Tokijský ghúl 3

Tokijský ghúl 3 https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335208/bmid_tokijsky-ghul-3-lrt-335208.jpg 4 220 20

Tokijský ghúl série

Hinami je prozatím v bezpečí, ale krvelačné Holubice pátrání nevzdávají. Vrchní inspektor Mado se svým tajemným kufříkem stále doufá, že se mu ji podaří dopadnout, a tak Tóka a Kaneki nemají jinou možnost, než vsadit všechno na jednu kartu. Musí ho svést ze stopy... a proto se pouštějí do riskantní akce, která je zavede až do centra nepřátelského území.... celý text

Literatura světová Horory Komiksy
Vydáno: , Crew

東京喰種トーキョーグール 3 (Tokyo Guru 3) , 2012

Lenny33
10.04.2023 4 z 5

Zdařilé a napínavé pokračování této série.

vevera6
25.03.2022 5 z 5

Paradoxně jsem spíše na straně ghúlů než na straně policie, ale za to může asi to z jakého pohledu je to psané. Stále pecka.

Kopta
12.12.2021 4 z 5

Tvůrci se nebojí rovnou vše měnit v rámci rozestavění. Tento díl jak se děje snad jenom v řádu hodin, tak teče velice jednoduše a opět nastiňuje možná témata dalších dílů. Taky už se dostáváme do zvrácenější vod, které ale v tištěné podobě nevypadají zase tak strašně. Uvidíme příště.

katallinka
29.10.2021 4 z 5

Příběh se začíná poměrně zrychlovat a začínám chápat stále více souvislostí.

alishek
15.10.2021 4 z 5

Příběh nabírá na obrátkách, za mě super, přečteno během chvilky a hned jdu pokračovat dalším dílem.

Vjeerus
28.06.2021 5 z 5

Jo! Tak tenhle svazek jsem si opravdu užila. Vlastně až na úvod zde máme dvě paralelní bitky, které končí až s koncem knihy. Jsem velmi zvědavá, co se uděje v hlavě inspektora po Kanekiho rozhodnutí. Tajemné kufříky holubic jsou opravdu děsivé, ale nejvíc děsivá je prostě Kanekiho maska, s ní si opravdu autor vyhrál. Mám radost, že se hlavní hrdina konečně rozhodl, kdo je a přijal i svojí druhou část.
U Tóky se stále nemůžu rozhodnout, zda je mi sympatická, nebo ne. Rozhodně má spoustu kladných vlastností (miluju její humor a snahu chránit ghúlí rodinu), ale i těch horších (např. je na mě až moc impulzivní a nepromýšlí důsledky)
Závěr nám dává jasně tušit, že pokračování bude velmi zajímavé a já se na něj opravdu těším.

DarthSoren
15.06.2020 5 z 5

Opět nemám žádné výhrady. Scéna infiltrace ÚPG byla skvělá, kresba velice povedená, příběh se hezky rozvíjí. Zatím jsem velice spokojen, takže není důvod ubírat *.

OsolenéKnihy
01.05.2020 3 z 5

Není to nejlepší manga, kterou jsem četla, je tam pár typických příběhových klišé, ale baví mě ten svět a postavy, byť zde máme jedinečného hrdinu a tak. Dobré na začátek s mangou, pro někoho, kdo má načteno, to bude asi nuda.

yonda
15.03.2020 5 z 5

I další díl mě nadchnul, děj má spád a člověk čte, dokud se neocitne na konci.

Ran
04.01.2020 5 z 5

Kniha se mi četla výborně hlavně proto, že grafika je skvělá a příběh je skvěle napsaný a vypointovaný.

NalinnMane
31.01.2019 5 z 5

Super už po třetí.

BarbLangdon
04.02.2018 5 z 5

Parádní! Prostě Tokyo Ghoul ;)

Lenka.Vílka
14.12.2017 5 z 5

Naprosto dokonalá bomba! Akce střídá akci, emoce emoci. Od poloviny mi málem kniha vzplála, jak jsem zběsile otáčela stránky. Hlavně to pod mostem. Pecka.
Jsem zvědavá, kam bude příběh směřovat a jak to rozjedou vyšetřovatelé. Když už i Kaneki se rozjel. A Tóka? Roztomilá a zajímavá dáma :D

Terva
19.11.2017 5 z 5

Nevím, jest-li je dobře,
že ghúlové existují,
ale nějaký smysl to přece má.....

Tóko si tu trochu omotává kolem prstu našeho hlavního hrdinu Kanekiho.
Snad to nebude láska.
„Naštěstí jsi dost nedomrlej, tak že v tom vypadáš přirozeně.“

Musím říci, že Kanekiho maska je boží, nebo spíše pekelná. Vypadá v ní velmi zle.

V této knize je několik soubojů. Jako celek je tento svazek docela akční. Najdete zde i několik dvojstránkových kreseb. Nejsou zrovna nějak moc extra pěkné, ale člověk musí ocenit i snahu. Sui Išida umí kreslit spíše malé kresby se spousty detailů, ale ty velké mu moc dobře nejdou. I když některé.......

Tohle jsem měl rychle přečtené. Žádné zbytečné prodlužování, akce střídá akci, čtenář zjistí pár zajímavých informací...prostě tohle byl dobrý příběh.

...a jest-li není jiná možnost, než žrát lidi, tak je prostě žereme.

Edice
07.09.2017 5 z 5

Třetí díl a opět žádné zklamání. Tentokrát se nám příběh rapidně hnul dál. Akce tu rozhodně nechyběla.
Pokud mám zase mangu srovnávat s anime, pak manga vítězí. Stále je v ní děj obsažený i v první sérii anime, ale zde je doplněný o scény, které se do anime nevlezly nebo byly vynechány. To znamená spousta informací, scén, detailů a skutečností navíc. S každým dalším dílem je jich víc a víc, manga tudíž nenudí.
Kresba byla opět skvělá. Z bojových scén na mě přímo čišely emoce, napětí a ten hororový nádech. Skvěle jsem si je užívala.
Manga na mě s každým dalším dílem dělá větší a větší dojem. Zanechává ve mně jednoznačně více než anime, které mám samozřejmě také velmi ráda. Ale s nynějším porovnáním prostě vítězí manga. :)

Tofinka
04.08.2017 5 z 5

Už druhý díl přečtený za tento den... No, myslím, že další díl si nechám na zítra :D.
Každopádně skvělé pokračování série...

martinstefko
03.04.2017 4 z 5

"Tokijský ghúl" ještě rozhodně není mou oblíbenou sérií, ale dovedl mě třetím dílem zaujmout a začínám chápat, proč je tak oblíbený. Částečně i proto, že dovede lidskou nenávist pojímat z pohledu těch slabších. Tohle je pohled, který upřednostňuji. Více: http://www.comics-blog.cz/2017/04/1406-tokijsky-ghul-3-70.html

Slugterra
28.03.2017 5 z 5

Už se nemůżu dočkat na další díl!

orangerose
23.03.2017 5 z 5

pěkně akční téhle díl této mangy , to jsem zvědavá jak bude pokračovat :)

p3tris
21.03.2017 4 z 5

I ten nejnevinnější ghúl muže být smrtonosný pro sebelepší "holubici". Znovu vynikající kresba s trochu chaotickým ztvárněním drápů a zbraní lovců. Ale předpokládám, že tam jde o záměr autora. Ještě více se rozetřou kontury mezi dobrem a zlem a já se těším na další díly.

manga

Sui Išida (p)