Kosení: Příběhy ze světa smrtek přehled

Kosení: Příběhy ze světa smrtek
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516949/bmid_koseni-hnG-516949.jpg 4 232 232

Smrtka / Žatva smrti série

< 4. díl

Příběhy Smrtek pokračují! Neal Shusterman se společně s autory a autorkami Davidem Yoonem, Jarrodem Shustermanem, Sofíou Lapuente, Michaelem H. Paynem, Michelle Knowlden a Joelle Shusterman vrací do populárního světa své nejslavnější série, aby společně navázali tam, kde Zvon skončil, ale ukázali i mnohem víc. Čekají na vás noví hrdinové i nepřátelé, ale i staří známí. Zbývá ještě mnoho příběhů, které je potřeba odvyprávět... Věk 13+... celý text

Literatura světová Povídky Sci-fi
Vydáno: , Yoli (ČR)

Gleanings: Stories from the Arc of a Scythe , 2022

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kosení: Příběhy ze světa smrtek. Přihlašte se a napište ho.

Marekh
včera 5 z 5

Kniha obsahuje 13 povídek. Autor povídky napsal sám, anebo společně s dalšími spisovateli.

Série SMRTKA je originální a víceméně mě všechny knihy bavily. Nejvíce se mi líbil první díl, ale i v dalších knihách jsou nové a zajímavé postavy.

Povídky z knihy KOSENÍ se mi líbily. Převažovaly povídky, které se mi líbily. Povídky byly zajímavé a po nějakém čase jsem se znovu ponořil do světa smrtek. Myslím si, že pokud se vám líbily knihy ze série Smrtka, bude se vám líbit také tato kniha, která je příjemným zakončením celé série.

Nejvíce se mi líbily tyto povídky: Od zvířat raději dál, Nezvedenecká ulička, Marsovská minuta (tato povídka je pro mě absolutní top a je nejdelší z celé knihy), Anastasiin stín, Spát, snad i kosit aj.

Nejméně se mi líbila tato povídka: První švih (úvodní povídka, formou veršů).

V závěru knihy se nachází PODĚKOVÁNÍ a SPOLUAUTOŘI.

Kniha má pěknou obálku.

LuckaDea
20.06.2024 5 z 5

Tato povídková kniha ze světa Smrtek mě moc bavila. V povídkách se setkáváme s už známými postavami z trilogie, ale i s novými zajímavými postavami. U některých příběhů nechyběl překvapivý konec. Celkově byla kniha čtivá a u každé povídky jsem byla zvědavá, jak se bude příběh vyvíjet. Každá povídka byla úplně jiná, takže je kniha opravdu pestrá a vůbec jsem se u čtení nenudila. Všem fanouškům této série knížku určitě doporučuji.

Katania
20.06.2024 5 z 5

Za mě plný počet. Některé povídky slabší, ale tak to u povídek bývá. Každopádně se mi líbí, že některé nám osvětlily další průběh.

všechny komentáře

Související novinky (2)

Vražedná temnota, Nezkrotná říše a další knižní novinky (39. týden)

24.09.2023

Válka dvou královen, Tvoje vina a další knižní novinky (19. týden)

07.05.2023

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Kosení: Příběhy ze světa smrtek v seznamech

ve Čtenářské výzvě85x