Neznámý manžel

Neznámý manžel https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41410/neznamy-manzel-41410.jpg 4 111 14

Lady Isabel Pelhamová je mladá, krásná vdova, která si užívá života a je odhodlána neztratit už nikdy v žádném svazku ani srdce, ani svobodu, protože mužům lásku nevěří. Přesto neodolá nabídce k sňatku od o několik let mladšího Geralda Faulknera, markýze z Graysonu, a uzavře s ním výhodné manželství. V mnoha ohledech se k sobě výborně hodí – oba jsou plní chtíče, mají milence a milenky, jsou inteligentní a zcela odmítají zničit své manželství tím, že by se do sebe zamilovali...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy , Brava Books

The Stranger I Married , 2007

evineckY
18.08.2021 4 z 5

I když mě oba štvali, tak se mi to moc líbilo. Jako ostatní knihy od Sylvie :-)

Jita160
18.05.2021 4 z 5

Určitě moc pěkný příběh.Autorka umí psát erotické romance a i ty historické zvládá s přehledem.
Hlavní hrdinové jsem si oblíbila přestože v manželském svazku podváděli jeden druhého.Vzajemna přitažlivost a jiskření bylo silnější tak že vše dopadlo jak má.

LadyElisa
27.02.2020 4 z 5

Oddechová jednohubka na jedno odpoledne.

ariel platto
06.01.2018

Kniha mě nechytla, tak jsem ji po pár stránkách přestala číst...

havrmoni
12.03.2017 4 z 5

Po roce přidávám hvězdičku. Po přečtení svého komentáře jsem se více sousředila na Isabell a její chování mi už nevadilo právě naopak.

havrmoni
05.03.2016 4 z 5

Víc mě bavil příběh Rhyse a Abby než ustřední dvojice. Myslím,že už jsem o podobném tématu četla hezčí knihy. Lépe propracované . Greys byl docela fajn,ale Isabell - její postava je taková nijaká. Dlouho si stojí na svým a pak je to jinak,ale měla jsem celou dobu pocit jakoby čekala,že jí bude manžel číst myšlenky,aby věděl co ona vůbec chce.

PomněnkaPrvní
12.01.2015

Knihu hodnotím jako slabší průměr historických romancí. Místy jsem se nudila, několik dní kniha ležela i nepovšimnuta, než jsem se vrátila ke čtení. Důkazem nudnosti pro mě bylo i to, že mě víc bavil a zajímal vztah Isabeliného bratra s neznámou dívkou, než samotný příběh Pel a Geralda. Ale jak se Gerald snažil, to bylo moc hezké, po tom určitě touží každá žena :)

malazluta
17.04.2014 1 z 5

Opravdu mám ráda sérii Crossfire, takže je mi záhadou, proč se mi ostatní knihy této autorky, které jsem doposud četla, nijak zvlášť nelíbí.

jindrusa
15.04.2014 2 z 5

Přiblblý cajdák :-(

alexpo
10.03.2014 2 z 5

Skoro se mi nechce věřit, že to napsala stejná spisovatelka jako ta, co píše Crossfire sérii. Chybí mi tam ta rafinovanost, jazyková pohotovost, vtipné dialogy, nějaká zápletka. Takhle je to jen červená knihovna s erotickými pasážemi a historickým pozadím, z kterého se ani nedá poznat, kdy probíhá.

Bet
07.02.2014 3 z 5

Ze začátku jsem se trochu nudila, pak však nastal zvrat a nemohla jsem se odtrhnout :)

danca044
18.12.2012

Sylvia Dayová je skvělá spisovatelka a její knihy mám velice ráda. Proto není překvapením, že i tato kniha mně zaujala. V příběhu je plno erotických scén, vášně, lásky a komplikací.

Marbulka
15.08.2012 4 z 5

Příjemná oddychovka na koupaliště :)

Nibiru
09.05.2012 5 z 5

Moje oblíbená spisovatelka, umí krásně zachytit atmosféru podmanivého jiskření mezi mužem a ženou, a kdo má rád pikantní popis erotických scén, barvité vylíčení pocitů a vjemů, jakož i myšlenkových pochodů, které se odehrávají hlavním protagonistům v hlavě při milostných hrátkách, vřele doporučuji. Autorka umí přesně vystihnout hranici, kdy není při vyprávění nudná ani frivolní.