jinbr jinbr komentáře u knih

Rudý květ Rudý květ Julie Garwood

Navazující díly o bratrech jsou zatím mnohem slabší než první díl o Mary Rose. Ale pokud mě to opravdu neodradí, vždy si ráda přečtu celou sérii.

Bílý květ Bílý květ Julie Garwood

Jak jsem již psala, první díl byl nejlepší. Tento neurazí, ale také nepřekvapí

Růžový květ Růžový květ Julie Garwood

Tento díl už nedosahuje kvality toho prvního, ale byla jsem zvědavá na ostatní bratry

27.03.2020 4 z 5

Mary Rose Mary Rose Julie Garwood

Před pseudohistorickými romány se mám trochu na pozoru, ale Garwood mě zlákala svou sérií FBI. Nakonec mě tato kniha nezklamala, naopak příjemně potěšila. Hodně jsem se u ní nasmála a měla pro mě kromě velké romantiky i ten duchovní náboj. Idea o čtyřech chlapcích, co se rozhodli vychovat nalezené dítě byla super.

Úniky Úniky Julie Garwood

No, Liam musel dostat k sobě někoho opravdu mimořádného. Allison to naprosto splňuje a její chytrost mě uchvacovala.
Celkově to byla velmi dobrá série, v současné karanténní době bylo potěšení to všechno přelousknout relativně rychle. Paráda

Rychlá jízda Rychlá jízda Julie Garwood

Těšila jsem se, až dojde řada na Cordelii. Říkala jsem si, že když byla o její zamilovanosti zmínka v předchozích dílech, někde na mě bude její příběh čekat. Příběh Aidena a Cordie opakovaně dokazuje, že občas zahleděnost nevidíme, co máme přímo před sebou.

Borec Borec Julie Garwood

Peyton a Finn byli super. Osudové předurčení Peyton s Finnem byl hezký nápad a zápletka s vydavatelstvím všechno hezky oživila. Pro mě samozřejmě i potřebná romantika

Tajemná řeka Tajemná řeka Robert Crais

Je to moje první kniha od tohoto autora. Celkový dojem je, že neurazí, ale také kdovíjak nenadchne. Trochu mě mrzí, že si nakladatelství nedalo tu práci a nepřeložili celou sérii. Ze zkušenosti vím, že potom přeci jen tu a tam nějaká informace chybí. Jinak se to ale četlo docela dobře a Elvis mně byl také sympatický.

Ideální muž Ideální muž Julie Garwood

Elly se mě moc líbila. Jak byla všímavá, připravená vždy pomoci a neptala se po původu či postavení člověka. Její ochota riskovat, aby druhý mohl být zachráněn, se dnes moc nevidí. A v kontextu současné situace u nás to platí o to víc.

Sykot Sykot Julie Garwood

Lyra se mi moc líbila, její nadšení a cit pro příběhy ke zfilmování. Moc pěkné.

Oheň a led Oheň a led Julie Garwood

Tato série se mně moc líbí, a když jsou zde, i když okrajově zmíněny i osoby z původních dílů, je to fajn. Čte se to moc dobře.

Tanec stínů Tanec stínů Julie Garwood

Mě se příběh líbil, líbí se mi i ten humor, který je v příběhu obsažen.

Křehká láska Křehká láska Julie Garwood

Souhlasím, že tato kniha byla dynamická od začátku až do konce. Kate se mi líbila, po počátečním "zhroucení" zmobilizovala síly a bojovala. Osobně se mi líbila i snaha Květináře dostát pravidlu nezabít. Moc pěkné

Vražda podle seznamu Vražda podle seznamu Julie Garwood

Zápletka byla dobře vymyšlená, v několika momentech i překvapila. Autorka ty konce bere trochu zrychleně, na těch by mohla ještě trochu zapracovat. Ale jinak se mi to líbilo.

Vrať mi můj sen Vrať mi můj sen Julie Garwood

Musím dát za pravdu ostatní, že John Paul byl super. Ale Avery mu zdatně sekundovala. Typově mám raději právě spíš takové ty samotářské vlky. Příběh byl super, i to závěrečné rozuzlení.

Slitování Slitování Julie Garwood

Theo mě byl sympatický, stejně jako Nick v prvním díle. Hodně informací se daří nechat zahalené do poslední chvíle. Odhalení jsou dávkována postupně. A konec dává tušit, že se dějové linky budou ještě možná prolínat.

13.03.2020 5 z 5

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Julie Garwood

Moc pěkné. Připomíná mi to Sandru Brown, ale přeci jen je to trochu jiný styl psaní. Ale byl to napínavý příběh, hodně dlouho nebylo zřejmé, kdo je pachatel.

13.03.2020 5 z 5

Plamen v nás Plamen v nás J. Lynn (p)

V této knize jsem se snažila více pochopit a porozumět Brockovi. Myslím, že byl docela dlouho takový trochu ztracený a zmatený v tom, co chce. Ale to chlapi jednoduše tak mívají. Jen si tím často život komplikují a také přichází o to, co pro ně mělo být důležité. Tady jsem mnohem více chápala postoj a chování Jill, po takové zkušenosti bych se asi také snažila se chránit před dalším tvrdým zklamáním.

09.03.2020 5 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Stef se mi líbila. Byla přímá, stejně jako Nick, taková ta brutální upřímnost je někdy opravdu ... no, člověk se někdy musí trochu zapřít, aby to ustál. Bylo líto její ztráty a držela jsem palce, aby to příště vyšlo. Což se zmiňuje v dalším díle.

09.03.2020 5 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Ano, ano. Tady přesně sedí ta poučka ze školení vedoucích pracovníků, aby ses ujistila, že ten druhý tvému sdělení rozumí přesně tak, jak ho chceš sdělit. Ujistit se, že ten výstup bude odpovídat tvému očekávání. Ale jinak fajn kniha