Kačí137 Online Kačí137 komentáře u knih

Ideální muž Ideální muž Julie Garwood

Tento díl tady můžu číst stále dokola :-) Co jiného dodat.

27.04.2017 5 z 5

Lovci monster s.r.o. Lovci monster s.r.o. Larry Correia

Skvělí, parádní :-). Knížku jsem přečetla během víkendu. Zed je skvělí. Líbí se mi jak přemýšlí. Jednoduše a nekomplikovaně ;-) Parádní akce, jednou jsem se teda lekla, už to vypadalo jako Tarantinovka, ale uuuuff, nakonec mi tam oblíbené postavy zůstaly.
Jen uznávám, že nejsem takový fanda do střelných zbraní a tak jsem technické popisy nadšeného fandy přeskakovala :-D. Zase jsem to měla rychleji přečtené!
Beru do ruky druhý díl!!

27.03.2017 5 z 5

Podsvětí - Artefakt Podsvětí - Artefakt Kristina Hlaváčková

Pěkný, pěkný. Hrdinka je skvěla popsaná, není problém ji držet palce. Má hezký, suchý humor. Děj knížky se dost rychle střídá a je tam samé tajemno. Vlastně dočtete první díl a zjistíte, že nic nevíte :-D. Stále ty samé otázky a žádné odpovědi. To jsem zvědavá, co s tím spisovatelka udělá dál. Držím palce a podporuji české spisovatele!!

22.03.2017 4 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Asi je to pro mladší ročníky. Nebavilo mě to. Nudné,pomalé, zbytečně moc popisování okolí a postav. Nemá to spád. U tohoto případu bych řekla, že je lepší film, jak kniha.

01.03.2017 2 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Zatraceně dobrá knížka. Tohle se vážně povedlo. Nikdy jsem nepochopila to šílenství okolo Padesát odstínů toho všeho. Dle mého absolutní nuda. Ale tato knížka, ta je vážně skvělá.Má to spád, vtip a ty erotické scény jsou taky super.Tak pěkně doplňují děj. Super.Díky všem za komentáře, díky nim jsem se rozhodla tu knížku vyzkoušet.

07.02.2017 5 z 5

Zátiší Zátiší Louise Penny

Takový milá detektivka. Knížku jsem chtěla vyzkoušet, zaujala mě obálka a v knihkupectví jsem viděla další díly. Takže jsem musela přečíst začátek, že. Příběh docela hezky plyne, občas je tam něco, co bych nepotřebovala vědět, ale budiž. Pátrání plynule pokračuje.Žádná střílečka,ani šílená honička.Není problém knížku dočíst, ale ani ji na chvilku odložit.

01.02.2017 3 z 5

Slib Slib Robert Crais

Tuto knihu jsem si koupila hlavně kvůli Maggie a Scottovi. No nebyli tam tolik, jak bych si přála, ovšem příběh zamotaný, napínavý a čtivý.
Pěkná detektivka.
Hlavně, že mu to Maggie nakonec natřela :-)

24.01.2017 4 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Nebyla to špatná knížka, jen jsem asi zvyklá na drsnější fantas. Nechápu, proč neustále všichni hlavní hrdinku opěvují jako drsného zabijáka. V celém příběhu mě chybí důkaz jejích kvalit.
Spíše se představuje jako nerozhodná puberťačka.
Zápletka dobrá, jsem zvědavá, co s tím spisovatelka ještě provede. Ale než si vezmu další díl, tak počkám.

24.01.2017 3 z 5

Poslední svobodný miliardář Poslední svobodný miliardář Pippa Grant

Ještě teď se směju. Pane jo, kam na ty nápady spisovatelka chodí? Tahle knížka byla vážně oddechová a veselá četba. Původně mě knížka moc nezaujala, přišlo mě, že to bude klasika. Nepochopený pracháč a naivní holka, která jediná ho chápe. Vlastně to tak i bylo, ale úplně mě to odrovnalo. Hned od začátku má knížka spád a jede to. Begonie je veselá, trochu šílená :-) a hlavně má božího asistenčního psa, bez kterého by se vlastně nikam neposunuli! Mezi námi, ještěže moji psi nejsou asistenční, bych se mohla jinak zbláznit :-)

19.03.2024 5 z 5

Příliv démonů Příliv démonů Laurie Forest

Upřímně jsem z této knížky už byla trochu unavená. Mám pocit, že spisovatelka chce prostě Elloren dostat úplně na dno, ať se děje cokoliv. Bylo to už dost. Ta holka se nemohla ani v klidu vyspat. Já bych se už asi zbláznila.
Ale jako oddychovou linku tam byla spoustu příběhů její rodiny a kamarádů, kteří díky oslavě alá Valentýna prožívali romantické chvilky. To bylo moc fajn.
Klidně bych jich zvládla víc. Alespoň bych si od rasování Elloren trochu oddechla :-).
Moc fandím bráchovi Elloren Trystanovi a jeho příteli. Je to moc hezky psané. Tak s citem. To hned tak někdo neumí.

19.01.2024 4 z 5

Rozzlobený bůh Rozzlobený bůh L. J. Shen

Asi jsem na tohle už stará. Romantiky mám ráda, ale občas kroutím hlavou. Tady bych vzala bič a všechny hnala makat do lesa. Přestali by dělat blbosti. A konci mám pochopit, proč se někdo chová jako úplný kůň??? Nechci být vulgární, takže chudák kůň.
Prostě mě L.J.Shen neoslovuje. Má moc rozmazlené hrdiny.

03.01.2023 3 z 5

Zničený Zničený Kevin Hearne

Tahle série stojí za to. Miluji Oberona, je absolutně kouzelný. V tomto díle se nám hrdinové rozdělí a každý prožívá svůj příběh. Ale není to nijak nepřehledné. Všechno pěkně plyne. Jen pro mě, jak je přece jen delší časový odstup od předchozích dílů, bylo těžké vzpomenout si na některé postavy. Ale to bude můj problém s jmény.

03.01.2023 5 z 5

Učedník Učedník Taran Matharu

Učedník mě zaujal již před pár lety, ale nějak na něj nebyl čas. Tento rok jsem ovšem dala celou řadu. Tak moc se mi první díl líbil. OK, je to určitě psané pro mladší ročníky, než jsem já. Ale zase je to oddychový fantas. Dobře vymyšlený a propracovaný. Dva světy, démoni jako mazlové, trochu mi to připomnělo Zlatý kompas. Záporák je jasný na první pohled a hlavní hrdina se postupně se vším seznamuje a my s ním.

16.10.2021 5 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Tato série mě zaujala velkým hodnocením, takže jsem se rozhodla ji zkusit. Pane jo, netušila jsem že bude tak morbidní.Ta dívka se vážně pohybuje jen na hřbitovech.Tady je to samá mrtvola,hroby a pavouci.Fuj. A to mám ráda Kulhánka.Asi mi tu chyběl ten suchý humor. I když hrdinka je praktická a chytrá. Ovšem nic přehnaného. Detektivní zápletka super.Měla jsem i správné tušení :-). Znovu tu knížku číst nebudu, ale i tak se kouknu po dalším dílu. Doufám, že tam po hromadách mrtvol skákat nebude.

15.06.2020 4 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Tato série bude spíše pro náctileté, ale tak mě to nevadilo a přijala jsem tuto knížku, jako oddechové čtení na deštivé odpoledne. Je to klasika.
Hlavní hrdinka se neustále stěhuje, dělá problémy a skončí v polepšovně čarodějnic aj. Dobře umí odsekávat a pusa je občas rychlejší než hlava, což ji dokáže okamžitě dostat do problémů.
Děj knížky je rychlý a spisovatelka nemá chuť něco natahovat. Což je občas škoda, mohlo by se z toho ještě něco vytřískat. Ale čte se to dobře a rychle.

08.06.2020 4 z 5

Magie vítězí Magie vítězí Ilona Andrews

Tak mi Kate skončila. Ach jo. Na co se teď těšit. Byl to super závěr.V tomto dílu se Kate pere se svoji novou rolí - být dobou mámou. Klučina je skvělí. Co já se nasmála. Hezky se vyřeší problém s taťkou. To se jim povedlo.
No co, předpokládám, že by mohlo být pokračování s Julií a tetou.

07.05.2020 5 z 5

Předurčený Předurčený Benedict Jacka

Musím říct, že se mi to celkem líbilo. Trochu překombinovaný, ale jo. Souhlasím s předchozím komentářem, trochu to kopíruje Železného druida. Docela dobře se to četlo, hrdina je celkem sympatický s temnou minulostí :-). Není to žádný trouba. Uvidím, jestli si koupím i druhý díl.

07.05.2020 4 z 5

Bouří prokletá Bouří prokletá Patricia Briggs

Každý díl této série mám přečtený minimálně 10x a tento poslední už určitě 4x. Pane jo, to nám to tam ty čarodějové vyčistili :-) Dobrý. Sherwood je vážně zajímavý,to jsem zvědavá, jak se bude dál projevovat. A Mercy? Ta je teda čím dál tím víc "kouzelná". Její moc nad dušemi a nemrtvými stále stoupá. Velké možnosti. A příběh je stále vtipný, stále čtivý a vůbec propracovaný.
I když, jak to čtu stále dokola, jsem si všimla, že některé vlastnosti, ze začátku neměly být možné. Ale což.

07.05.2020 5 z 5

Specialistka Specialistka Stephenie Meyer

Tímto kouskem mě tedy spisovatelka dost překvapila.Líbí se mi, že se nebojí zcela měnit styl. Super. Musím říct, že občas i dost drsný.Na to jaká byla Upíří sága slaďárna a Hostitel byl vlastně dosti umírněný, tohle je úplně jiná káva. Ale stále má čtivý a humorný styl psaní. Fakt se mi líbí, jak její hrdinové přemýšlí a štve mě, jak to filmaři vždycky pomotají (nechci být vulgární). A Einstein je absolutně geniální (jojo, trochu nadsazený, uznávám, ale SUPER)

25.03.2019 4 z 5

Jasným plamenem Jasným plamenem Patricia Briggs

Tyhle ságy miluji, takže nemůžu hodnotit jinak. Pouze se mi tento díl zdál uspěchaný a na to jaký měl výborný možnosti, dost osekaný a přímočarý.Jako by spisovatelku tlačil čas. Jinak krásný, čtivý a přesně takový, jak to od ní očekáváme.

25.03.2019 5 z 5