Klíč soudného dne

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na Princetonské univerzitě umírá v laboratoři, kde se pracuje s nebezpečným biologickým materiálem, úspěšný genetik. V římské bazilice sv. Petra je nalezen mrtvý vatikánský archeolog. V Africe je u tábora Červeného kříže zavražděn syn amerického senátora. Tři vraždy na třech kontinentech spojuje děsivý detail: všechny oběti jsou označeny druidským pohanským symbolem, který jim někdo vypálil do kůže. Bizarní úmrtí přinutí velitele Graye Pierce a Sigma Force závodit s časem: musejí vyluštit záhadu, jejíž kořeny sahají do dávné minulosti k šokujícímu zločinu proti lidskosti zakódovanému v tajemném středověkém rukopisu. První vodítko se objeví v mumifikovaném těle pohřbeném na anglickém rašeliništi – a jedná se o hrůzné tajemství, které ohrožuje celý svět. S pomocí dvou žen ze své minulosti – bývalé milenky a nové partnerky – musí Gray poskládat z jednotlivých střípků strašlivou pravdu. Odhalení však není zadarmo a pro záchranu budoucnosti musí obětovat jednu z žen, jež má po svém boku. Sigma Force čelí největší hrozbě lidstvu v dobrodružství, které sahá od římského Kolosea přes ledové norské vrcholky a rozvaliny středověkých opatství k zapomenutým hrobkám keltských králů. Nejhorší noční můra je uvězněna v talismanu pohřbeném dávno mrtvým světcem – v artefaktu známém pod označením klíč soudného dne....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31017/sigma-force-klic-soudneho-dne-dKy-31017.jpg 4.4295
Série

Sigma Force 6.

Žánr
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, BB art
Orig. název

The Doomsday Key, 2009

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (38)

Kniha Klíč soudného dne

Přidat komentář
Jukulinka
18. října

Strhující příběh ve kterém se potkávají pravda s fikcí

DuSiČíst
02. července

Možná kvůli tomu, že jsem si tuhle dal hned po Jidášově kmeni, mi přijde spíš průměrná. Neurazí, nenadchne, ale dám si od Sigmy chvíli pauzu, mám pocit, že to našemu vztahu prospěje :)


DarylDixon
09. května

Když jsem se dostal k první knize, dlouho jsem se rozhodoval, zda číst či nečíst. No a vidíte jsem u šestého příběhu a doslova to žeru. I tohle bylo napínavé a strhující. Není co řešit.

HynekBee
21. ledna

Tradičně se velmi dobře četlo. Ano, něco je trochu přitažené za vlasy, ale příběh má spád. Tak odpouštím ;) Jdu na další...

Layyen
03.04.2019

jako vše od tohoto autora, od začátku do konce napínavé, dobrodružné a zajímavé :) doporučuju všem kteří mají rádi akční/lehce scify :)

čef
08.03.2019

Tak jsem si zase přešťastně oddychl. Máme tu opět superakční Sigmu a ta nás vždy zachrání!Tentokráte jsme měli ale namále. Pole už byla zaplevelena GM plodinami a včelky hynuly ve velkém. Sakra to mi něco připomíná - neděje se to náhodou tady a teď v realitě? No, Římský klub tady je a úspěšně straší, pole, osetá pro biopaliva řepkou, která by jinak zasytila miliony potřebných, tu máme rovněž více než dost, zprávy jsou plné masivního úhynu hmyzu a lidi do hladové Afriky jakoby shazovali. Jestlipak jsem si neoddechl předčasně? Musím si dát dalšího Rollinse, aby mne zase napustil nějakým optimismem v naši nezdolnost. A to vám také doporučuji – ano, bude líp!

Rihatama
05.02.2019

James Rollins je rozhodně zajímavý týpek. Kalifornský veterinář a taky potápěč a jeskyňář. No a nepochybně i dobrý spisovatel. Klíč soudného dne je další z řady Rollinsových povedených dobrodružných, mystických a příjemně napínavých příběhů (unikat z nemožně zapeklitých situací Rollinsovi hrdinové vážně umí) protkaný historickými fakty a spojitostmi. Smrtící biologická hrozba ožívá z dávné minulosti.

Pavlnka
23.07.2018

Opět hodně napínavé a zajímavé. Autor prostě pokračuje v dobré řadě.

1

Doporučujeme

Přízrak
Přízrak
Krásné zlo
Krásné zlo
Dokonalá
Dokonalá
Sestry
Sestry