Katka7922 Katka7922 komentáře u knih

Remy Remy Katy Evans

No co Vám budu psát - pořád ho miluji a je můj favorit :-) Jen mě trošku naštvala autorka, že se víc nevěnovala času kdy byla naše dvojice od sebe. To že se obsah hodně opakoval mi nevadilo, ale mohlo a mělo tam být i něco navíc. Pak by to bylo za 5 hvězdiček jako všechny Remyho díly :-)

18.10.2019 4 z 5

Šance Šance Katy Evans

Tak jo jsem oficiálně zblázněná do Remy "Uragááááána" Tate. On je prostě BOMBA. Kniha je prostě pro mne skvělá. A to co všechno Remy udělá pro svou rodinu a hlavně pro Brooke je úplně to nej, nej, nej.

14.10.2019 5 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Tak tohle byl prostě URAGÁÁÁÁÁN. Vůbec, ale jako že vůbec netuším proč jsem se téhle sérii do teď vyhýbala.
Celá kniha je prostě klišé, ale tak krásné a přitom brutální až se mi z toho svíral žaludek.
Ten poslední boj mi zvedal žaludek stejně jako Brooke, ale vzhledem k tomu že už mám pár knih přečtených :-) tak jsem důvod prostě věděla. Jen jsem se modlila, aby Remy přežil bez úhony.
Zamilovala jsem se do jeho modré verze a zbožňuji černou verzi.
Trošku mi v knize vadilo časté opakování stejných frází, ale stejně jsem prostě musela dát 5 hvězdiček, protože Remy ani Brooke by si jiné hodnocení nezasloužili.
Poprvé jsem si poslechla písničku Iris a úplně mě dostala. Použít písničky místo slov je prostě dokonalý nápad.

12.10.2019 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Knihu jsem přečetla za dvě noci :-) Moc se mi líbila. Tak jak jsem v Defy nesnášela Viciouse tak teď jsem v téhle knize nesnášela Deana :-)
Vicious je skvělý drsňák a vůbec to není milý chlápek, ale po tom co všechno má za sebou se není čemu divit.
Parádně se vypořádal se všemi svými nepřáteli a nakonec získal i srdce překrásné dámy :-)

11.10.2019 5 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Kniha se mi líbí, takové oddechové čtení. Ale než jsem se stihla "zamilovat" do hlavních postav tak byl konec příběhu. Nevím proč, ale čekala jsem, že to bude delší. Rory mi nějak lezl na nervy a ani nevím proč.
Jinak je kniha celkem smutná a hlavně ukazuje jak malé okamžiky v životě rozhodují o budoucnosti.

20.09.2019 4 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

L.J.Shen se pro mne stává jednou z těch velmi oblíbených autorek, které nezklamou. Už Barva půlnoci pro mě byla boží a teď tohle.
Krásně se to četlo, rychle to ubíhalo, bylo to i vtipné, humorné a trochu smutné. Jednu malou chybku to mělo, bylo to krátké. Ale protože je to jen krátká novelka - představení postav, tak jsem spokojená. Moc se mi líbily epilogy :-)
Vicious bude určitě skvělý a už se nemohu dočkat. I když zatím ho spíš nesnáším a líbilo se mi co mu udělal kámoš Dean :-)

02.09.2019 5 z 5

On On Elle Kennedy

Rozhodovala jsem se mezi 3 a 4 hvězdičkami a EPILOG z toho udělal čtyřhvězdičkovou knihu :-)
Jinak jsem čekala víc humoru, protože od Elle a Sariny to prostě člověk čeká :-)
Mám moc ráda v knihách pohledy obou aktérů, ale tady by mi stačil klidně jen jeden, protože jsem měla často problém uvědomit si čí myšlenky vlastně čtu jestli Jamieho nebo Wese.

31.08.2019 4 z 5

Rovnice lásky Rovnice lásky Helen Hoang

Kniha mě opravdu moc bavila. Od začátku do konce. Stella je úžasná plachá dívka s velmi odvážným srdcem, vzhledem k tomu jakou diagnózu má. Aspergerův syndrom není vždycky takhle "jednoduchý" jako v této knize to mi věřte. Ale i tak je kniha báječná a doporučuji přečíst.
Vzhledem k tomu, že je tohle 1 díl tak se hodně těším na 2 a mohl by být manželským pokračováním těchto dvou. Asi bude zajímavý pohled na to jak Stella zvládne vše kolem manželství a třeba i dětí.

17.08.2019 5 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Kniha je hodně předvídatelná a od začátku jsem tušila co se před 7 lety stalo. Chybí tomu wou efekt :-). Jinak je to, ale milé a lehce se to čte.
O hodně lepší než hvězdný šéf.

09.08.2019 3 z 5

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Oba díly byly skvělé. Bavila jsem se od začátku do konce. Mělo to vše - lásku, nenávist, legraci, tajemství ..... Prostě báječné čtení

14.06.2019 5 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Já byla asi ovlivněná vzpomínkami na 1 díl. Ten se mi fakt moc líbil a tohle pro mne bylo takové nemastné, neslané :-) Nevím jak to vysvětlit. Vůbec jsem nepochopila Rushovy myšlenkové pochody. Proč zrovna v ten okamžik se rozhodl. Já bych to pochopila, kdyby to bylo o něco dřív (ti co četli vědí kdy myslím).
Giu jsem obdivovala jak byla trpělivá, ale láska už taková prostě je.
A ten konec byl prostě hrozně rychlý. Mohl být delší :-)

04.06.2019 3 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Já byla nadšená. Kniha je vtipná, veselá a zábavná. Těším se na další díl.

08.05.2019 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Rozhodovala jsem se mezi 4 a 5 hvězdičkami. Nakonec kvůli překrásné dívce na obálce, která se k této knize fakt hodí, jsem se rozhodla pro 5 hvězdiček i když jsem četla od Elle lepší. U mě prostě navždy bude vítězit Dean a Allie. Kdyby v téhle knize bylo více Deana tak bych se fakt nezlobila :-)
Moc se těším na příběh Brenny a jejího vyvoleného (tuším, že to bude asi nepřítel číslo 1 :-))
Mezi nimi by to mohlo dobře jiskřit :-)

08.05.2019 5 z 5