Karlík27 Karlík27 komentáře u knih

Carrie Soto se vrací Carrie Soto se vrací Taylor Jenkins Reid

Carrie Soto je moje čtvrtá kniha od Taylor Jenkins Reid a každá si zaslouží víc než jenom pět hvězdiček. Snad u každé hlavní postavy v jejich knihách mám pocit ze opravdu existovali a ze to nebyl jenom příběh ale ze všechny ty příběhy se stali

24.03.2024 5 z 5

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

Strašně dlouho mi moje kamarádka říkala jak je to dokonalá série a ze si ji musím přečíst a já nemůžu říct nic jiného než ze měla pravdu

13.02.2024 5 z 5

Spící obři Spící obři Sylvain Neuvel

Zajímavý námět knihy a i forma mě bavila protože byla jiná než u ostatních knih

08.02.2024 3 z 5

Storočí Storočí Alex Aster (p)

Tahle kniha mě bavila ale rozhodně bych ji nepřirovnala k Hunger Games.

17.01.2024 5 z 5

Nejtemnější část lesa Nejtemnější část lesa Holly Black

Tohle je moje první kniha od Holly Black a určitě ne poslední .v seznamu mám víc knížek co bych chtěla od autorky přečíst ale ještě jsem neměla čas už chápu básněni moji kamarádky o tom ze je Holly Black jedna z nejlepších autorek (a samozřejmě ty ostatní knížky co nejdřív přečtu abys měla konečně s kým probírat příběhy Alex )

10.12.2023 5 z 5

Hlava plná lásky Hlava plná lásky Ali Hazelwood

Kniha byla fajn ale za mě hypotéza lásky byla lepší

18.11.2023 4 z 5

Kosení: Příběhy ze světa smrtek Kosení: Příběhy ze světa smrtek * antologie

Nemám slov ..tuhle sérii miluju a začala jsem ji číst úplně od začátku kdy vycházela

28.10.2023 5 z 5

Město strachu Město strachu Alexander Gordon Smith

(SPOILER) Strašně jsem si oblíbila Donovana a ta připomínka v burgrárně mě dostala zatím asi nejslabší díl ze série

18.09.2023

Láska po španělsku Láska po španělsku Elena Armas

Super knižka přečtená za den. Fajn někam na dovolenou za mě rozhodně 5*

04.07.2023 5 z 5

Rozsudek smrti Rozsudek smrti Alexander Gordon Smith

Wow dokonale ...nemám slov

02.06.2023 5 z 5

Jenom nestvůra Jenom nestvůra Vanessa Len

Asi jsem čekala něco víc. Oblíbila jsem si Arona a konec knížky mi přišel strašně rychle vyřešeny a uspěchaný.

08.05.2023 3 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Super kniha. Vlastně ani nevím proč, ale strašně moc jsem si oblíbila postavu Adama.

23.04.2023 5 z 5

Srdce čarodějky Srdce čarodějky Genevieve Gornichec

Oddechová kniha o severské mytologii o které jsem moc nevěděla ale získává ode mně 3,5 hvězdy

08.04.2023 3 z 5

Od této knihy jsem měla poměrně malá očekávání ale nakonec mě velmi mile překvapila.

06.04.2023 4 z 5

Já, Simon Já, Simon Becky Albertalli

Milý oddechový příběh s hezkým koncem.

21.03.2023 4 z 5

Divoká říše Divoká říše Stacey Marie Brown

WOW tahle knížka je dokonalá. Miluju hlavní postavy a celý příběh. Okamžitě potrebujú další díl!!!

12.03.2023 5 z 5

Malibu v plamenech Malibu v plamenech Taylor Jenkins Reid

Toto je moje druhá kniha od autorky a možná kdybych ji četla před knihou sedm manželů Evelin Hugo měla by pět hvězdiček. Teď je to ale pořád pěkných čtyři a půl.

07.03.2023 4 z 5

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Knihu jsem si koupila v knihkupectví a po cestě v autobuse jsem se do ní začetla tak že jsem málem přejela zastávku.
Příběh mě naprosto vtáhl a dočítala jsem ho pár hodin po půlnoci.
Tato kniha byla natolik dobrá, že jsem ji nemohla odložit a potřebovala jsem vědět co bude dál. Autorce se povedlo zhmotnit osobnost která vlastně neexistovala ale já měla pocit jako bych ji znala. Zanechala ve mě spoustu emocí a myšlenek a dokonce jsem si u ní pobrečela.

18.02.2023 5 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Za mě příběh utíkal a kniha byla čtivá a i přez prostředí a věci co se v knize odehráli to pro mě byla oddechovka.

29.01.2023 3 z 5