Vášeň pro hru

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Lady Maria Winterová má ve společnosti přezdívku „Zimní vdova“. Kolem smrti jejích dvou manželů zůstalo mnoho nezodpovězených otázek, není proto divu, že bývá častým námětem společenské šeptandy. Své oslnivé krásy neváhá využívat pro získávání nejrůznějších informací, a proto je i nebezpečná. Vlastní tajemství si ale střeží pečlivě, nemůže si dovolit, aby se stala vydíratelnou... Christopher St. John je ve společnosti nechvalně známý svými pirátskými zločiny i svůdnou krásou......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41409/vasen-pro-hru-41409.jpg 3.765
Série

Georgian 2.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Levné knihy, Brava Books
Orig. název

Passion for the Game, 2007

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Vášeň pro hru

Přidat komentář
petraj30
03. března

Moc pěkný příběh plný romantiky a napětí.
Maria a Christopher byli skvělí, jen si museli projít celu řadou nástrah a taky zjistit, že jsou postaveni jeden proti druhému.
Moc se mi líbila ta vedlejší dějová linka o špionáži a její mladší sestře.
Bylo to plynulé a občas vtipné, ale moc mě mrzí, že nebyly přeloženy další knihy ze série, protože pokračování příběhu o Mariině sestře Amelii by určitě stál za to a ty další jakbysmet.

havrmoni
28.02.2016

Naprosto souhlasím s PomněnkaPrvní,tenhle díl byl úžasný a těším se na další. Tedy doufám,že výjdou brzy a nebudeme čekat rok, dva. Simona jsem si dost oblíbila. Jsem ráda,že jsem po prvním díle dala autorce ještě šanci.


PomněnkaPrvní
01.01.2015

Moc jsem si tuto knížku užila, bavila mne od začátku do konce. Zápletka zajímavá a propracovaná, vzrůstající vztah mezi Marií a Christopherem je taky moc dobře popsán. Autorce se podařilo napsat příběh napínavě, jsou pasáže, kdy čtete jako na trní, jak boj skončí, jak se to bude vyvíjet dál. Kupodivu i erotické scény byly povedené (v jiných knihách paní Day jsem je musela často přeskakovat). Mezi oběma hrdiny to bezvadně jiskří, jejich slovní i fyzické přestřelky jsou zábavné. Na tuto knihu navazují ještě dva díly. Dle očekávání bude třetí díl o Colinovi a Mariině mladší sestře Amelii (v originále vyšlo pod názvem A Passion for Him). Čtvrtý díl nese originální název Don't Tempt Me a hlavním hrdinou bude Mariin neodolatelný přítel Simon Quinn. Už se nemůžu dočkat, až to vyjde česky. První kniha ze série mě nijak nenadchla, ale Vášeň pro hru je opravdu zdařilá, třeba bude mít paní Day vzrůstající tendence :)

malazluta
01.07.2014

Snad nejnudnější kniha od S. Day, opravdu jsem se přemáhala, jestli ji dočíst do konce.

danca044
18.12.2012

A další skvělé kniha od Sylvie Dayové.

langova.katka

Uplne se stydim, ze jsem to precetla, jelikoz je to takove... plytke!
Ale tak na rozjezd jsem potrebovala nenarocnou, snadnou a ctivou knihu.
K.