kendllajf kendllajf komentáře u knih

Královská hraničářka Královská hraničářka John Flanagan

Tento konečný díl, se mi líbil, jako všechny. Je to škoda, že už to zase končí. Zdá se mi, jako bych tuto sérii začala číst včera. K srdci mi přirostl Will, Halt, Horác, no, prostě všichni. Dokonce někteří záporaci, také. Bez nich by kniha neměla smysl. Určitě jedna z nejlepších sérii, co jsem kdy četla. Škoda, že je konec těchto příběhů o Willovi. Kdo nečetl tuto sérii, myslím, že si ji zamilujete!

15.08.2016 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla, i když mám pár výtek, ale kvůli nim, nebudu ubírat hvězdičky. První je ta, že v mluvě se někdy nemohlo zorientovat. Jednou mluvil pan Darcy, pak Bingley, a mezi nimi Elizabeth,která tam vůbec nebyla. Musela jsem text přečíst několikrát, než jsem pochopila osobu a věc o čem se mluví. Chápu, že je to psáno ve: "staročeštině", ale opravdu se nedalo v tom vyznat, ale, pořád jeden z nejlepších příběhů o lásce. Klasika. Rozhodně doporučuji.

12.08.2016 5 z 5

Halt v nebezpečí Halt v nebezpečí John Flanagan

Jedna z nejlepších knih o hraničářovém učni. I ta slzička, když jsem si myslela, že je konec s Haltem. Jako každý díl je úžasná, a nemyslím, že by měla být vynechána. Super.

04.08.2016 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Já nevím. Už na začátku knihy jsem přemýšlela, co napíši, ale moje mysl je asi zatemněná, nebo co. Eadlyn jsem neměla moc v lásce. Nevím jestli je tak sobecká, nebo co. Každou stránkou se ve mě k ní vzbuzoval odpor, ale nakonci, při poslední kapitole, mi konečně ukázala, že za něco stojí. Navíc, mi a kamarádce připadala Amerika, ne už jako Amerika. Připomínala královnu Amberly. Ale tato kniha, se mi i líbila, ale jak to píšu, nemůžu si žádný vybavit. Nevím. Tenhle dím ni nesedl. Očekávám od dalšího větší úspěch. A navíc, si nějak neumím představit Maxona, Ameriku a její mladší sestru, Marley, staré. Vím, že takový je život, ale nejde mi to do hlavy.

27.06.2016 3 z 5

Archiv Archiv Victoria Schwab

Nevím, jestli jsem teto knize, už psala komentář, ale když tak ho napíši znovu. Velmi originální nápad, který mě neomrzel. Čtu tuto knihu asi po třetí, a zatím jsem našla nové temné zakoutí tohoto příběhu, když jsem nad tím trošku víc popřemýšlela. S hlavní hrdinkou jsem soucítila. Líbila se mi. A navíc, jsem si zamilovala obálku a Wese. Někomu, takhle napsaný příběh nemusí sedět do not, ale já to rozhodně nejsem. Jedna z nejlepších knih, co jsem četla.

27.06.2016 5 z 5

Čaroděj na severu Čaroděj na severu John Flanagan

Jeden z několika nejlepších dílů, i když je mi smutno, že už není učeň Halta, a že pracuje sám. Nějak mi to tam nesedí.

16.06.2016 5 z 5

Láska mezi písmenky Láska mezi písmenky Jodi Picoult

Jedna z krásných knížek. Sice ten začátek, to jsem myslela, že to asi nedočtu, jak to bylo dětsky napsané. To jsem si říkala, to nedám, ale později, když jsem se konečně odhodlala, vyšlo na jevo, že knížka je velice pěkná a čtivá.

13.06.2016 4 z 5

Tygrův osud Tygrův osud Colleen Houck

Úžasné zakončení, nemohu dát jinak než 5 hvězdiček. I ukápla nějaká ta slzička, když zemřel p.K. a na konci kdy se Kišan vzdal. A konečně jsem se dočkala u některé knížky dokončeného konce. Krása.

05.06.2016 5 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Co napsat jako komentář, jsem se rozhodovala už v půlce knihy. Kniha je dobrá, nové téma. ALE.....Děj mi nesedl místem, kde se to odehrávalo. Podle obálky, jsem si představovala prostě středověké království, ale později jak začali přibývat stroje, mě to nesedělo. Kamery, továrny,... Nevím. Obálka je sice úžasná, líbila se mi, ale jak jsem psala, neseděl mi děj. Určitě si přečtu další díl, a nakonec mě nadchl aji nápad, že skoro každý něco ovládá.

PS: Jak se jmenovali to vodní? Nynfy? To je jedno, ale začala jsem dumat, že když ovládají vodu, teoreticky by mohli ovládat i lidi. Člověk je převážně tvořen vodou:)

14.05.2016 3 z 5

Tygrova stezka Tygrova stezka Colleen Houck

Druhý díl....ÚŽASNÝ. Zamilovala jsem do knihy během první stránky, a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Další krásný příběh, ale konce mi bylo strašně líto.

07.05.2016 5 z 5

Tygrovo prokletí Tygrovo prokletí Colleen Houck

Nádherná kniha. Opravdu povedená. Od 200 stránky jsem si pořád říkala kdy jí konečně vyzná lásku, nebo ji políbí, a když ho poprvé odmítla, myslela jsem že ji zabiju. Byla jsem na ni naštvaná aji postupem času. Ale jinak úžasné. prostě mistrovské dílo a určitě si přečtu další díly

PS: Kde to bylo??? Dokonalí muži jsou jen v příbězích:) vÍM ŽE rEN NEBYL DOKONALÝ, ALE I TAK:)

02.05.2016 5 z 5

Poslední navěky Poslední navěky Soman Chainani

Na záčátku této knihy se mi to ale po pár stránkách vůbec nechtělo číst. Začátek se mi nějak tak nelíbil, ale postupně jak jsem se do děje začítala, nemohla jsem od něho odtrhnout oči. Příběh je okouzlující do posledního dechu. Doporučuji přečíst.

14.04.2016 5 z 5

Solitaire Solitaire Alice Oseman

Tato kniha byla pro mě úžasná. S hlavní hrdinkou jsem soucítila, protože jsem napůl ona, ale někdy jsem měla chuť hi praštit. pro mě byla dokonalá. Doporučuji přečíst:)

04.04.2016 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Tato kniha je ůžasná. I když, ne tak úžasná jak některé mé oblíbené knihy. Obálka- hned jsem se do ní zamilovala. Děj- líbil se mi strašně , a rozhodně doporučuji.

17.03.2016 5 z 5

Smrtící dotyk Smrtící dotyk Melinda Salisbury

Ze začátku mě kniha moc nebavila, ale v pozdějších chvílích jsem knihu nemohla odložit. Kniha byla zajímavá a moc se mi líbila a určitě si přečtu další díly.

10.03.2016 5 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Do této knihy jsem se zamilovala. Stránky jsem zhltla jedním dechem, a soucítila s postavami. Krásný příběh v krásném prostředí, a pro mě byla kniha jako dělaná, protože miluji ,,středověk". Nemohu dát jinak než 5 hvězdiček. S touto knihou bylo krásné snít a určitě si přečtu další díly.

06.03.2016 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Tuhle knihu teď začínám číst a hned chci říct, že začátek je konečně o něčem. Přečetla jsem zatím snad 7 stránek a začátek je užasný. Čtu tady komentáře pode mým a doufám, že to bude pravda co říkate. Opravdu se těším:)

29.01.2016 5 z 5

Případ vraždící slepice (Černočerná mystéria) Případ vraždící slepice (Černočerná mystéria) Sandra Grimm

Řeknu co se daty opakuje. Je to krásná kravina, ale pěkné čtení i když jsem to četla asi v 5 třídě.

24.01.2016 4 z 5

Les rukou a zubů Les rukou a zubů Carrie Ryan

Tato kniha mi upřímně jako horor 2* nepřipadala. Ovšem měl a má vše co se od něj očekává.Od příběhu přes zápletku až k dalším věcem.S hrdinkou tohoto dojemného příběhu soucítíte od začátku do konce. Já přijít o tolik lidí tak se asi zhroutím a nikdy nevstanu. Mary má srdce a odvahu což ji dovede do konce a přitom věří.Doporučuji přečíst protože si uvědomíte zač stojí žít:)

24.01.2016 4 z 5

Příšerné příběhy z temného tunelu Příšerné příběhy z temného tunelu Chris Priestley

Tato mne trochu zklamala. Dva předchozí díly byla tak trochu více strašidelnější a ,,krvelačnější". Skoro žadné mne moc nevyděsilo. Ale doporučuji přečíst.

15.01.2016 4 z 5