Texasan

Texasan https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49931/texasan-49931.jpg 4 62 11

Bitter Creek série

Texasan spřádá příběh dvou znepřátelených rodin - Blackthornových a Creedových - a dvou mimořádných lidí. Samotář Owen Blackthorne a krásná, tvrdohlavá Bayleigh Creedová se neodolatelně přitahují, ačkoliv v cestě jejich lásce jim stojí jak boj o holý život, tak členové jejich rodin.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Texan , 2001

Hatshepsut
31.08.2022 4 z 5

Tento druhý díl byl ještě napínavější a hlavně v něm autorka zmínila několik vztahových linek mezi postavami, které budou pokračovat v ostatních příbězích této série. Takže momentálně tedy není možné se od čtení odpoutat. Opět velmi čtivé!

levap
21.07.2020 5 z 5

Moc hezké čtení

jinbr
14.04.2020 5 z 5

Owen se mě moc líbil. Jeho přiznání, že jako mladý nebyl schopen moc kontrolovat svoje emoce a reagoval často agresivně mě potěšilo. Bay byla taky super, hlavně její pokus o kaskadérský pád by v reálu vypadal.... no... au au

Jessybelle
11.03.2019 5 z 5

Opět milá oddechovka, tentokrát doplněná o akční zápletku... Tuhle autorku můžu...

Evaho73
20.01.2019 3 z 5

Nenáročné oddýchové čítanie, oproti prvému dielu bol tento akčnejší.
Osudy dvoch znepriatelených rodín sa posunuli ďalej, ale stále v nich má svoje miesto nevraživosť aj pomsta...

moudivlacek
13.10.2017 5 z 5

Líbil se mi první díl, ale tenhle ještě víc, byl víc akční, víc tu byla zobrazena ta nekonečná nenávist mezi 2 rody, a také, jak je někdy jednoduché toto zlo překonat - přece upřímnou a opravdovou láskou.
Závěr byl velmi překvapivý, o to víc příjemný.
Rozhodně pokračuji ve čtení série dál.

havrmoni
14.07.2017 5 z 5

Tohle se mi tedy moc líbilo. Dobrodružné a rozepsaných více postav. Owenovi rodiče páreček k pohledání,hlavně matka. Při každé zmíňce o ní jsem zatínala pěsti. A opět se mi líbilo,že jsem se něco dozvěděla o jejich prapra...(ze série Sisters) jak to s nimi bylo dál.

vlastus52
19.05.2015 5 z 5

Kniha se mi líbila, velmi dobře se četla, byla to fajn oddechovka

jarkaska
21.05.2014 5 z 5

První kniha, kterou jsem od této autorky četla a moc se mi líbila. Těším se na další.

PomněnkaPrvní
01.01.2014

Jedná se o druhý díl série Bitter Creek. Kniha pojednává o policistovi Owenovi z rodu Blackthornů a zvěrolékařce Bay z rodu Creedů. Bayin bratr Luke se dostane do potíží a připlete se do případu, který Owen vyšetřuje. Pro Bay není těžké Owena přesvědčit (donutit), aby ji vzal s sebou na nebezpečnou výpravu. Více než romance bych to nazvala hodně dobrodružnou rodinnou ságou. Příběh se netočí jen kolem Bay a Owena, ale paní Johnston celkem zdařile přeskakuje i mezi jinými dvojicemi. Tím si zřejmě umetá cestičku pro další díl. Na knize se mi hodně líbil i závěr, byl romantický i vtipný. Tento druhý díl se mi líbil o něco víc než první díl (Drsný cizinec).

gabca007
07.03.2013 5 z 5

Celá série Bitter Creek je moc pěkná. Určitě stojí za přečtení.

romance

Joan Johnston