Kalina Kalina komentáře u knih

Znám tajemství Znám tajemství Tess Gerritsen

Druhá kniha, kterou jsem četla od Tess Gerritsenové. Obě jsou skvělé. Ke konci tohoto příběhu jsem si myslela, že už vím kdo a co a proč. Omyl. Vše bylo jinak. Doporučuji.

27.04.2018 5 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Příběh jako takový byl napsaný velice pěkně a čtivě. Ovšem kniha měla části, které podle mne byly zdlouhavé a s vlastní zápletkou neměli nic společného. Popisování cesty domů apod ano, ale ne na několik stránek. Rouzlení překvapující.

20.03.2018 3 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

K této knize mohu napsat jenom to,že se je úžasně čtivá. Cokoli bych komentovala k obsahu , to by asi napovědělo a prozrazovalo zápletku. Rozhodně doporučuji přečíst.

10.03.2018 5 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Kniha se mi četla velice dobře. Někdy mám problém se švédskými jmény, která jsou pro mne hůře zapamatovatelná. Různě se proplétající dějové linky nebyly vůbec na závadu a naopak přidaly na napětí. Knihu mohu doporučit.

04.03.2018 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Příběh docela dost podobný Dívce ve vlaku. V první polovině knihy nás vypravěčka seznamuje se svým životem. Samozřejmě posvém. Potom vše dostane spád a dostaneme se do thrilleru. Mohu doporučit.

07.02.2018 5 z 5

Věž - vzestup předchází pádu Věž - vzestup předchází pádu Simon Toyne

I třetí díl trilogie byl velmi pěkný. Přes všechny útrapy nám závěr příběhu dává naději do budoucna. Doporučuji.

28.01.2018 5 z 5

Klíč Klíč Simon Toyne

Kniha se čte velice dobře. Ostatně jako první díl. Trochu pohádka, která vás donutí přemýšlet čeho všeho jsou lidé schopni provést pro svůj prospěch, peníze, moc, zdraví ....... doporučuji.

14.01.2018 4 z 5

Sanctus Sanctus Simon Toyne

První díl trilogie se četl velice dobře. Trochu pohádka ,ve které autor popustil uzdu fantazii, ale tak to má být. Bez dobré fantazie by nemohl vzniknout dobrý příběh. Rozhodně doporučuji.

18.12.2017 4 z 5

Klíč soudného dne Klíč soudného dne James Rollins (p)

Výborné čtení. Opět. Čtenář se dozví mnoho historických faktů zabalených do napínavého příběhu, který bohužel nezní jako úplé sein fiction.

04.12.2017 5 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Prima detektivka. Závěrečná část má spád a rozuzlení nečekané. Mohu dopororučit.

18.11.2017

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Skvělá kniha. Obdivuji autory, kteří udrží pozornost čtenáře od začátku až do samého závěru. Doporučuji.

06.11.2017 5 z 5

Smrtící byznys Smrtící byznys Hana Hindráková

Jak autorka poznamenala. Bohužel nejde o fikci! Kniha se čte velice dobře, má spád i když někdy až moc rychlý. Knihu doporučuji.

27.10.2017 4 z 5

Nejkrutější měsíc Nejkrutější měsíc Louise Penny

Moje první kniha ze série Armanda Gamache. Asi jsem očekávala víc. Obyvatelé vesničky mi nepřišli až tak idiličtí. Nicméně kniha se čte dobře a hlavně neteče z každé stránky krev.

22.10.2017 4 z 5

Poslední orákulum Poslední orákulum James Rollins (p)

Opět skvělé čtení a opět další námět k zamyšlení. Doporučuji k přečtení.

07.10.2017 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Zvláštně postavené příběhy dvou žen. Čtivé, ale jak už napsal "rodak" něco tomu chybělo.
Někdy si vybírám knihy i na základě komentářů, proto prosím jejich pisatele o neprozrazování příliš z obsahu knihy.

16.09.2017 4 z 5

Jidášův kmen Jidášův kmen James Rollins (p)

Skvělý díl. Není co dodat. Spíš mám připomínku k některým předešlým komentářům, kteří prozrazují příliš z obsahu knihy. Např. o Monkovi.

05.09.2017

Černý řád Černý řád James Rollins (p)

Fakta a fantazie. Ovšem zrůdnost popsané historie by měla vést čtenáře k zamyšlení. Skvělé čtení.

15.08.2017 5 z 5

Mapa z kostí Mapa z kostí James Rollins (p)

I v druhém dílu série J. Rollinse jsem poznala a pochopila další události z historie. Skvěle popsáno a zabaleno do čtivého oříběhu.

15.08.2017 5 z 5

Písečná bouře Písečná bouře James Rollins (p)

Báječné čtení. Fakta a fantazie se zde skvěle doplňují. Doufám a těším se , že další příběhy budou také tak výborné.

08.07.2017 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Mnoho jmen, v některých kapitolách jsem nenalezla nic co by mi pomohlo příběh pochopit. Když bylo něco napsáno, záhy to neplatilo. Prostě lehké zklamání.

08.07.2017 3 z 5