Případ vraždící slepice (Černočerná mystéria)

Případ vraždící slepice (Černočerná mystéria) https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119416/pripad-vrazdici-slep-119416.jpg 3 27 6

Opravdu farmáře zavraždila slepice? Co pohledává zmrzlá žena v plavkách na zamrzlém rybníku? Vážně se Superman oběsil? A proč leží utopenec v docela suchém sklepě? Odpovědi na tyhle zapeklité otázky najde jenom ten, kdo myslí za roh a je vždy o krok napřed! Pomoci vám s tím může detektivní kancelář Rolf, Krásná a spol. Tihle detektivové totiž rozlousknou kdejakou záhadu… Rozuzlení každé záhady naleznete vždy v druhé části příběhu na konci knihy, četba se tak stává mnohem napínavější a zábavnější.... celý text

iva23
21.03.2017 3 z 5

Ideální pro čtenáře ve věku devíti let, nic moc náročného, možná až trochu nudné, znovu bych číst nemusela (a dcera taky ne).

Jakahol
12.10.2016

Četla jsem asi ve 4. třídě a pamatuji si, že se mi velmi líbila. Takže nějak tak starým čtenářům určitě doporučuju :)

kendllajf
24.01.2016 4 z 5

Řeknu co se daty opakuje. Je to krásná kravina, ale pěkné čtení i když jsem to četla asi v 5 třídě.

SabinaV.
09.01.2014 4 z 5

Čekala jsem spíš nějakou dětskou detektivku nebo tak něco. Většina případů je hodně předvídatelná. Ale je to dobrá oddechovka.

SáraV.
03.01.2014 4 z 5

Víc by se mi líbila kdyby tam byly i nějaký vraždy, ale stejně je docela dobrá.

Kaihomielisyys
19.03.2013 4 z 5

Je to takové oddychové čtení, kde už před vyřešením případu víte řešení....ale je to příjemné počtení.