Les rukou a zubů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Mary žije v uzavřené vesnici. Její svět se řídí prostými zákonitostmi: musí poslouchat pravidla církevního Sesterstva, nesmí se přibližovat k plotu, za kterým - v Lese zubů a rukou - žijí Nezasvěcení,kteří svým kousnutím promění člověka v chodící mrtvolu. Když Sesterstvo rozhodne, že se provdá za muže, kterého jí určili, Mary musí poslechnout, přestože se zamilovala do zraněného Travise.Pak ale Nezasvěcení proniknou do vesnice, a Mary v nastalém zmatku prchá společně s Travisem, svým snoubencem Harrym, kamarádkou Cass i bratrem Jedem a jeho ženou dál do zapovězeného lesa.Touží dostat se k vysněnému oceánu, dál za les a Nezasvěcené, do světa, který tam venku přece musí někde být....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73679/big_les-rukou-a-zubu-Oe1-73679.jpg 3.7413
Série:

Les rukou a zubů / Les kostí 1.


Žánr:
Dobrodružné, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Mladá fronta
Originální název:

The Forest of Hands and Teeth, 2009


více info...
Nahrávám...

Komentáře (82)

Kniha Les rukou a zubů

LimedkaMikki
21. září

Kniha byla zajímavá. Sice příběh opět trpí ne zcela kvalitní hrdinkou, některé věci u ní chápete, jindy si zas říkáte, proč žije v přesvědčení, že se všichni kvůli ní zblázní a je tak nechutně sebestředná, ale dalo se to. Osobně bych radši, kdyby buď byla jednoznačně studená, nebo milá, ne nějaký podivný pahybrid mezitím, takže si k ní těžko hledáte cestu a nechápete její chování. Nicméně jsem měla často potřebu číst dál a dál a dozvědět se, jak to celé dopadne, takže asi dobrý.

kamino
10. května

příběh a nápad není špatný, takže je kniha čtivá, protože čekáte, co se z toho světa vyklube. hodně komentářů tu píše, jak je hlavní hrdinka ufňukaná - že je ufňukaná, je slabé slovo. To je tak neschopné kopyto, že se po prvních 100 stranách modlíte, aby ji něco zabilo nebo sežralo. shrnuto-číst se to dalo, jen u toho budete tlouct hlavou do zdi.


Saphira
01. května

Musím říct, že i přesto, že chování hrdinů bylo občas na pěst, mě kniha fakt bavila.

Adee.K
03. března

Tuhle knihu jsem četla už hodně dávno. Nicméně si pamatuji, že mě moc nebavila. Děj mi ze začátku přišel průměrný, ale čím dál tím víc jsem se musela do čtení nutit. Druhý díl už jsem tedy nečetla.

frantisek8863
23. února

Izolovaná vesnice a orignální téma ohrožení komunity se dalo rozumě číst. Milostný čtyřúhelník se svými aktéry, jejich podivnými jednáními a rozhodnutími spíše kazil příběh. Snažil jsem se díky náznakům odhalit v jaké době se děj odehrává, ale tajemství odolává. V druhém díle by snad mohlo být více indícií.

kubakubikula
11. února

No, chvíli mi trvalo, než jsem si zvykla na způsob vypravování. Dost mi vadilo, že tam bylo minimum konverzace, takže se vlastně spousta věcí nevysvětlila.

Každopádně se mi líbil nápad a svět, který byl v knize vykreslený.
Co mě iritovalo,byla hlavní hrdinka, která furt nevěděla,co chce a pořád fňukala.
Kniha je zakončená tak nějak dobře, takže nemám nijak velké nutkání číst další díl.

Zlajda95
29. ledna

Nápad dobrý, zpočátku mi to přišlo tak trochu a la Vesnice (film) ve světě Walking Dead. Bohužel mi vůbec nesedl způsob vyprávění a hlavně! hlavní hrdinka je totální slepice.

Renna1
10.07.2020

Rychle přečtené, oddechovka .

1