Katka7922 Katka7922 komentáře u knih

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Miluji tuhle knihu

27.09.2020 5 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Wau. Tahle kniha se mi moc a moc líbila. Dostala jsem od ní mnohem víc, než jsem čekala. Vztah Noaha a Heather se krásně vyvíjel, měl průběh, náboj a hlavně překrásné zakončení. Noahovo rozhodnutí bylo určitě obtížné, ale hlavně moc správné.
Moc se mi líbila postava Heather. Holka co ví co chce a jde si za tím.
U knihy jsem se moc bavila, smála jsem se a chichotala, ale také tam byli pasáže u kterých jsem ronila slzy jako hrachy, což se mi už dlouho nestalo.
Je mi "líto" knih, které budu číst jako další, protože tohle fakt patřilo podle mého do vyššího levelu a bude těžké navázat na takovou úroveň.

30.06.2020 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Konečně, konečně, konečně. Zase jsem se po dlouhé době u knihy bavila. Bylo to moc vtipné, sexy a hlavně mezi oběma to jiskřilo od začátku do konce. Žádná velká přehnaná gesta lásky, ale o to víc jí tam bylo :-) Láska se u nich projevuje v maličkostech, které pro sebe navzájem dělají. A o tom to je.
Tahle kniha za mě mohla být klidně i delší :-) Bez váhání 5 hvězdiček a prosím jen víc takových knih.

17.06.2020 5 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Tak moc jak se mi líbily předchozí díly mě tenhle vlastně zklamal. Bylo to od začátku do konce až moc předvídatelné. U Viciouse si člověk řekl wau, když se provalilo tajemství, které skrýval. U Ruckuse tam byl takový ten efekt na konci, kdy se vlastně celou dobu děsíte toho co příjde a tady? Nic.
Vůbec mi nevadí vztah třicetičtyřletého chlapa s osmnáctiletou holkou, však ona byla víc dospělá než její matka i Val dohromady, jen mi prostě v tom příběhu chyběla jiskra.
Celou dobu prostě člověk ví, kdo je T..., je jasné co udělá její matka (i když pro mě další variantou byla vražda :-) a ani bych se jí nedivila), a v neposlední řadě musím říct, že i to co udělal Jordan a Val jsem prostě čekala.
Jinak mi kniha přišla zbytečně dlouhá, asi jako můj komentář tady :-), klidně mohla mít o 80 - 100 stránek míň.
Líbí se mi titulní stránka a epilog taky ušel :-) i když v předchozím díle byl prostě ten epilog lepší :-)

13.06.2020 3 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Z knihy mám velmi rozporuplné pocity. Nejdřív mě moc nebavila, pak zase jsem se od ní nemohla odtrhnout a takhle se to střídalo možná 3x.
Sawyer i Isaac byli oba úžasní a hodně jsem si je oblíbila. Isaac na můj vklus prošel proměnou až moc rychle, dokázala bych si přestavit pozvolnější vývoj jeho přeměny a trochu víc srandy u toho.
Musím velmi pochválit obálku. Je kouzelná.
Jinak za mě tento díl byl asi nejslabší.
PS: podle komentářů, které tu čtu to vypadá, že mám spíš jen nějaký čtenářský blok :-)

27.04.2020 3 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Tak jo holky, mám to za sebou. A když píšu mám to za sebou tak to tak myslím. Tohle se podle mého názoru vůbec nepovedlo. Pro mě je tahle kniha největším zklamáním roku 2020 a to s plnou vážností i když vím, že je teprve duben.
Neskutečně jsem se na tuhle knihu těšila. Když v loni v zimě baronet oficiálně oznámil, které knihy letos budou vydávat, tak tahle byla v mém žebříčku na 1 místě.
Slintala jsem blahem z toho že bude nová Kennedy. Moc a moc jsem se těšila na Huntera a na to jak zvládne svůj celibát.
Ale víte co, pořád si říkám: tohle bylo jako ono? Však to nemělo žádnou šťávu, žádný říž, žádnou jiskru. Mezi Hunterem a Demi to vůbec neklapalo. Ani trochu se k sobě nehodí. Postavy kolem Demi jsou příšerné - úplně všichni. TJ bych shodila ze střechy (a to myslím vážně). Nikdy bych nedovolila někomu, aby takhle neustále reagoval na člověka, kterého mám ráda.
Celou knihu jsem dočetla jen proto, že je to Kennedy.
Můj dojem z celé knihy nespravil ani ten celkem dobrý konec. Hollis a Rupi fakt překvapili, ale tohle bylo přesně to co by od nich člověk čekal.
A nakonec - tedy spíš na začátek hvězdička na 100% dolů za tu šíleně hnusnou titulní stránku.
Kdybych nezbožňovala Kennedy jako takovou tak bych po této knize podle titulní stránky nikdy nesáhla.

14.04.2020 2 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Teda to byl zase fičák :-) Já prostě tuhle autorku miluji. Jak tak pročítám komentáře tak budu jedna z mála komu se tento díl líbil víc než Vicious.
Prostě mít hvězdičky navíc tak je udělím.
Líbil se mi ten příběh od začátku do konce. Bylo jasné, že Dean něco podělá, ale tohle bylo tedy fakt o fous. Už jsem myslela, že je konec .... A říkala jsem si to snad nemůže být pravda.
Kniha podle mého měla prostě všechno, náboj, emoce, sex :-) a to parádní, radost, smutek a NESKUTEČNĚ kouzelný epilog, který nás zavedl trošku do dalšího dílu.
Jsem taky autorce neskutečně vděčná za provázání postav z předchozích dílů to je podle mého dokonalost sama.

24.03.2020 5 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Moc hezká obálka, překrásný obsah. Ano bez větších dramat, ale o to zábavnější, smutnější a pro mne kouzelnější. Všechny knihy od autorky se mi moc líbily, ale tahle u mě od teď bere první místo.
Netradiční seznámení Eden a Rydera, prostě dvou lidí, kteří se neměli za normálních okolností nikdy setkat, bylo napsané fakt báječně.
Ollie byl bonus navíc v celé knize. Při jeho "krvavém" SOS jsem se musela nejdřív smát a pak mi došlo, že je to vlastně hrozně smutný.
Konec byl přesladký a překrásný - prostě něco pro mojí romantickou dušičku :-)

06.03.2020 5 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Tak jsem to nakonec dočetla i když ze začátku jsem měla opět nutkání to odložit a už vůbec neotevřít.
Začátek mě vážně hodně nudil, ale když se to trochu rozjelo tak už to bylo lepší. Je to podle mého zatím autorova nejlepší kniha, ale stejně to má nějaké mouchy.
Hodně mi vadí některé často používané výrazy.
Po pravdě nějak jsem v tom příběhu necítila jiskru, vůbec netuším čím to je, ale tento autor u mě prostě neboduje.

16.02.2020 3 z 5

Přesně tuhle zábavu jsem teď potřebovala.
Kniha je vtipná a zamilovaná. No která z nás by takového egomaniaka se zlatým srdcem, jako je Bram, nechtěla, že?
Julia je normální holka co věří vědě víc než svému srdci, ale když si do svého života pustí nejlepšího kamaráda svého bratra tak se dočká nejen příjemných večerů, ale i krásné a zasloužené lásky :-)
Prostě romantika jako hrom.
Všechno je to protkáno skvělým humorem takže jsem se u knihy moc a moc bavila.

10.02.2020 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Kniha je vážně skvělá. 100% zanechá dojem.
Jen musím napsat, že podle anotace jsem čekala něco úplně jiného. Ani dokonalá, překrásná a úchvatná titulní stránka mi k té knize nesedí. Může to být, ale jen můj dojem.
A teď k samotné knize: mnohem víc se mi líbila 1 část knihy, kdy byla Bitsy malá. To jak se o ní dokázal Leka postarat bylo prostě brutálně skvělé.
Myslela jsem, že "nepřekousnu" změnu vztahu mezi nimi, ale nakonec jsem to dala. A překvapivě to nebylo ani nijak moc divné, přesto že jsem je vnímala spíš jako sourozence - ze začátku.
EPILOG - jedním slovem DOKONALÉ - jen mohl být klidně delší :-)

06.02.2020 4 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Ale jo, šlo to :-) Trvalo mi dlouho než jsem knihu přečetla a přitom jsem neměla problém se začíst, ale když jsem musela knihu odložit z nějakých nepodstatných důvodů jako je práce nebo spánek tak pak další den jsem neměla pocit jako u jiných knih, že musím hned teď číst nebo to nepřežiju. Knihomolky vědí co myslím.
Příběh se mi líbil, ale byly tam pro mne i wau části, kde jsem čekala, že to bude jinak. Jak při únosu tak v Jackově životě.

21.01.2020 4 z 5

Racer Racer Katy Evans

Já jsem prostě nadmíru spokojená. Další verze "Remyho" mě naprosto uspokojila :-) a skutečný Remy v 50 leté verzi je dokonalý taťkovský tip.
Stačí jeden telefonát a už je na cestě tam kde ho Racer potřebuje a jedno jestli to je až na druhém konci světa.
Na můj vkus Lana až moc dlouho odolávala :-) to já bych podlehla těm krásným zářivým očím mnohem dřív.
Trochu mi vadili občasné "chybky" v posloupnosti textu možná si toho moc lidí nevšimne, ale já si jich prostě všímám. Protože, když autorka v jedné větě napíše, že si Racer stáhne košili a za dvě věty mu jí Lana znovu svléká tak to mi prostě můj mozek a oči neberou :-) a takových "přešlapů" tam bylo víc.
Jinak mi tam ještě chybělo víc ostatních, ale asi do tohoto příběhu nepatřili, tak to beru.
Přála bych si i další díl třeba o Iris.

12.12.2019 5 z 5

Legenda Legenda Katy Evans

Já prostě nemůžu jinak než 5 hvězdiček, protože REMY :-). Přesto, že je v této knize za hlavního hrdinu někdo jiný tak pro mě je největším hrdinou zase Remy. Racer byl boží a už se těším na jeho dospělou verzi.
Maverick je stejný jako Remy v době, kdy si nárokoval Brooke :-)
Jak už některé psaly, chybí mi tam hlavně Pandora, protože jejich příběh zůstal trošku nedovyprávěn.
Jinak po pravdě si myslím, že některé přechozí díly byly o něco málo lepší než tento :-)

04.12.2019 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Tenhle příběh mě pohltil a vyplivl mě až na úplném konci totálně rozloženou a složenou - naštěstí to ti dva urovnali tak jak se na správný romantický příběh sluší a patří.
Kdybych měla tentokrát jednu nebo dvě hvězdičky navíc vůbec bych se nestyděla je tam šoupnout.
Už v první díle bylo jasné, že oni dva budou pár k pohledání. Bylo jasné, že má Dawn za sebou tíživou minulost v podobě Nate, ale to co potkalo Spencera a jak se s tím vypořádával bylo velkým překvapením.
Musím říct, že mě vůbec nepřekvapovala reakce Dawn na některé situace spojené s láskou, protože zlomené srdce fakt ku**vsky bolí a není jednoduché začít věřit znovu :-)
A poslední věc: většinou nečtu poděkování, ale tentokrát jsem prostě chtěla přečíst i poslední písmenko této knihy a tak jsem z poslední věty autorky neskutečně nadšená.
Pro ty co nečetly - shledáme se ve svazku 3 !!!!!
Jen doufám, že na třetí díl (který bude o Sawyer, že? a co třeba Isaacovi :-) - můj tip) nebudeme čekat rok.

29.11.2019 5 z 5

My My Elle Kennedy

Jedním slovem DOKONALÉ :-)
Tento díl se mi líbil mnohem víc než ten první.
Asi to bude tím, že kluci v tomto díle řeší problémy mnohem vyzráleji a dospěleji a i Jamieho "útěk" dává smysl.
Hlavně v tomto dílu má pro mě každá postava svůj charakter, takže se mi to nepletlo jako v díle předchozím.
Blake je k popukání a ani se nedivím, že si ho Jess zamilovala, však ten obr nemá chybu :-) Jeho jehněčí kotleta na závěr mě fakt rozesmála - prý nejlepší obrana je útok :-) :-)

05.11.2019 5 z 5

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Tak v tomhle příběhu mi Remy ani nechyběl. Ne že by přestal být mým oblíbencem, to určitě ne, ale Pandora prostě zvládla sama ukrást moje srdce.
Smála jsem se s ní, nenáviděla stejně jako ona, truchlila jsem pro její lásku a nakonec jsem tak jako ona propadla Kennově lásce a jeho stříbřitě šedým očím.
Jeho ukolébavka mě dostala do kolen a spustila potůček slz.
Prostě jsem musela dát téhle knize 5 *.
PS: rajčata byly fakt skvělý nápad jak upoutat jeho pozornost Pandoro :-)

31.10.2019 5 z 5

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

Od prvního dílu jsem závislá na Uragánovi, takže mi tam prostě chyběl, hlavně ze začátku než jsem se začetla. :-)
Když se příběh rozjel tak už jsem vnímala jen dvojici Mel a Greye. Bylo to hodně moc povedené čtení, ale nakonec jsem ubrala jednu hvězdičku a to ze dvou důvodů.
Jak už jsem psala - chyběl mi tam Remy :-) a ten druhý důvod je titulka - to jako vážně, kde má sakra Greyson ten svůj piercing? Kdyby to bylo v knize zmíněno třeba jen jednou tak OK to se dá přehlídnout, ale jakmile byl bez košile tak jsme všechny věděly, že má piercing tak proč to sakra není vidět na obalu !!!

28.10.2019 4 z 5

Jet Jet Jay Crownover

Tak kniha přečtena. A jedním slovem to tentokrát neumím popsat. Možná z ní mám trochu rozporuplné pocity. Začátek trochu zdlouhavý. Vadilo mi to, že autorka až zbytečně moc popisovala dění kolem těch muzikantských věcí - prostě mi to tam nesedělo.
Jinak Ayden i Jet si ve svých životech prošli peklem a hledali se tak dlouho až se nakonec našli. :-) I když Ayd byla pro Jeta fakt tvrdý oříšek.
Na tvrďáka z metalové kapely mi přišel Jet až moc "měkký" i když co já vím, třeba jsou metalisti takový :-)
A ještě poznámka k titulce - tahle za mě teda ne. Sice asi správně vyjadřuje temnotu toho příběhu, ale i tak mohla být o něco světlejší. A že by kluk na obálce byl nějak moc sexy mi prostě nepřijde. Ale to může být jen můj názor.
Shrnutí - Rule byl pro mě o dost lepší a jsem ráda, že se vztah R + S rozvíjí i dál :-) Na další knihu se moc těším jen by nemusely ty knihy vycházet s tak dlouhou pauzou. To člověk skoro zapomene co bylo v předchozím díle.

26.10.2019 4 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Já prostě nemůžu jinak než napsat zase BOŽÍ :-)
Elle Kennedy a její humor mě neskutečně baví. Brenna je zábavná a Jake ji skvěle doplňuje. Jejich slovní přestřelky jsou k popukání :-)
A bublinový zadek - tak takhle jsem se už dlouho nenasmála.
A bože podprahový příběh Mike a Rupi - no fakt by si zasloužili ti dva svoji knihu - nemyslíte holky?

20.10.2019 5 z 5