JitkaHambi JitkaHambi komentáře u knih

Vyšší spravedlnost Vyšší spravedlnost Hans Rosenfeldt (p)

No a zas tak napínavý konec :-)
Pozor, může být SPOILER!!!! Souhlasím s komentářem uživatele Makii.
Kniha se mi líbila, až na Vanju, kterou už od minulého dílu opravdu nesnáším a nechápu už ani chování Sebastiana. A s tím "pachatelem" mi to přišlo už trochu zvrácený,nereálný a nechápu proč Sebastian neřekl pravdu, jak to celé bylo, vždyť stejně neměl už co ztratit.Nechápu, že to nechal jen tak.

04.02.2020 4 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Tak tato kniha s Kim mi přišla nejslabší z celé série.Číst se dala, ale postrádala jsem v ní napětí, pachatele jsem uhodla už v půlce knihy a upřímně mě ani moc nezajímala minulost Stacey.

04.01.2020 3 z 5

Chlapec, který přestal plakat Chlapec, který přestal plakat Ninni Schulman

Nic moc.Předchozi kniha byla teda mnohem, mnohem lepsi.Tahle byla zdlouhava, chvilema nudna.Přečteno a ihned zapomenuto.

16.10.2019 3 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

O trochu lepší než Okamžiky štěstí a mnohem, mnohem horší než Prvok, Šampon.....a než Pražský erotikon -tyto knihy byly bomba.Nebýt toho, že jsem si sama tuto knihu koupila, tak ji odložím a ani nedoctu.
Je to pro mně ponaučení, že Hartlovo knihy už opravdu nekupuji!!Toto bylo "Velké špatné"

30.12.2018 1 z 5

Papíroví duchové Papíroví duchové Julia Heaberlin

Čekala jsem něco víc.Kniha mě nebavila, nelíbil se mi styl psaní a celkově mi nesedl ani děj.

23.12.2018 2 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Neurazí, nenadchne, brzy zapomenu, že jsem ji četla.Od půlky děj předvídatelný,navíc mi ani jedna postava
nebyla sympatická, bylo mi úplně jedno co s nimi bude.Kniha Manželé odvedle se mi líbila mnohem víc.

24.05.2018 3 z 5

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

Mám ráda knihy i filmy z psychiatrických léčeben, líbí se mi ponurá atmosféra a tak jsem tuto knihu prostě musela mít!A takové velké zklamání.Žádné napětí, prostě nic.Co to jako mělo být?Přišlo mi to celé divné, chvílema jsem i přeskakovala stránky a byla jsem ráda, když jsem byla konečně u konce knihy.Toto opravdu ne :-(

13.02.2018 2 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Moc hezky napsané,konec jsem nečekala, myslela jsem, že je vše úplně jinak.
Kdybych nemusela vstavat ráno do práce, četla bych celou noc :-)

07.01.2018 4 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Na tuto knihu jsem se hrozně těšila, takže hned, jak se objevila v prodeji, koupila jsem si ji a okamžitě jsem začala číst.Ale bohužel pro mě celkem zklamání.
1.)Poměrně brzy jsem odhalila jak to celé je a bude, takže pro mě to žádné velké překvapení nebylo
2.)Hlavní hrdinka Anna mi byla dost nesympatická, nedokázala jsem se vžít do jejich pocitů, bylo mi jedno, gjak to s ní dopadne
3.)Občas dost nelogických věcí a chování určitých osob
Shrnutí:kniha určitě za přečtení stojí, nebylo to špatné, ale u mně prostě stále vede Rachel - Dívka ve vlaku :-)

26.10.2017 3 z 5

Respektovat a být respektován Respektovat a být respektován Pavel Kopřiva

Úžasná kniha.Měla jsem ji půjčenou, ale koupím si ji.Něco takového mi nesmí doma chybět.Doporučuji všem, kdo máte děti nebo kdo s dětmi denně pracujete.

30.09.2017 5 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Velice zajímavě psaná kniha, líbila se mi.
Doporučuji

12.08.2017 3 z 5

Ledové střepy Ledové střepy Lenka Chalupová

Tato kniha se mi dostala do ruky úplně nàhodně.Půjčila mi ji kamarádka se slovy:"musíš si ji prostě přečíst, je to úžasný příběh"a měla pravdu.Nemohla jsem se odtrhnout, přečetla jsem ji za 2 dny a kdybych mohla,ohodnotila bych ji nejmíň deseti hvězdami.Silný,napínavý příběh a nečekaný konec.Knihu jen tak z hlavy nevyženete.Doporučuji ;-)

22.06.2017 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Hrozně moc jsem byla nadšená z Dívky z ledu a tato druhá kniha je ještě lepší.Nemám co vytknout.Hodnocení pěti hvězdami mi prijde hrozně málo :-)Už aby vyšla,další kniha :-)Doporučuji.

08.05.2017 5 z 5

Mesiáš Mesiáš Boris Starling

Kniha byla super, napínavá, o tom žádná, ale podle zdejších komentářů a vysokého hodnocení jsem tedy čekala mnohem, mnohem víc.Na zadek jsem si z ní tedy nesedla, ale za precteni urcite stoji :-)

01.12.2016 4 z 5

Jsem zpět Jsem zpět Brenda Novak

Tento díl mě bavil víc než ten první, chvílemi mi lezl mráz po zádech, bylo to děsivé.A od půlky už jsem se nemohla odtrhnout.
A ten konec?
Doufám, že brzy vyjde třetí díl!

08.05.2024

Odvrácená strana mysli Odvrácená strana mysli Kerry Daynes

Naprosto souhlasím s komentářem níže od Nela3812
Kniha vás naláká na strhující děj s těmi nejhoršími psychopaty, brutálními vrahy atd a přitom se jedná jen o autorčině vyprávění, co zažila během své kariéry.Anotace vůbec neodpovídá obsahu a dost mě to zklamalo.
Když už, tak to mohlo být nějak poutavěji popsáno....rozhovory s vrahy atd, přesně jak už opět zmínila i Nela3812.

23.01.2024 2 z 5

Jeho a její Jeho a její Alice Feeney

První půlka nic moc, musela jsem se prokousat, pak už to šlo, ale nemohu dát víc jak 3*, protože příběh mi přišel celý až moc zamotaný, některé postavy se chovali fakt zvláštně a nikdo mi tam nebyl sympatický.Jediné, co mě na tom bavilo, bylo to, že když myslíte že víte kdo je pachatel, je vše zase úplně jinak.Konec jsem opravdu nečekala.

19.10.2023 3 z 5

Spolčení ničemů Spolčení ničemů Maxime Chattam (p)

Tato kniha rozhodně není pro slabé povahy....je to opravdu hodně drsné, násilí popsané do nejmenšího detailu(a to jsem si myslela že po Chrisi Carterovi mě už nic nepřekvapí:-D), ale strašně mě to bavilo.
Doufám, že brzy vyjde další díl.

17.03.2023 4 z 5

Cos to udělal? Cos to udělal? Matthew Farrell

Takový průměr, řekla bych, že to bylo i celkem předvídatelný ...Dala bych 3 hvězdy, ale ubírám jednu za ten šílený překlad.

21.04.2022 2 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Tak já nevím, asi jsem už rozmlsaná jinými detektivkami.Tady je jedna vražda, která se řeší na 350 stranách.
Pro mne absolutně bez napětí, zdlouhavé, pachatele jsem uhodla asi v polovině knihy a Linhartová a Beneš mi taky k srdci nepřirostli.
Další knihy od této autorky rozhodně shánět nebudu.

31.01.2022 2 z 5