Zničený

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Téměř dva tisíce let kráčel po Zemi jediný druid - Atticus O’Sullivan, který díky břitkému rozumu i meči zůstává naživu, přestože ho pronásleduje panteon nepřátelských bohů. Avšak nyní má společnost. Attikova učnice Granuaile se konečně stala plnohodnotnou druidkou. Co víc, Atticus rozmrazil arcidruida uvězněného v dávné minulosti, svou otcovskou figuru (dalo by se říct). Nechává si teď říkat novodobou verzí svého starého irského jména: Owen Kennedy. A Owen má co dohánět....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477547/big_zniceny-sjT-477547.jpg 4.728
Série:

Kroniky železného druida 7.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , Laser-books (Laser)
Originální název:

Shattered, 2014


více info...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Zničený

kolacky
26. července

Opět skvělé čtení. Místy drsné, ale to už tak bývá... Už aby byl přeložený "zbytek" série... !!!

cori
25. června

(+ SPOILER) Nejvíc mě pobavila návštěva u yettiů v Himalájích a chlastačka s Ježíšem. Konečně se odhalí, kdo celou dobu jde Atticovi po krku. Owen by mohl dostat větší prostor. Železný druid mě stále baví.


Duchoslp
17. června

Po předchozích dílech nabitých akcí a napětím je tento díl trošku skromnější. Nechybí Atticus a Oberon ani jeho přítelkyně Granuaile. Bohužel postava arcidruida Owena je trošku nevýrazná, čekala jsem víc. Ale děj se nevyvíjí špatně, tak uvidíme příště

kachnat
01. června

Už se těším na další díl. Sice mi tři dějové linky trochu rozhodily sandál, ale trvalo jen chvilku, než jsem si zvykla :-)

pospice
25. května

Jsem úplně nadšená miluju dialogy mezi Atikusen a Oberonem nevíte kdy vyjde další díl mám všechny co vyšli a čekám na další vždycky je zhltnu do tří hodin a pak zase nemám co číst

pejty
21. května

Tentokrát musím říci, že jsem měl místy trochu problém s knížkou. Tři dějové linky byly trochu moc. Předchozí díly zdobila jednoduchost a svižný dej, ale tady se to neustálým skákání mezi různé dějové linie trochu zadrhávalo.

Ale jinak je to super kniha plná úžasného humoru. Hlavně rozhovory mezi Attikem a Oberonem naprosto úžasné. Těším se na další díl.

voody99
16. května

Železný druid je prostě skvělé čtení o tom není sporů ..... Příjemná změna ve vyprávění. Arcidruida jsem si oblíbila :-D
Přiznávám ,jsem velmi ráda že se Atticus vrátil do správných překladatelských rukou jelikož má zase ten šmrnc. (nic ve zlém předchozímu dílu)
Těším se na pokračování.

Elion
05. května

Další a tentokrát sedmý díl ze světa Železného druida. A já jsem touto sérií pořád tak nadšená jako na záčátku.

Oproti předchozím knihám tu máme jednu změnu. V knize se střídá vyprávění všech tří hlavních postav. Attica, jeho učednice a jeho arcidruida.
Každý z nich do příběhu dodává něco svého. V tomto díle je zvláštností i to, že se všichni rozdělí a každý jde za svým úkolem. Už je neřeší spolu, tak jak tomu bylo do teď zvykem.
Na konci se ale všichni opět setkají a máme tu skvělé zakončení.
.
Na jednu stranu je moc pěkné že se autor nezaměřuje jen na Attica a snaží se dát prostor i dalším postavám, nadruhou mi tam ale moc chyběl nějaký vývoj v jeho vztahu s Granuaile. V tomto díle se autor zaměřil hlavně na ni a snažil se nám odkrýt něco z její minulosti.
Jsem za tento díl opět neskutečně ráda a moc se těším na poslední dva díly. Doufám že budou stejně skvělé jako tyhle a že jim nechá onu pomyslnou laťku pořád takhle vysoko jako je teď.

1