Cena za lásku

Cena za lásku https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49920/cena-za-lasku-49920.jpg 4 65 14

Bitter Creek série

Summer musela za svou lásku k Billymu bojovat, protože mezi jejich rodinami vládla odvěká nenávist. Obě mocné texaské dynastie byly znepřáteleny na život a na smrt, ale Summer se nehodlala vzdát. Proto se zapřísahala, že Billymu nikdy neodpustí útěk od ní a od jejich společné budoucnosti. Jenže nyní se Billy vrací spolu s nemanželským synem a žádá jí o pomoc. ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Loner , 2002

Hatshepsut
01.09.2022 5 z 5

Nevím o čem je přesně poslední díl této série, který u nás ještě vyšel, ale myslím, že tímto příběhem byl konečně spor znepřátelených rodin ukončen. Knihy této autorky mají krásný romantický podtext a rozhodně se ji nedá upřít čtivost.

jinbr
14.04.2020 5 z 5

V tomto díle se opravdu příběh obou rodin vygradoval. Líbilo se mi, že že jednotlivé díly navazovaly a tvořily logické pokračování. Zejména v tomto díle jsem pochopila, jak zvrácení mohou lidé někdy být a zároveň jak nás dlouhodobá nenávist a nenaplněné tužby mohou měnit a poznamenat.

vydrata
18.06.2019 4 z 5

Trochu moc vlastních a nevlastních dětí , ale jinak romanťárna na jedno odpoledne .

Jessybelle
07.04.2019 5 z 5

Taková milá jednohubka na jedno odpoledne... Někdy je to prostě potřeba... Série je fajn, nenáročná a už se těším na další díl...

Jája92
02.12.2018 5 z 5

Kniha byla dobře zpracovaná.

happy19
28.09.2018 5 z 5

Billy má 6*;-)

veveronka
17.06.2018 3 z 5

druhý díl je lepší

moudivlacek
28.12.2017 5 z 5

Tak tenhle díl neměl chybu, protože konečně se začaly znepřátelené rody chovat rozumně, velice mě překvapila Summer a Billy, ale musím říct, že víc jsem fandila Summer, možná právě proto, že Billy na potíže a chudobu byl zvyklý. Vztah Sama a Emmy byl překvapením a otec jejího dítěte ještě víc. Jsem zvědavá na další díl. Škoda, že nebyl žádný díl o dvojčeti Owena.

havrmoni
14.07.2017 5 z 5

Tohle se mi taky líbilo. Summer jsem sice od začátku moc nemusela,ale nijak mi nevadila. Všechno dobře dopadlo. Moc jsem si přála něco o Samovi a tady to bylo. Hezky se vše uzavřelo,takže mě tolik nemrzí,že nemám další díl a ostatní u nás nevydali. Škoda,že alespoň nevydali další na dokončení sérií.

Barbora H
18.03.2017 5 z 5

Neříkám, že kniha byla úplně super a zaslouží si celých 5*, ale po dlouhé době zaujala od první strany natolik, že stála za to ji přečíst až do konce... i přes ty všechny vztahové propletence, kde jsem se i místy začala ztrácet... ale jen trošku.

PomněnkaPrvní
03.01.2014

NEČTĚTE předchozí komentáře před čtením samotné knihy, příliš prozradí z děje, zkazí moment překvapení. Nerozumím tomu, napsat komentář ano, ale vyzrazovat jeho události? Proto komentáře i anotace čtu pro zajímavost až po přečtení knihy, jestli se něčí názor shoduje s tím mým. Co se anotace týče, rodina Blackthornů jsou mocná dynastie, avšak Creedovi stále živoří u hranice krachu. Stejně jako druhý díl této série, i tato kniha nepojednává pouze o Summer a Billym, ale také o Billyho sestře Emmě a také o Summeřiném otci Blackjackovi. Knížka je spíš dobrodružnou ságou než romancí, je zde pár erotických scén, trocha romantiky. Humor chybí zcela, vlastně celkově jsou postavy i děj dost vážné.

Virusek
03.11.2013 5 z 5

Krásně napsaný příběh, velice hezky se čte :-)

modranka
02.11.2012 5 z 5

príbeh sa oplatí prečítať už len preto, že je súčasťou série. Páčilo sa mi naplánovanie Evinej samovraždy.

kika 13
28.10.2012 3 z 5

Pěkně psaný příběh mladé Summer,která 14 dní přes svatbou vše zruší.Billy její minulá a dávná láska se totiý po dvou letech vrací zpátky do města.

romance

Joan Johnston