katushah katushah komentáře u knih

Klasika, která nezestárne.

06.11.2018 5 z 5

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Vynikající příběh se spoustou rad a návodů na spokojenější život. :)

06.11.2018 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Příjemné oddechové čtení.

06.11.2018 4 z 5

Severská mytologie Severská mytologie Neil Gaiman

Výborná kniha. Krásné povídky. Trochu mi vadilo to velké množství postav a jmen, která se navíc ani nedají pořádně vyslovit.

05.06.2018 5 z 5

Otevřela jsem jí v knihkupectví a už jí nedala z ruky. Vtipné a příjemné počtení a spousta inspirace a motivace. Jelikož se trochu amatérsky zabývám herectvím a psaním, tak jsem zde našla spoustu tipů, rad a informací o těchto 2 odvětvích. A jako bonus se dozvíte perličky z natáčení nových Gilmorek.

21.02.2018 5 z 5

Kruh Kruh Mats Strandberg

Velice mně tahle kniha překvapila. Je to nový zajímavý příběh a těším se na jeho pokračování.

17.02.2018 5 z 5

Podsvětí Podsvětí Michal Šefara

Na knihu jsem byla hrozně natěšená, ale úplná bomba to teda nebyla. Líbí se mi prostředí Prahy, líbí se mi pasáže, které kritizují moderní životní styl a společnost, to bylo trefné. Ale odhalení záhady jako takové nebylo úplně tak šokující a zábavné, jak bych čekala. Celkem jsem se ke konci knihy nudila, pořád se tam opakují ty samé situace. Kdyby kniha měla o 100 stránek méně, tak by to bylo lepší. Celkově ale dávám čtyři hvězdy, byl to originální zážitek. Huh. :-)

22.08.2017 4 z 5

Slza Slza Lauren Kate

Koupila jsem jí ve výprodeji za pár korun, jako takové oddechové letní čtení a kupodivu mně kniha dost zaujala a bavila. Nejdřív to začíná jako pubertální lovestory, ale tak od poloviny se k tomu přidává mystično a záhady a to jsem hltala jedním dechem. Ráda si přečtu pokračování. :-)

22.08.2017 5 z 5

Útěk z teritoria smrti Útěk z teritoria smrti Tom Isbell

Knížka se dobře čte, vtáhne čtenáře do děje, děj se mi celkem líbí. Nemůžu si ale nevšimnout hodně podobných až stejných námětů, které byly v Labyrintu či Hunger Games. Je tam mnoho podobných věcí, takže jsem z toho trochu zklamaná a otrávená, už mi to nepřijde tolik originální. Každopádně jako oddechová knížka na léto je fajn.

31.05.2017 4 z 5

Chuť temnoty Chuť temnoty Alexandra Ivy

Chrlič by mohl mít svojí vlastní knížku. :D

04.04.2017 3 z 5

Odhalená temnota Odhalená temnota Alexandra Ivy

Páni to je dílů. Já vlastním 4, který byly k dostání v levných knihách a bohatě to stačí. Knížky jsou hezké, ale děj se často opakuje a není to zas taková bomba, že bych musela dokupovat ostatní díly. Každopádně na takové to odpočinkové čtení je to super. Hezky a rychle se to čte.

04.04.2017 4 z 5

Závoj smutku Závoj smutku Tommy Donbavand

Já nejsem fanynka scifi ani Doctora, ale dostala jsem tuto knížku darem, tak jsem se jí rozhodla prubnout. Dobře se čte, místy je vtipná a zajímavá. Ale přijde mi, že je v ní hrozně moc ,,nadpřirozených" věcí a jevů. I když je to scifi, kde je to povoleno, tak mi tato kombinace přišla už trochu moc.

04.04.2017 3 z 5

Ženy nacistů - matčiny dcery Ženy nacistů - matčiny dcery Max Melbo (p)

Knížka z levných knih o významných ženách Třetí Říše. Kniha je dobrá, hodně informací mi však připadá založených na dohadech. Není tu moc výpovědí daných žen, spíš jen výpovědi lidí kolem a to se nemůže brát jako berná mince, není to důvěryhodný zdroj.

03.04.2017 3 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Úžasná převraty a pointy. Nesbo opět válí.

Levhart Levhart Jo Nesbø

Je to super detektivka, ale trošku slabší než sněhulák.

31.03.2017 4 z 5

Harry Potter: Mudlovské omalovánky Harry Potter: Mudlovské omalovánky kolektiv autorů

Jsou moc krásné, akorát některé detajly jsou tak malé, že se těžko vykreslují.

31.03.2017 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Ty soutěže mně moc nebrali, ale konec byl úžasný!

31.03.2017 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Mám ráda zmijozel a historii Voldemorta, proto se mi tento díl moc líbil.

31.03.2017 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Výborný díl, moc se mi líbí finálový souboj, který ve filmu tak zprznili.

31.03.2017 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Tento díl mi nějak nesedl. Je hodně dlouhý a těžší ke čtení, než ty ostatní. Alespoň pro mně. I tak je je samozřejmě pořád dobrý, protože tuto sérii miluju.