Zničený

Téměř dva tisíce let kráčel po Zemi jediný druid - Atticus O’Sullivan, který díky břitkému rozumu i meči zůstává naživu, přestože ho pronásleduje panteon nepřátelských bohů. Avšak nyní má společnost. Attikova učnice Granuaile se konečně stala plnohodnotnou druidkou. Co víc, Atticus rozmrazil arcidruida uvězněného v dávné minulosti, svou otcovskou figuru (dalo by se říct). Nechává si teď říkat novodobou verzí svého starého irského jména: Owen Kennedy. A Owen má co dohánět....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477547/big_zniceny-sjT-477547.jpg 4.728

Kroniky železného druida 7.

Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , Laser-books (Laser)

Shattered, 2014

Kniha Zničený

kolacky

Opět skvělé čtení. Místy drsné, ale to už tak bývá... Už aby byl přeložený "zbytek" série... !!!

cori

(+ SPOILER) Nejvíc mě pobavila návštěva u yettiů v Himalájích a chlastačka s Ježíšem. Konečně se odhalí, kdo celou dobu jde Atticovi po krku. Owen by mohl dostat větší prostor. Železný druid mě stále baví.

Duchoslp

Po předchozích dílech nabitých akcí a napětím je tento díl trošku skromnější. Nechybí Atticus a Oberon ani jeho přítelkyně Granuaile. Bohužel postava arcidruida Owena je trošku nevýrazná, čekala jsem víc. Ale děj se nevyvíjí špatně, tak uvidíme příště

kachnat

Už se těším na další díl. Sice mi tři dějové linky trochu rozhodily sandál, ale trvalo jen chvilku, než jsem si zvykla :-)

pospice

Jsem úplně nadšená miluju dialogy mezi Atikusen a Oberonem nevíte kdy vyjde další díl mám všechny co vyšli a čekám na další vždycky je zhltnu do tří hodin a pak zase nemám co číst

pejty

Tentokrát musím říci, že jsem měl místy trochu problém s knížkou. Tři dějové linky byly trochu moc. Předchozí díly zdobila jednoduchost a svižný dej, ale tady se to neustálým skákání mezi různé dějové linie trochu zadrhávalo.

Ale jinak je to super kniha plná úžasného humoru. Hlavně rozhovory mezi Attikem a Oberonem naprosto úžasné. Těším se na další díl.

voody99

Železný druid je prostě skvělé čtení o tom není sporů ..... Příjemná změna ve vyprávění. Arcidruida jsem si oblíbila :-D
Přiznávám ,jsem velmi ráda že se Atticus vrátil do správných překladatelských rukou jelikož má zase ten šmrnc. (nic ve zlém předchozímu dílu)
Těším se na pokračování.

Elion

Další a tentokrát sedmý díl ze světa Železného druida. A já jsem touto sérií pořád tak nadšená jako na záčátku.

Oproti předchozím knihám tu máme jednu změnu. V knize se střídá vyprávění všech tří hlavních postav. Attica, jeho učednice a jeho arcidruida.
Každý z nich do příběhu dodává něco svého. V tomto díle je zvláštností i to, že se všichni rozdělí a každý jde za svým úkolem. Už je neřeší spolu, tak jak tomu bylo do teď zvykem.
Na konci se ale všichni opět setkají a máme tu skvělé zakončení.
Na jednu stranu je moc pěkné že se autor nezaměřuje jen na Attica a snaží se dát prostor i dalším postavám, nadruhou mi tam ale moc chyběl nějaký vývoj v jeho vztahu s Granuaile. V tomto díle se autor zaměřil hlavně na ni a snažil se nám odkrýt něco z její minulosti.
Jsem za tento díl opět neskutečně ráda a moc se těším na poslední dva díly. Doufám že budou stejně skvělé jako tyhle a že jim nechá onu pomyslnou laťku pořád takhle vysoko jako je teď.