juni Online juni komentáře u knih

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Na tuto knížku jsem koukala už dlouho. Nakonec mě přesvědčila kamarádka, ať si ji přečtu, protože ona se do ní zamilovala. Nevím proč jsem se jí pořád vyhýbala. Je naprosto skvělá. Něco jako Kráska a zvíře.

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Tahle knížka mě moc nezaujala. Ze začátku jsem se nemohla začít, ale asi v polovině jsem to překonala. A nakonec jsem ji dočetla, i když jsem jí chtěla odložit.

10.02.2019 3 z 5

Klid je síla, řek tatínek Klid je síla, řek tatínek Zdenka Fantlová

Tato knížka je smutná a určitě by si ji měl každý přečíst. Zvlášť když je to podle pravdy. Zanechá to ve vás zvláštní pocit. A určitě vám ukápne i slza.

Nedej se Nedej se Rainbow Rowell

Naprosto úžasná knížka. Miluju fantasy. Nevím co jiného k tomu říct. Snad jen, že se těším na další knížku od autorky.

Polibek v Paříži Polibek v Paříži Catherine Rider

Tato knížka se mi moc líbila. Minulý rok jsem byla v Paříži, a proto mě zaujala. Popisování Paříže v jednom dni bylo skvělé. Já bych toho tolik v jeden den nestihla projít. Doufám, že se zase někdy do Paříže podívám :)

Tygrova stezka Tygrova stezka Colleen Houck

Pokračování Rena a Kelsey mě překvapilo a samozřejmě zase ten konec. Zapojení Kišana do příběhu mě překvapil a ze začátku se mi ani nelíbil, ale pak mi přišla kniha díky tomu zajímavější.

02.01.2019 5 z 5

Tygrovo prokletí Tygrovo prokletí Colleen Houck

Tuto knihu mi doporučila kamarádka a vůbec nelituji, že jsem po ní sáhla, i když jsem se ze začátku zdráhala. Ihned jsem si zamilovala příběh Rena i Kelsey. Také jsem si zamilovala indickou kulturu. Nádherný příběh, akorát mě mrzí ten konec, ale to se v dalším díle určitě spraví ;)

02.01.2019 5 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Pozor spoiler!

Moje nejoblíbenější Greenovka. Přišla mi ještě lepší než Hvězdy nám nepřály nebo Papírová města. Popisování před...a po byla naprostá bomba. U smrti Aljašky jsem doufala až do poslední stránky, že je to jenom špatný vtip, jenomže to byla pravda. Ale i přesto jsem se do knížky zamilovala a myslím si, že je to právě ten důvod.

02.10.2018 5 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Další skvělá Greenovka, i když ji nepsal jenom Green. Tahle knížka mě zase bavila o něco víc než Hvězdy nám nepřály. Ale moje nejoblíbenější pořád zůstává Hledání Aljašky.

17.09.2018 5 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Naprosto neuvěřitelná knížka. Miluju knihy z 20. století. Miluju popisování doby. Miluju popisování lidí z této doby. Tu zápletku jsem ani moc nevnímala, ale narosto skvělá knížka. Jenom škoda, že nemůžu dát víc hvězd než jenom pět. Už mám doma i druhý díl a teď na začátku října má vyjít i třetí díl (už mám vybraný dárek k Vánocům ;)

17.09.2018 5 z 5

Příběhy nepohádkový budoucnosti Příběhy nepohádkový budoucnosti Rachel Renée Russell

Můj nejoblíbenější díl mimoňky. Je to skvělé oddechové dětské čtení.

06.07.2018 4 z 5

Rozkaz zabít Rozkaz zabít James Dashner

Miluju sérii Labyrint. Patří mezi moje nejoblíbenější sérii, jak v knižním tak i ve filmovém provedení. Je zvláštní zjistit, jak vznikla doopravdy ERUPCE a další zajímavé a důležité věci ze série Labyrintu.

06.07.2018 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Povídky Barda Beedleho jsem musela mít. Nejvíce se mi líbil příběhu Tří bratří, který musí znát každý milovník Harryho.

Třetí stříbrná kniha snů Třetí stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Poslední díl byl naprosto skvělý a obálka také. Chtě bych si přečíst od autorky i sérii Drahokamy, která je prý naprosto úžasná.

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Pokračovaní ,,snů'' jsem musela mít okamžitě. Nejenom kvůli příběhu, ale také kvůli kráse obálce. Už se nemůžu dočkat posledního dílu a obálky ;)

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Nevím co bych o této knize napsala. Jednoduše mě dostala a to doslova. Nádherný příběh a nádherný styl psaní a nádherná slova, věty, odstavce... Nemám co jiného k této knize říct, než to že jsem u ní brečela a brečela. Moc ráda bych se někdy podívala do Amsterdamu.

Patnáctiletý kapitán Patnáctiletý kapitán Jules Verne

První kniha od Vernea, co jsem přečetla a ne poslední. Miluju knihy a filmy od Vernea. Každého milovníka Vernea je povinností si ji přečíst.

Dvacet tisíc mil pod mořem Dvacet tisíc mil pod mořem Jules Verne

Dvacet tisíc mil pod mořem zná každý milovník Vernea. Nádherný příběh stejně jako Patnáctiletý kapitán, kterého jsem také četla. Prostě povinnost přečíst.

Dcera Dcera Kiera Cass

Pokračování Selekce se mi líbilo, ale nemělo to na první tři díly série. Přesto skvělé oddechové čtení.

06.07.2018 4 z 5

Hobit se mi líbil o něco víc než Pán prstenů. Přečíst knihy od Tolkiena je povinností každého milovníka fantasy.