který utekl do Jižní Ameriky, téměř na konci knihy je tam malá zmínka, ale když jsem hledala, jestli nějaká kniha není, nic jsem nenašla, tak kdyby někdo věděl něco víc, tak prosím napište.

Digi28
16.05.2017

Přiliš nezaživny a zdlouhavy začátek knihy. Nic se v něm celkem nedělo. Musela jsem se do čtení nutit. Četlo se to ale rychle diky kratkym kapitolam. První dil absolutni zlo mnohem lepši

Danago
30.03.2017

Opět čtivá a napínavá knížka. Ale první díl Absolutní zlo líbilo o hodně víc , ale přesto stála za přečtení.

Schamila
14.03.2017

Jsem moc ráda, že jsem si opatřila i druhý díl a kdyby to šlo - hvězdiček dám deset - to bylo teprve vzrůšo, prostě vás to nepustí, k tomu všemu autorka používá krátké kapitoly - musíte číst. V závěru jsem se přistihla, že běží čas a já musím s Maggií rychle běžet chytit padoucha, úplně jsem tomu propadla. Oba díly jsou ve výprodejích - nechápu a určitě doporučuji - kupte a čtěte a hlavně si udělejte čas - příběh vás nepustí!!!!!!! Teď by to chtělo nějakou pohádku .....

Paja1974
15.02.2017

Po přečtení prvního dílu jsem měla trochu strach se pustit do druhého. Jelikož první díl byl prostě perfektní. Co jsem ale nečekala že tento díl může být ještě lepší. Za mě plný počet hvězdiček a doporučuji přečíst.

Sharon M. Kava
americká, 1960