Kayla Kayla komentáře u knih

Láska v ohrožení Láska v ohrožení Barbara Cartland

Tak tohle je teda pěkná blbost...

20.03.2019 1 z 5

King King T. M. Frazier

Začátek byl dle mě skvělý (cca 100 stran), pak mě to z nějakého důvodu přestávalo bavit. Možná už přišel čas změnit žánr. Ale čtivé to je :-) Do druhé dílu se určitě pustím, kvůli tomu konci.

09.03.2019 3 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Krásná oddechovka. Autorka opět nezklamala ????

10.02.2019 4 z 5

Vypálená nenávist Vypálená nenávist Angie Thomas

Knihu odkládám a momentálně nemám chuť se k ní vracet. Ale možná časem ( cca za pár měsíc u) se k ní vrátím.Téma a obálka se mi líbí, ale to zpracování je prostě příšerný. Řeší se tam dokola jen tenisky. Příběh má slibný potenciál, ale autorka to zabila fakt nevěrohodným popisem událostí. Fakt je to špatně napsané.

17.01.2019 1 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Po dlouhé době jsem zas knihu přečetla za jediný den, což se u mě stává málokdy. Kniha se četla velmi dobře, ale přece musím přiznat, že jsem od ní čekala daleko více. Od autorek se mi více líbila kniha Něco skutečného. Ale i tahle nebyla špatná.

06.01.2019 4 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Páni. Tak to bylo něco. Nemám slov. Kniha předčila mé očekávání. Původně jsem si knihu vůbec nechtěla přečíst, protože jsem si hned myslela, že to nebude můj žánr a že se u knihy budu nudit. Jak jsem se zmýlila. Wau. Kniha je prostě skvělá. Hodně mě ovlivnil ten humbuk co kolem knihy vznikl a také se přiznám, že mě zaujala na první pohled obálka, která je taktéž bombastická. Hlavní hrdina je od začátku velmi sympatický a chytrý. Tak skvěle napsanou detektivku jsem nikdy nečetla. Obdivuji autora, že tohle napsal. Za mě doporučuji, kniha mi ukázala že i detektivky můžou být bombastický ačkoliv jsem je do dnešního dne je neměla ráda a vyhýbala jsem se jim.

02.01.2019 5 z 5

Aféry privilegovaných Aféry privilegovaných Nora Roberts

První příběh byl zpočátku také hodně čtivý, ale po čtyřech kapitolách mi příběh najednou připadal dost nudný. Proto jsem knihu několikrát odložila. Je pravda, že jsem také moc neměla moc náladu na čtení, byla jsem hodně unavená a vytížená z práce. Ted když byly svátky a člověk si pořádně odpočinul, tak jsem se do příběhu opět ponořila. No a celkově ten první příběh hodnotím jako slabý průměr. Od Nory jsem četla daleko vypracovanější příběhy. Námět byl skvělý, ale špatně zpracovaný, což je škoda. Přidala bych k prvnímu příběhu víc akce.
Druhý příběh už byl daleko lepší. Bylo tady víc akce a sympatických postav. Příběh jsem měla přečtený během dvou dnů. Alex a Eve byly skvělý.

31.12.2018 3 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Páni. Wau. Nemám slov. Zpočátku když jsem věděla, jak to skončí ( můj zvyk,je ten, že koukám na konec knihy než ji začnu číst), jsem knihu neustále odkládala a nadávala na to jak to autorka ukončila. Ale teď když jsem knihu přečetla jako normální člověk co čte knihu postupně bez přeskakování mám na ten konec jiný názor. Wau. Úplně mě tímto dílem autorka odrovnala... Uff, já se nechci loučit s tak skvělými hrdiny jako je Lia, Rafe, Kaden a další. Série je úžasně ukončená i když něco bych určitě více rozepsala, ale to nevadí. Těch 507 stránek bylo prostě málo, i když zpočátku jsem si myslela pravý opak. Teď vůbec sama sebe nechápu, proč jsem knihu nečetla dřív a bála se do ní pustit. Možná jsem fakt měla strach, že to bude hrozný propadák, ale to se v žádném případě nestalo. A možná tam byl i strach, že se mi z těmi postavami bude hůř loučit, což se na druhou stranu opravdu stalo. Miluji Rafea, Liz, Kadena a další.

01.12.2018 5 z 5

Léto divokých květin Léto divokých květin Kathryn Taylor

Nádherná kniha. Zpravidla nemám ráda, kdy se v příběhu prolínají dva příběhy ,ale v této knize mi navic o příběh Rose vůbec nevadil. Ba naopak. Uvítala jsem ho.

20.10.2018 5 z 5

Sleduj ma Sleduj ma A. V. Geiger

Další skvělá kniha. Zpočátku mi přišla chaotická co se týče toho Twitteru. Přiznám se, že jsem ho nikdy nepoužívala a proto jsem se v tom jeho fungovani chvíli ztrácela. Ale jinak kniha je napsáná velmi čtivě. Doporučuji

14.10.2018

Jen 27 dnů Jen 27 dnů Alison Gervais

No páni. Tak to byla pořádná jízda. Wau. Nemám slov. To vysoké hodnocení si určitě kniha zaslouží, nýbrž je napsaná velmi čtivě, inteligentně a s krásně popsanými situacemi. Hlavní hrdinové byly skvělý. Od začátku mi byly velmi sympatičtí. Jsem ráda, že jsem na knihu náhodou narazila a těším se na druhý díl a novelu k tomu. Jen doufám, že Fragment je vydá !!! Knihu maximálně doporučuji.

02.10.2018 5 z 5

Co přetrvá věky Co přetrvá věky Nora Roberts

Do přečtení této knihy mi už chybí jen pár stránek. Ale teď už vím, že vůbec nelituji, že jsem po ní sáhla a rovnou si ji koupila do knihovny. I když má málo procent, vůbec mě to neodradilo. Nejvíce se mi ovšem líbila ta starší část příběhu, ale i ten zbytek byl skvělý. Krásná oddechová kniha. Nikdy jsem si nemyslela, že si oblíbim Noru Roberts. Ale je pravda, že někomu může připadat až moc jednoduchá, ale to je otázkou vkusu člověka. Za mě parádní kniha.

21.09.2018 5 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Ne.Nemůže být konec !!! Zamilovala jsem se do Eastona a Hartley. Ten děj skoro ke konci mě naštval. To přece autorka nemyslela vážně. Aspoň že to skončilo tak jak to skončilo. Za mě luxusní série a můžu i říct, že tento poslední díl se mi líbil asi nejvíc.

13.09.2018 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Páni. Právě jsem ji dočetla a pořád jsem v šoku, co autorka dokázala vytvořit. Hodně silná kniha, i když dle mého názoru trošku předvídatelná ( jen můj pohled). Všechny postavy mi byly hodně sympatické až tak, že jsem se s nimi nechtěla rozloučit. Běhá mi ještě teď mráz po zádech, jak autorka ten příběh vykreslila tak jak je to fakt ve skutečnosti. Kniha mi zlomila ❤️

02.09.2018 5 z 5

Láskou ji nespoutáš Láskou ji nespoutáš Atticus (p)

Musím říct, že z knihy jsem hrozně zklamaná. Jakožto velká romantička jsem si myslela, že se mi kniha bude líbit, ale to se bohužel nestalo. Dávám knize pouze dvě hvězdičky za design a fotky v knize.

04.08.2018 2 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Zpočátku se kniha vlekla a několikrát jsem jí odložila a neměla jsem tendence se k ní tak často vracet. Ale pak se děj rozjel a Harry se mi četl mi docela dobře. Ale musím říct, že já se k davovému šílenství jménem Harry Potter asi nepřipojím. Neřadím jí mezi mé oblíbené knihy, ale musím nakonec uznat, že je to hezká oddechová kniha. Kdyby neexistovali pro mě další knihy k přečtění, tak bych si ji možná znovu přečetla, ale s největší pravděpodobností to asi nehrozí. Co se týče dalších dílů, uvažuji o nich, že se do nich pustím. Teda minimálně do druhého dílu. Což jsem původně neměla v plánu, ale poslední kapitoly mě nakonec přesvědčily. Ale ted dám přednost jiné knize.

22.07.2018 3 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Když jsem poprvé knihu spatřila v knihkupectví, věděla jsem, že se mi bude určitě líbit. Je to vlastně můj oblíbený žánr. Jen cena mě odrazovala od koupi, ale pak jsem ji sehnala v bazaru a já byla spokojená. Jen jsem si ji chtěla přečíst až na ni budu mít trochu víc chuť. Přece jenom ta kniha má přes 420 stránek. Té tloušťky jsem se děsila, bála jsem se, že kniha bude nudná a že tolik stránek nakonec budu číst celou věčnost. Ale nakonec okolnosti se změnily, když jsem neměla po ruce žádnou jinou knihu na čtení. Tak jsem se pustila do čtení do této knihy a musím říct, že nelituji. Kniha se četla velmi dobře. A hlavně rychle, což mě samotnou překvapilo. Sice se tam skoro nic neděje a hlavně existuje i mnoho jiných knih, které jsou na stejné téma, ale mě to vůbec nějak nevadilo. Je to parádní oddechová kniha, která vás v určitých chvílich rozesměje. Postavy jsou sympatické, ale je pravda, že by autorka je mohla podrobně popsat. Ale na kráse knize to neubírá. Za mě určitě doporučuji

01.07.2018 5 z 5

Alyin dům Alyin dům Leila Meacham

Z téhle knihy mám rozporuplné pocity. Zpočátku jsem si myslela, že to bude další krásný příběh od Leily. Bohužel ten dojem mi vydržel maximálně do necelé půlky knihy. Námět je hodně dobrý, ale zpracování toho příběhu hodně pokulhává. Uvítala bych tam více romantiky a hlavně pořádné akce. Bohužel v knize se nic nedělo. Dle mého názoru se v knize nacházejí místa, kde si měla autorka více vyhrát s emocemi. Hlavní hrdinkou jsem považovala za naivní husičku a hlavního hrdinu zase člověka, který neví co chce. SPOILEIR Přesněji nevěděl jakou holku chce.KONEC SPOILERU Ale na druhou stranu to bylo krásně čtivé a krátké a oddechové, což si myslím, že tahle kniha splnila mé očekávání. Celkově hodnotím jako knihu, která je hezká a oddechová, ale pořádná pecka jako je Ryanová pomoc nikdy nebude. Ale potenciál měla. Je to škoda, že autorka na knihu neměla více času.

06.06.2018 3 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kelly Oram

Musím říct, že první díl byl lepší co se týče děje a emocí.
Druhý už byl místy zvláštní. Ale přesto hodnotím kladně pěti hvězdičkami. Ale upřímně jsem tam čekala určité části, které autorka zmiňovala v první části a oni tam skoro vůbec nebyly. Autorka to trochu odflákla, což si myslím, že je velká škoda. Byly zde části, které nebyly moc reálné. Ten kdo četl, pochopí.
Ale jinak byla kniha čtivá a těsně před koncem jsem si uvědomila, že přece i když měla kniha nedostatky, tak jsem nechtěla, aby měla konec. Ale bohužel, všechno má svůj konec a to i tato pohádka. Ale jsem nakonec ráda, jak to dopadlo.

27.05.2018 5 z 5

Krutá krása Krutá krása Rosamund Hodge

Kniha se mi líbila, ale hlavní hrdinka je pěkně sobecká mrcha. Ale příběh byl fajn.

20.05.2018 4 z 5