Zakázaná učebnice koučování

Koučování je způsob, jak krok za krokem vybudovat víru v sebe, ve vaší hodnotu, ve vaše sny! Zakázaná učebnice vás zavede na výcvik v koučování. Společně se třemi hlavními hrdiny projdete vzděláním profesionálních koučů. Vyprávění tří účastníků výcviku zahrnuje nejen cvičení, metody a techniky koučování, ale také příběhy jednotlivých postav. Každý charakter dává čtenáři trochu jiný pohled na výcvik i na jednotlivé techniky. Kniha je poutavým čtením nejen pro kouče, je zároveň inspirací a nástrojem pro všechny čtenáře, kteří se zajímají o moderní psychologii a osobní rozvoj....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/190641/zakazana-ucebnice-koucovani-190641.jpg 4.313
Literatura naučná
Vydáno:

Kristynka7

Kniha se mi velmi líbila, byla pojatá osobitým stylem a dala mi možnost nahlédnout do více pohledů na kurz koučinku.

kercah
12.03.2017

super odlehčená verze knihy koučování... snadno se čte.

lesumir
01.05.2016

Vtipné a poučné :)

sioux
19.01.2016

Těžké hodnotit tento pokus o vtipné a nenásilné přiblížení koučinku.
Protože mě to pomohlo a zaujalo, tak hodnotím pozitivně a doporučuji, ale mám k tomu spousta ale.
Začnu tím dobrým - vynikající jsou otázky na konci kapitol, které jsem poctivě vyplnil a vedly mě k zamyšlení. Další plusem je formát knihy, dobrý papír, dobrá struktura otázek, hezky graficky členěno, to pomáhá orientaci. Třetím plusem uvádím odlehčené předvedení některých technik koučinku.
Pak uvádím pro objektivnost spoustu věcí, které mě štvaly.
Tak předně ta kniha je tak neuvěřitelné "ženská", že je pro muže v podstatě nestravitelná. Na každé stránce někdo brečí, hnípání se v pocitech, chlapi jsou vylíčený tak, jak si ženy myslí, že fungují, což je úplně mimo, kojení, těhotenství, strach z prázdného hnízda a ztráty mládí a atraktivního vzhledu... a podobné delikatesy.
Další iritací pro mě byly záznamy koučinků, které byly velmi podrobné a velmi nudné a nakonec jsem je všechny přeskákal.
Poslední připomínka je k názvu knihy, vůbec nechápu, co na tom bylo zakázaného, bylo to všechno tak normální..
Ale i tak doporučuji k přečtení, pro ženy určitě zajímavější a občas docela dobré hlášky, samozřejmě ženské, ale i tak dobré.

Hynais
29.12.2015

Vtipně napsané. Nenásilně učící. Nepodbízivě vtahující. Podpovrchově ukazující. Víc sdělím Magdaleně osobně:-)

mrksik
27.05.2015

Dosť dobre najlepšia kniha o koučingu, ktorá mi prešla rukami, rozhodne ju však neodporúčam vnímať ako učebnicu v zabehnutom slova zmysle. Hoci v nej sú popísané niektoré z techník (a je veľmi osviežujúce, ako autorka pracuje s expresívnymi terapiami), na začiatku praxe by som sa na ne príliš spoľahnúť nemohol. Táto knižka má však v sebe niečo omnoho silnejšie (a podľa môjho názoru pre koučing dôležitejšie) - autentický záujem, vzťah, odvahu prekračovať hranice, nechuť uspokojiť sa s "tabuľkovými" definíciami, hravosť - obávam sa však, že práve toto sú atribúty, ktoré sa naučiť z učebnice veľmi nedajú a čitatelia, ktorí by chceli zaručené návody, budú sklamaní. (Jou, tak im treba!)