jinbr jinbr komentáře u knih

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Zajímavý příběh, ale možná by mohlo být trochu méně toho okecávání. Jsem zvědavá na pokračování

20.04.2020 4 z 5

Rančer a bohatá dívka Rančer a bohatá dívka Joan Johnston

Klasika

14.04.2020 4 z 5

Svérázná nevěsta Svérázná nevěsta Joan Johnston

Příběh Pat, dcery Setha z předchozího dílu. Dospěje a hledá svého Ethana, který se nějak zapomněl ve světě... Kriminální zápletka v pozadí je docela dobře propracovaná, konec dobře gradoval a byly tam i potřebné zvraty.

Bosá nevěsta Bosá nevěsta Joan Johnston

Souhlasím, že to je nenáročná, ale milá oddechovka. Jak jsem u Johnstonové již ověřila, i když jde o milostný příběh, snaží se děj ozvláštnit dramatičtějšími okolnostmi a událostmi. Líbí se. Zkoušela jsem si představit, jak Pat strká Molly přes zábradlí do řeky a nebo jak tam hází boty... Bavila jsem se. Molly byla super.

Cena za úspěch Cena za úspěch Joan Johnston

Luke byl poslední, který odolával hodit staré křivdy za hlavu. Jistě to nemůže být jednoduché, ale uvědomění si vlastních chyb a vůle je napravit či se z nich přinejmenším poučit je to nejdůležitější.
Celá série se mi líbila. Trochu mi to připomíná S. Brown, ale ona má jako hlavní detektivní zápletku, a milostná linka je až jako za ní. Johnston to má opačně, hlavní je ten milostný příběh, detektivní zápletka či další dramatické okolnosti činí příběh atraktivním.

Cena za lásku Cena za lásku Joan Johnston

V tomto díle se opravdu příběh obou rodin vygradoval. Líbilo se mi, že že jednotlivé díly navazovaly a tvořily logické pokračování. Zejména v tomto díle jsem pochopila, jak zvrácení mohou lidé někdy být a zároveň jak nás dlouhodobá nenávist a nenaplněné tužby mohou měnit a poznamenat.

Texasan Texasan Joan Johnston

Owen se mě moc líbil. Jeho přiznání, že jako mladý nebyl schopen moc kontrolovat svoje emoce a reagoval často agresivně mě potěšilo. Bay byla taky super, hlavně její pokus o kaskadérský pád by v reálu vypadal.... no... au au

Drsný cizinec Drsný cizinec Joan Johnston

Příběh je velmi hezky napsaný, není to jen taková obyčejná limonáda, mělo to spád a postavy nebyly jen černobílé. Vykreslení po roky pěstované nenávisti, jejího původu a sílení je dále rozvíjeno i v dalších dílech. Pěkné, bavilo mě to.

Kovboj a princezna Kovboj a princezna Joan Johnston

Najednou zjistit, že můj otec není vlastně tak můj otec, to musí zamotat hlavu asi každému. V takových případech je rodina důležitá. A o tom tyhle příběhy jsou.

Nevěsta na útěku Nevěsta na útěku Joan Johnston

Tate byla milá, a hlavně v sobě měla tu odolnost a tvrdohlavost svých bratrů. Mám tyhle knížky ráda k odpolední kávě a dočtení nejdéle večer v posteli :-)

Divoké oči Divoké oči Joan Johnston

Ano, klasická Harlekýnka, ale milá, vhodná na nedělní odpoledne.

Zpověď Zpověď Jodi Ellen Malpas

Moc pěkné vygradování celého příběhu. V celku musím říci, že mě trilogie bavila, měla i svůj osobitý humor, dost jsem se u ní nasmála. Jako třeba hláška "moje dítě má dvě ***?" byla super, ta mě pobavila. Přestože tam bylo hodně erotických scén, byly přece jen vždy trochu odlišné, a to bylo fajn, i když ke konci i díky mojí netrpělivosti ohledně příběhu samotného jsem je přelétávala trochu rychleji. Jinak ale je to moc pěkná trilogie a určitě stojí za to ji přečíst.

Odpuštění Odpuštění Jodi Ellen Malpas

Tento díl už měl větší šťávu, i proto, že ten děj byl ve většině uveden v prvním díle. Myslím, že postavy byly dobře propracované a skýtaly rovněž náhled do rozmanitosti milostných vztahů a praktik. Zde už jsem taky mnohem více chápala majetnickost Jesseho. A myslím, že se ženám běžně muži bez sebevědomí nelíbí. Moc pěkné

Tento muž Tento muž Jodi Ellen Malpas

Tento první díl mě připadal ze začátku takový trochu utahaný, ale potom začalo spoustu z toho dávat smysl později a hlavně pak v dalších dílech. Jednoznačně dlužno říci, že tady je hodně v erotickém ranku, což mě v zásadě nevadí, zde mi to přišlo i hezky a citlivě napsané. Na další díl jsem se opravdu těšila.

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Dlužno říci, že knihy čtu normálně tak, jak se má, tedy od začátku do konce. Nesnáším lži a podvody, takže jsem asi v polovině nevydržela, přečetla jsem si konec a pak znovu dočetla od té poloviny do konce. Byl to určitě dobrý příběh, dobře vystupňovaný a také vymykající se běžnému schématu těchto romantických příběhů. Určitě stojí za to ho přečíst, úžasný příběh. Moc se mi líbil a obdivuji odvahu Layany. Super

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Tuto knihu hodnotím v kontextu doby, kdy byla napsána. Je velmi výstižným popisem iluze, kterou kdysi lidé vytvářeli, aby byli ve společnosti uznáváni a samozřejmě i z nich vyplývajících předsudků. Při čtení jsem si rovněž uvědomila, jak mnoho kdysi lidé mluvili a přitom velmi často tak málo řekli.

03.04.2020 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Kniha mě zaujala už od samého začátku, pořád se něco dělo a z Bit nakonec nevyrostla taková křehká žena, jak se možná nejdřív mohlo zdát. Leka byl super, líbil se mi okamžik, kdy byl každý z jedné strany stěny... Moc pěkné, jako sólová autorka se Jen určitě neztratí

03.04.2020 5 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Jo, tak to bylo super. Ohledně vraha jsem byla taky tak napůl a konec byl přeci jen překvapivý. Že to mělo předvídatelnou milostnou linku, mě moc nevadilo. To napětí okolo to nahradilo. Super

02.04.2020 5 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Jako první jsem četla Viciouse. To byla opravdu velká sonda do lidské duše. Defy se mi líbila také, byť byla relativně krátká. Sice se to nestává často, ale někteří kluci jsou duševně vyspělí brzo.

02.04.2020 4 z 5

Vždy přijde jaro Vždy přijde jaro Julie Garwood

Tento díl byl asi po prvním ten druhý nejlepší. Bylo tam trochu více akce, Cole byl prostě zase takový správný pistolník. Vždycky mě pobaví, jak si chlapi myslí o těch druhých, co jsou zamilovaní, že tohle je nemůže potkat. Ještě víc mě překvapuje, když takové typy potkávám pravidelně i v reálném životě.

27.03.2020 4 z 5