Jita160 Online Jita160 komentáře u knih

Vášeň pro hru Vášeň pro hru Sylvia Day

Škoda,že je to asi poslední knížka této série.Určitě si zaslouží pokračování.
Tento příběh byl asi nejsilnější po všech stránkách.
Rozhodně doporučuji.

18.05.2021 5 z 5

Neznámý manžel Neznámý manžel Sylvia Day

Určitě moc pěkný příběh.Autorka umí psát erotické romance a i ty historické zvládá s přehledem.
Hlavní hrdinové jsem si oblíbila přestože v manželském svazku podváděli jeden druhého.Vzajemna přitažlivost a jiskření bylo silnější tak že vše dopadlo jak má.

18.05.2021 4 z 5

Žádej, o co chceš Žádej, o co chceš Sylvia Day

Historické romance nejsou úplně můj šálek kávy.Snad jen proto,že se jedná o autorku od které mám už něco načteno tak jsem neváhala.
Příběh byl velice čtivý a popisování života v Londýně v 18.stoleti mě uchvátil.
Vůbec jsem se nenudila a příběh jsem zhltla jak malinu,takže nelituji i když si myslím že současné příběhy autorce sedí víc.

18.05.2021 4 z 5

Podřiď se Podřiď se Maya Banks

Celou tuto sérii mám moc ráda.
Číst o subinkach a jejich dominantech v tak zamilovaných příbězích mě vážně baví.
Za mě určitě ano!!!

13.05.2021 5 z 5

Tyran Tyran T. M. Frazier

Potřebuji půjčit hvězdy protože těch mých pět na to nestačí.Pokračovani bylo ...no páni nemám slov,jsem prostě nadšená.
Jak je možné napsat tak krutý, vulgární, drsný,násilnický příběh ze kterého je vám po dočtení moc krásně????
Moc jsem si Tyrana užila a vím že se k Deo a Kingovi zase někdy vrátím...více takových knih,prosím!!!!!!

13.05.2021 5 z 5

Smlouva s Adamem: Učitel lásky Smlouva s Adamem: Učitel lásky Jitka Volfová

Moc českých autorů nečtu ani nevím proč...když jsem dostala do ruky tuto trilogii tak jsem doufala ,že konečně budu mít štěstí.
Ne že by se mě to nelíbilo,ale prostě tomu chybí něco co by mě vtáhlo do děje to napětí a vzrušení a zápletka nad kterou musím přemýšlet prostě slabí průměr,děsně se to táhlo.
Eva byla velmi zvláštní,nemohla jsem si na ní udělat nějaký nazor a Adama jsem prostě nemusela od prvních stránek.
Ale jsem si jistá,že někoho to určitě osloví.

11.05.2021 2 z 5

King King T. M. Frazier

(SPOILER) Ještě nikdy jsem nečetla tak drsnou knihu.
Je plná násilí,vulgarismu,drog a zabíjení.
Jenže příběh je tak úžasně čtivý,že mě nenechal vydechnout dokud jsem nedočetla poslední stránku.
King je děsivý,arogantní kriminálník ,ale i milující otec a vášnivý zamilovaný blazen.
Deo je ztracená duše,která se postupně ztotožňuje s osudem a s láskou ke Kingovi.
Jsem naprosto unešená,protože i přes všechny vulgární slogany a sposty násilí nemohu nic vytknout prostě tu padlo vše jak vidle do hnoje.
NAPROSTO DOPORUČUJI....jsem opravdu ráda,že mám po ruce druhý díl jinak bych si ukousala prstíky nedočkavostí.

07.05.2021 5 z 5

Darker Darker E. L. James (p)

Christian a Anna pro mě srdeční záležitost.Rada se k nim zase někdy vrátím.
Doporučuji přečíst každé ktera má ráda erotické romantické příběhy,který tento rozhodně je.

01.05.2021 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Myslím,že je to příjemná tečka za celou touto sérií.Pro mě pomyslná třešinkou na dortu.Z pohledu může je to asi vždy mnohem čtivější ,ale zase se aspoň odkrývají různé domněnky,které jsem v předchozích dílech měla.Rozhodně doporučuji.
Díky E.L.James

01.05.2021 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

...je to už pár let co jsem tuto trilogii četla,ale ráda se k ní vracím.
Pro mě to byl knižní zážitek.

30.04.2021 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Vážně tolik negativních recenzí???
Mě tato série opravdu nadchla,já mohu jen doporučit.

30.04.2021 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Moje úplně první kniha tohoto žánru...
Moc jsem si ji užila,bylo v ní úplně všechno co jsem od erotického románu chtěla číst.
Autorka je rozhodně paní spisovatelka s velkým S.
Četla jsem nespočet knih tohoto žánru a rozhodně ji stavím do předních příček.
Myslím že teto sérii velice uškodila veliká komerce k jmenovanému filmu.Ale můj názor!!!
Rozhodně stojí za přečtení celá třídílná série.

30.04.2021 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Á další arogantní ,namyšlený blbec.Whitney G.je má asi v oblibě a to je moc dobře,protože o nich umí psát úžasné příběhy.Moc jsem si tuto knížku užila jako všechny ostatní,které jsem od ní četla.
Určitě doporučuji!!!!

30.04.2021 5 z 5

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

Je zajímavé jak tato autorka umí psát více způsoby.Tento byl velmi milý,romantický a zábavný.Moc se mě líbil i když Turbulence a Důvodné pochybnosti byl naopak drsný,sprostý s nabitým sexem.
Určitě stojí za přečtení,protože co může být krásnějšího než když se do sebe zamilují dva ,kteří spolu prakticky vyrostli a znají se až do morku kosti.

30.04.2021 5 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

No páni!!!! Tak to byl úžasný příběh,byla to jak jízda na kole z kopce,hned od začátku byl děj velmi vzrušující a nechtěl vas pustit.Tato autorka patří mezi mé top,protože se nebojí do příběhu dat nejen lásku ,ale i vulgarismu,ponížení a zvrhlost.
Umí to tak,že mě to baví a určitě sáhnu po další její knize.
Takže za mě rozhodně JO!!!!

Nash Nash Jay Crownover

Další krásný příběh plný lásky, vzrušení, přátelství a bolesti.
Moc dobře se mě od této autorky čte,všechny příběhy byly velice poutavé a čtivé.
Všichni Označení muži a jejich osudy mě budou chybět , moc jsem si je zamilovala.
Snad nás autorka nenechá příliš dlouho čekat na pokračování,které si já rozhodně nenechám ujít.

27.04.2021 5 z 5

Rome Rome Jay Crownover

Kapitán Morous a Zvonilka,chaa ti jsou vážně dobří,moc mě bavilo to jejich věčně dohadování a pošťuchovaní.Krasny zamilovaný příběh plný zvratů a démonů minulosti,kteří oba museli překonávat aby konečně našli cestu jeden k druhému.
Když k tomu přidám otevřený konec k dalšímu dílů ?Tak hurá na něj.

24.04.2021 5 z 5

Jet Jet Jay Crownover

Hm...tvrďák,metalista,sexy tělo poseté tetovanim,propíchnuté bradavky a i jiné zajímavé části těla?Tak to je Jef,hvězda pódia do,kterého se není možné zamilovat.
Poutavý a velmi čtivý příběh,který vás vtáhne.Nic v něm nechybí co se týče přitažlivosti, vzrušení,sexu,lásky a sposty trápení mezi ní a Ayden.
Určitě moc doporučuji.

20.04.2021 5 z 5

Rule Rule Jay Crownover

Wow...to byla vážně paráda.
Která z nás by si ráda nepřečetla o sexy potetovaném, problémovém,namakaném a opercingovanem taterovi, který má na sobě víc inkoustu než holé kůže? Vzrušující příběh,který neměl žádná nudná místa a proto vás to nutilo číst pořád dál a dál, aby jste už konečně věděli jak to mezi Rulem a Shaw dopadne.Celou dobu co jsem knížku četla jsem měla nepříjemný pocit v žaludku,že Rule udělá nějakou obrovskou kravinu....ale to už posuďte sami.
Rozhodně stojí za přečtení.

17.04.2021 5 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Za sérii Royalove moc děkuji.
Byla vše co mě v knihách baví.
Všem ji doporučuji ,nebudete litovat.
Díky Erin Watt.

14.04.2021 5 z 5