Kalina Kalina komentáře u knih

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Skvělá kniha. Poměrně dlouho čtenář neví co se stalo, aby nakonec zjistil, že nevěděl nic až téměř do konce knihy.

29.04.2016 5 z 5

Stopy v krvi Stopy v krvi Steve Robinson

Musím naprosto souhlasit s předešlých komentářem. Práce genealoga je opravdu napínavá a mnohdy, jak bylo popsáno v knize, velmi nebezpečná. Příběh má spád.

23.04.2016 4 z 5

Římská děvka Římská děvka Eric Walz

Příběh z šestnáctého století by se dal v pohodě vyprávět jako ze současnosti. Pěkně čtení.

12.04.2016 4 z 5

Porodní bába z Benátek Porodní bába z Benátek Roberta Rich

Pěkná kniha. Děj mà spád. Přestože jde o romantiku, nemá příběh místa, kde se dlouhosáhle popisuje cosi co přidá knize pouze stránky. Uvidíme co přinese druhý díl.

16.03.2016 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

No prostě Coben. Výborné. Trošku jsem doufala v jiný konec, ale to by asi byl jiný žánr. Mohu doporučit.

12.03.2016 4 z 5

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

Skvělá kniha. Přestože jsem celkem brzy přišla na to ,kdo má jakou roli v tomto příběhu tak jsem s chutí sledovala celý děj, který udržel mou pozornost až do samého konce knihy.

29.02.2016 5 z 5

Umři znovu Umři znovu Tess Gerritsen

Právě jsem dočetla. Skvělá, čtivá, srozumitelná, no prostě skvělá kniha. Zcela určitě vyhledám další knihu od této autorky. Vřele doporučuji.

13.02.2016 5 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

Kniha se četla velice dobře. Vzhledem k tomu co bylo o Jeffovi napsáno , tak se závěr dal tak trochu předvídat.

05.02.2016 4 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Skvělá kniha. I když některé části z vyšetřování byly z mého pohledu méně svižné. V každém případě mohu knihu doporučit k přečtení.

05.02.2016 5 z 5

Platanová alej Platanová alej John Grisham

Skvělá kniha. Je dobré nahlédnout do právnických praktik,které jsou podány velice čtivě. Doporučuji.

10.01.2016 4 z 5

Šest let Šest let Harlan Coben

Nemám ve zvyku knihy odkládat a nedočíst je. Ke konci této knihy jsem to málem udělala. Začátek skvělý a velké očekávání jak se přīběh rozvine, ale asi jsem to očekávání přehnala a tak přišlo zklamání.

19.11.2015 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha je skvělá. Někdy jsem se musela vracet k datumu předešlých událostí,ale to s dalšími stránkami knihy srovnalo a sama se sebou jsem soutěžila zda odhalím pravdu. Já osobně bych jí se Zmizelou neporovnávala. U ní byla zápletka až hrůzně propracovaná a u Dívky ve vlaku jde o zcela jinak podaný příběh. Rozhodně knihu doporučuji.

19.11.2015 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Kniha dobrá, čtivá.Začátek mi rovnou chytil,ale jak už tu někdo zmínil nakonec se kniha ukázala jako politický thriller . Stalker byl podle mého názoru lepší.

02.10.2015 4 z 5

Bubble Bubble Anders de la Motte

Když se zamýšlím nad každým jednotlivým dílem této trilogie, tak mi naskakuje husí kůže. A až taková sci-fi to vlastně není.

29.08.2015 5 z 5

Buzz Buzz Anders de la Motte

Výborná kniha. Ihned pokračuji dalším dílem Bubble.

29.08.2015 5 z 5

Game Game Anders de la Motte

Skvělá kniha. Rychle se střídající děje dvou hlavních postav vůbec nevadí, ale ta angličtina!!!! Moc jsem nepochopila proč je v knize tak hojně použitá. Vše se dá vyjádřit v našem bohatém jazyce. Přesto dávám pět hvězdiček a pouštím se do dalšího pokračování - Buzz.

11.08.2015 5 z 5

Ztracený templářský poklad Ztracený templářský poklad Zuzana Koubková

Spousta jmen a to nejen těch známých z naši historie.

29.07.2015 3 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Skvělá kniha. Žádná hluchá místa. Prostě musíte číst, číst ..........

12.07.2015 5 z 5

Porodní bába na Syltu Porodní bába na Syltu Gisa Pauly

Zápletka s narozenými děcky celkem předvídatelná, ovšem ke konci dostal příběh spád a velice dobře se četl. No možnà to bylo pozdě, ale přesto mohu knihu doporučit.

03.07.2015 4 z 5

Apokalypsa Apokalypsa Mario Giordano

Četla jsem knihu v podobě digirománu, což byl pro mne zcela nový zážitek. Možná i to přispělo k pěti hvězdičkám. Zajímavé čtení nad kterým bychom se měli zamyslet. Rozhodně doporučuji.

16.06.2015 5 z 5