Katka7922 Katka7922 komentáře u knih

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Konečně zase po dlouhé době je pro mě 5 hvězdiček málo.
Bavila jsem se až tak, že mi tekly slzy smíchem (medvídek, užovka, vlasy, smrad atd.)
A pak jsem zase brečela smutkem (prstýnek, hřbitov, Francie)
Emoce se u mě přelévali ze stranu na stranu.
Délka knihy mi vůbec nevadila, budu jedna z mála, kdo napíše - mohlo to být klidně ještě delší :-). Do Tristana jsem se "zamilovala" už v prvním díle a tady vůbec nezklamal.
Claire mi bylo líto a její reakci ke konci knihy jsem chápala. Je složité do stávající rodiny zapracovat osobu, která chce změnit spoustu zavedených pořádků.
Letos jsem nejspíš nečetla lepší knihu a už se moc těším na třetí díl, protože podle hodně názorů je ještě lepší :-) Tak jsem fakt zvědavá.

25.11.2022 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Konečně, konečně, konečně. Zase jsem se po dlouhé době u knihy bavila. Bylo to moc vtipné, sexy a hlavně mezi oběma to jiskřilo od začátku do konce. Žádná velká přehnaná gesta lásky, ale o to víc jí tam bylo :-) Láska se u nich projevuje v maličkostech, které pro sebe navzájem dělají. A o tom to je.
Tahle kniha za mě mohla být klidně i delší :-) Bez váhání 5 hvězdiček a prosím jen víc takových knih.

17.06.2020 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Já prostě nemůžu jinak než napsat zase BOŽÍ :-)
Elle Kennedy a její humor mě neskutečně baví. Brenna je zábavná a Jake ji skvěle doplňuje. Jejich slovní přestřelky jsou k popukání :-)
A bublinový zadek - tak takhle jsem se už dlouho nenasmála.
A bože podprahový příběh Mike a Rupi - no fakt by si zasloužili ti dva svoji knihu - nemyslíte holky?

20.10.2019 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Tak tuhle prostě miluji. Z celé sérii, která je bombastická je tahle pro mě nejlepší :-)

20.11.2020 5 z 5

My My Elle Kennedy

Jedním slovem DOKONALÉ :-)
Tento díl se mi líbil mnohem víc než ten první.
Asi to bude tím, že kluci v tomto díle řeší problémy mnohem vyzráleji a dospěleji a i Jamieho "útěk" dává smysl.
Hlavně v tomto dílu má pro mě každá postava svůj charakter, takže se mi to nepletlo jako v díle předchozím.
Blake je k popukání a ani se nedivím, že si ho Jess zamilovala, však ten obr nemá chybu :-) Jeho jehněčí kotleta na závěr mě fakt rozesmála - prý nejlepší obrana je útok :-) :-)

05.11.2019 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Kniha opět moc hezká, ale druhý díl a její dva hrdinové je pro mě pořád TOP. Tady pro mě bylo o dost míň humorných scén, ale zase tu je silný příběh Kate. To jak se znovu po 7 letech otvírá a nachází sama sebe je tu moc hezky a nenásilně popsáno.
Nejvíc jsem se smála u scény s rodiči. To bylo fakt parádní a já se zalykala smíchy :-)
Elliot mě hodně překvapil. Jeho víra v osud mi přijde trochu přehnaná, a to jak to řešil? No já být Kate tak se zachovám úplně stejně.
Příběh kolem baletky je opravdu trochu přitažený za vlasy. A celé to rozuzlení nereálné, ale co už, jedná se o "pohádku" pro dospělé holky :-)
Moc se těším na další příběh Milesovic neodolatelného chlapa, jen doufám, že nebudeme muset čekat moc dlouho.

04.12.2022 4 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Moc hezká obálka, překrásný obsah. Ano bez větších dramat, ale o to zábavnější, smutnější a pro mne kouzelnější. Všechny knihy od autorky se mi moc líbily, ale tahle u mě od teď bere první místo.
Netradiční seznámení Eden a Rydera, prostě dvou lidí, kteří se neměli za normálních okolností nikdy setkat, bylo napsané fakt báječně.
Ollie byl bonus navíc v celé knize. Při jeho "krvavém" SOS jsem se musela nejdřív smát a pak mi došlo, že je to vlastně hrozně smutný.
Konec byl přesladký a překrásný - prostě něco pro mojí romantickou dušičku :-)

06.03.2020 5 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Teda to byl zase fičák :-) Já prostě tuhle autorku miluji. Jak tak pročítám komentáře tak budu jedna z mála komu se tento díl líbil víc než Vicious.
Prostě mít hvězdičky navíc tak je udělím.
Líbil se mi ten příběh od začátku do konce. Bylo jasné, že Dean něco podělá, ale tohle bylo tedy fakt o fous. Už jsem myslela, že je konec .... A říkala jsem si to snad nemůže být pravda.
Kniha podle mého měla prostě všechno, náboj, emoce, sex :-) a to parádní, radost, smutek a NESKUTEČNĚ kouzelný epilog, který nás zavedl trošku do dalšího dílu.
Jsem taky autorce neskutečně vděčná za provázání postav z předchozích dílů to je podle mého dokonalost sama.

24.03.2020 5 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Wau. Tahle kniha se mi moc a moc líbila. Dostala jsem od ní mnohem víc, než jsem čekala. Vztah Noaha a Heather se krásně vyvíjel, měl průběh, náboj a hlavně překrásné zakončení. Noahovo rozhodnutí bylo určitě obtížné, ale hlavně moc správné.
Moc se mi líbila postava Heather. Holka co ví co chce a jde si za tím.
U knihy jsem se moc bavila, smála jsem se a chichotala, ale také tam byli pasáže u kterých jsem ronila slzy jako hrachy, což se mi už dlouho nestalo.
Je mi "líto" knih, které budu číst jako další, protože tohle fakt patřilo podle mého do vyššího levelu a bude těžké navázat na takovou úroveň.

30.06.2020 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Kniha je vážně skvělá. 100% zanechá dojem.
Jen musím napsat, že podle anotace jsem čekala něco úplně jiného. Ani dokonalá, překrásná a úchvatná titulní stránka mi k té knize nesedí. Může to být, ale jen můj dojem.
A teď k samotné knize: mnohem víc se mi líbila 1 část knihy, kdy byla Bitsy malá. To jak se o ní dokázal Leka postarat bylo prostě brutálně skvělé.
Myslela jsem, že "nepřekousnu" změnu vztahu mezi nimi, ale nakonec jsem to dala. A překvapivě to nebylo ani nijak moc divné, přesto že jsem je vnímala spíš jako sourozence - ze začátku.
EPILOG - jedním slovem DOKONALÉ - jen mohl být klidně delší :-)

06.02.2020 4 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Kniha je hodně předvídatelná a od začátku jsem tušila co se před 7 lety stalo. Chybí tomu wou efekt :-). Jinak je to, ale milé a lehce se to čte.
O hodně lepší než hvězdný šéf.

09.08.2019 3 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Tak tohle bylo moc dobrý. Začnu od konce a musím říct, že se mi líbilo, že mu tak rychle neodpustila a že si ji musel zase získat a zasloužit.
První setkání - prostě senzace. :-) Emily je od první chvíle skvělá a moc jsem si ji oblíbila.
Jameson by občas potřeboval palicí po hlavě, ty jeho nálady může vystát jen Em :-).
Už se moc těším na Tristana, protože mi v tomto díly přišel jako pohodář, ale je jasné, že tichá voda břehy mele :-) a s Tristanem to určitě taky nebude lehké pořízení.

26.10.2022 4 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Příběh fajn, trochu Popelka :-) Benova "arogance" mně vůbec nevadila, naopak mi to přišlo celkem milé. Maggie jsem chápala, za celý život nezažila, že by ji někdo s něčím pomohl tak proč by měl pomáhat zrovna tenhle arogantní herec.
Hvězdičku dolů jsem dala za ten extrémně rychlý konec. Jsem si myslela, že si ze mě dělá čtečka srandu, když 2 stránky před koncem ještě "nebylo jasné, jak to dopadne". (tak je to romantická kniha, takže se očekává happy end, ale nikdy člověk nevím, že?)
Takže kdyby k tomu napsala Kennedy ještě aspoň další 10 stránek tak bych se vůbec nezlobila. Asi ji tlačil termín vydání knihy, protože jinak to nechápu.

22.11.2020 4 z 5

Přesně tuhle zábavu jsem teď potřebovala.
Kniha je vtipná a zamilovaná. No která z nás by takového egomaniaka se zlatým srdcem, jako je Bram, nechtěla, že?
Julia je normální holka co věří vědě víc než svému srdci, ale když si do svého života pustí nejlepšího kamaráda svého bratra tak se dočká nejen příjemných večerů, ale i krásné a zasloužené lásky :-)
Prostě romantika jako hrom.
Všechno je to protkáno skvělým humorem takže jsem se u knihy moc a moc bavila.

10.02.2020 5 z 5

Racer Racer Katy Evans

Já jsem prostě nadmíru spokojená. Další verze "Remyho" mě naprosto uspokojila :-) a skutečný Remy v 50 leté verzi je dokonalý taťkovský tip.
Stačí jeden telefonát a už je na cestě tam kde ho Racer potřebuje a jedno jestli to je až na druhém konci světa.
Na můj vkus Lana až moc dlouho odolávala :-) to já bych podlehla těm krásným zářivým očím mnohem dřív.
Trochu mi vadili občasné "chybky" v posloupnosti textu možná si toho moc lidí nevšimne, ale já si jich prostě všímám. Protože, když autorka v jedné větě napíše, že si Racer stáhne košili a za dvě věty mu jí Lana znovu svléká tak to mi prostě můj mozek a oči neberou :-) a takových "přešlapů" tam bylo víc.
Jinak mi tam ještě chybělo víc ostatních, ale asi do tohoto příběhu nepatřili, tak to beru.
Přála bych si i další díl třeba o Iris.

12.12.2019 5 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

L.J.Shen se pro mne stává jednou z těch velmi oblíbených autorek, které nezklamou. Už Barva půlnoci pro mě byla boží a teď tohle.
Krásně se to četlo, rychle to ubíhalo, bylo to i vtipné, humorné a trochu smutné. Jednu malou chybku to mělo, bylo to krátké. Ale protože je to jen krátká novelka - představení postav, tak jsem spokojená. Moc se mi líbily epilogy :-)
Vicious bude určitě skvělý a už se nemohu dočkat. I když zatím ho spíš nesnáším a líbilo se mi co mu udělal kámoš Dean :-)

02.09.2019 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Rozhodovala jsem se mezi 4 a 5 hvězdičkami. Nakonec kvůli překrásné dívce na obálce, která se k této knize fakt hodí, jsem se rozhodla pro 5 hvězdiček i když jsem četla od Elle lepší. U mě prostě navždy bude vítězit Dean a Allie. Kdyby v téhle knize bylo více Deana tak bych se fakt nezlobila :-)
Moc se těším na příběh Brenny a jejího vyvoleného (tuším, že to bude asi nepřítel číslo 1 :-))
Mezi nimi by to mohlo dobře jiskřit :-)

08.05.2019 5 z 5

Strážce Strážce Nika Peas (p)

Kniha přečtena :-) Dlouho jsem se rozhodovala jestli 2 nebo 3 hvězdičky. Předchozí díly se mi moc líbily a po pravdě tenhle celkem zklamal. Poslední třetina knihy to vytáhla až na 3 hvězdu.
Jiné vnímání může být u mě také tím, že jsem se za tu dobu od prvního dílu hodně posunula k jinému čtení a tohle mi prostě už nestačí. Mám ráda romantiku, erotiku, ale tak nějak jsem trochu změnila žánr a jsem teď víc pro fantasy, takže tohle asi nebylo to na co jsem teď měla chuť. Ale byla povinnost konečně ten příběh bratrů Maclachlanů uzavřít.
Spoiler: Příběh byl fajn i zápletka. Jen mi nějak vadila Jana jako osoba. 9 chlapů a pořád panna to jako vážně? Tomu neuvěří ani naivní dvanáctka.

15.08.2021 3 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Knihu jsem přečetla za dvě noci :-) Moc se mi líbila. Tak jak jsem v Defy nesnášela Viciouse tak teď jsem v téhle knize nesnášela Deana :-)
Vicious je skvělý drsňák a vůbec to není milý chlápek, ale po tom co všechno má za sebou se není čemu divit.
Parádně se vypořádal se všemi svými nepřáteli a nakonec získal i srdce překrásné dámy :-)

11.10.2019 5 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Od Whitney jsem už dlouho nic nečetla a tak jsem úplně zapomněla jak mě tahle autorka umí rozsekat na malé kousíčky. Tohle byl vážně skvělý příběh. Mělo to emoce, děj i napětí. A samozřejmě i spoustu žhavého sexu :-)
Od začátku bylo jasné, že se Andrewovi stalo něco zlého a když to začalo pomalu vyplouvat na povrch tak jsem si říkala, bože to ne. Ale i tak jsem ho jednu kapitolu litovala a další dvě nesnášela. A takhle to šlo pořád dokola.
Audrey je mladá naivní dívka, co touží po lásce. A když ji to Andrew není schopen nabídnout, tak konečně dospěje a začne si plnit své sny a ne jen sny svých rodičů.
V poslední třetině knihy, kdy vychází všechna pravda na světlo jsem ronila slzy jako hrachy. A Andrewa jsem přestala nesnášet a už jsem ho jen milovala stejně jako Audrey.
Liam se zamiloval do nesprávné ženy, Andrew ne.

08.07.2023 5 z 5