katallinka katallinka komentáře u knih

Tokijský ghúl 3 Tokijský ghúl 3 Sui Išida (p)

Příběh se začíná poměrně zrychlovat a začínám chápat stále více souvislostí.

29.10.2021 4 z 5

Bratrstvo neohrožených Bratrstvo neohrožených Stephen Edward Ambrose

Kniha byla velmi zajímavá. Mám ráda knihy které popisují život vojáků za války. V tomhle směru se kniha moc povedla. Seriál jsem neviděla, takže mě tyto osudy zasáhly. Bohužel nemůžu dát plný počet hvězdiček, protože se zpracováním jsem měla poměrně velký problém. Kdybych neposlouchala jako audioknihu, zabrala by mi knížka určitě měsíce.

24.10.2021 4 z 5

Znamení hada Znamení hada Hana Marie Körnerová (p)

3,5* Příběh byl opět velmi čtivý a zápletka zajímavá, ale konec velké zklamání, zbytečně uspěchané a zůstalo mi ještě poměrně dost otázek. První díl rozhodně mnohem lepší! A možná zbytečně natahovaný, jako samostatný příběh by byla kniha pravděpodobně lepší.

09.10.2021 4 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Nečekala jsem, že to bude ještě lepší než první díl, ale bylo! Kniha plná zajímavých zvratů a ten konec …. Byla jsem maximálně překvapená!!!

08.10.2021 5 z 5

Království meče Království meče František Niedl

Tento díl se opět velmi povedl. Moc se mi líbil nový směr Wolframova života.

07.10.2021 4 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Velmi milé překvapení. Postavy mi byly na začátku nesympatické, ale postupně jsem si uvědomila, že hodně z nás má dost podobný život jen si to neuvědomuje. Jak hodně záleží na prvním rande!

06.10.2021 4 z 5

Nyxia nespoutaná Nyxia nespoutaná Scott Reintgen

Opět velmi čtivé, zajímavé a plné překvapení. Jen bych knihu malinko zkrátila, některé části byly občas zdlouhavé. Konec byl plný zvratů, takže jsem moc zvědavá, jak to celé dopadne.

05.10.2021 4 z 5

Dívka pod hladinou Dívka pod hladinou Andrew Mayne

Tak tohle byla pecka. I když mi malinko chyběl šílený Theo, tak dějově byla tahle knížka mnohem lepší a všechny postavy skvělé!

03.10.2021 4 z 5

Tokijský ghúl 2 Tokijský ghúl 2 Sui Išida (p)

Velmi zajímavý příběh, stejně dobrý jako první díl. Hlavní postava je sympatická, což se mi u mangy většinou nestává.

03.10.2021 4 z 5

Cirkus Humberto Cirkus Humberto Eduard Bass (p)

Kniha stejně dobrá jako seriál, který jsem v dětství znala nazpaměť. Jsem moc ráda, že jsem si tuto klasiku konečně přečetla.

19.09.2021 4 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Hodně smutné čtení! Jsem moc ráda, že listopadová revoluce dopadla tak jak dopadla. Ve světě, který tato skvělá autorka perfektně a děsivě popsala bych žít nechtěla.

19.09.2021 5 z 5

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

Skvělé čtení, které kombinuje moje oblíbené dystopie. Kniha se úžasně četla a příběh byl geniálně vymyšlený. Pouze začátek byl malinko pomalejší. Nemůžu se ale dočkat pokračování.

16.09.2021 4 z 5

Milá sedmi loupežníků Milá sedmi loupežníků Viktor Dyk

Dyk je moje oblíbená povinná četba a stejně jako u Krysaře jsem nadšená. Tolik smutné a zároveň čtení plné citu. Opět ve mě toto dílko bude dlouho doznívat.

16.09.2021 5 z 5

Mona Mona Bianca Bellová

Nevím co si mám myslet. Kniha téměř bez děje, ale plná emocí. Jako celek hodně průměrné čtení, kterému něco chybělo.

16.09.2021 3 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Hooodně přitažené za vlasy a všechno nesmyslně zalité sluncem i poměrně tragické události. Navíc u některých popisů jsem kroutila hlavou. 2,5*

16.09.2021 3 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Tak strašně smutné čtení, které mi lámalo srdce a zároveň nutilo se usmívat. Je hrozné jak těžký život některé děti mají a dospělí to přehlížejí nebo nechápou. Na knihu budu ještě dlouho myslet.

09.09.2021 5 z 5

Samotka Samotka Alexander Gordon Smith

Rozhodně slabší než první díl. Chvilkami jsem měla pocit, že se pořád někam šplhá. Nicméně opět se kniha skvěle četla. Postavy a celá vyheň jsou skvěle vymyšlené, po celou dobu jsem z nich měla velmi nepříjemný pocit. Navíc takový konec? Potřebuju vědět co bude dál!

06.09.2021 4 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Skvělé čtení. Občas mi připadá, že tento žánr není pro mne a pak objevím něco tak skvělého a musím se pustit do celé série. Čtivé a plné překvapení! Přidávám se k nadšeným čtenářům Chrise Cartera.

05.09.2021 5 z 5

Temnější tvář magie Temnější tvář magie Victoria Schwab

Originální svět!

30.08.2021 4 z 5

Jdu s hlavou vztyčenou Jdu s hlavou vztyčenou Daniel Anýž

Jsem nadšená a mám slzy na krajíčku. Výjimečná kniha ukazující velmi čtivým způsobem život úžasné ženy a strasti její rodiny. V knize jsem se dozvěděla mnoho zajímavých faktu!

30.08.2021 5 z 5