Svérázná nevěsta

Svérázná nevěsta https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/10575/sverazna-nevesta-10575.jpg 4 73 9

Půvabná Pat čeká už osm let na muže, kterého miluje. Tehdy byla ještě malá holka a on slíbil, že si pro ni přijde, až vyroste. Nyní je půvabnou mladou ženou, jenže stále ještě bez ženicha. Ethan se neozývá, a tak se kurážná Pat rozhodne, že ho sama vypátrá a dovede k oltáři. Nic ji však nemohlo připravit na šok, jaký zažije při prvním setkání.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Outlaw’s Bride , 1993

Hatshepsut
03.09.2022 4 z 5

Volné pokračování knihy Bosá nevěsta mě nezklamal. Z divošky Pat se stává dáma a jde si za svým štěstím. V příběhu je detektivní zápletka, zločin z minulosti, který se podaří v závěru odhalit. Příběh je plný dobrodružství, napětí a hlavně romantiky.

jinbr
14.04.2020 5 z 5

Příběh Pat, dcery Setha z předchozího dílu. Dospěje a hledá svého Ethana, který se nějak zapomněl ve světě... Kriminální zápletka v pozadí je docela dobře propracovaná, konec dobře gradoval a byly tam i potřebné zvraty.

Jessybelle
10.06.2019 5 z 5

Pěkná kniha, zamotaný příběh, který odsýpal. Jen občas dost vadilo oslovení cácorka, přišlo mi to nepatřičné...

cukrovka
16.09.2018 4 z 5

Příjemná čtivá romantika kde starý zločin stále ovlivňuje životy hlavních postav.

moudivlacek
15.06.2018 5 z 5

Mně se tento příběh moc líbil, je to romantika s prvky detektivky, a rozhodně jsem se nenudila od začátku až do konce. Pat jsem si zamilovala od prvních řádků minulého dílu a zde to jen pokračovalo. Jen ona dokáže otřást Ethanem, aby začal něco dělat proti kruté nespravedlnosti vůči němu a jeho rodině.
Bohužel za to krutě zaplatí jedno staré přátelství. Ale to tak mělo být, každopádně, kdo chce kam, pomozte mu tam.

Lembac
11.01.2018 3 z 5

Pat už od dětství ví, že si jednoho krásného dne vezme za muže Ethana, dávného přítele svého otce. Protože se její budoucí ženich u ní doma už dlouhých osm let neukázal, vydává se statečná dívka za ním do texaského Oakvillu. Tam na ni čeká nejen překvapený Ethan, ale i nutnost vyřešit jeden dávný zločin.
Příběh je celkem čtivý, rozkrývání zločinu napínavé, hlavní hrdinka dostatečně umíněna, aby svého milého nakonec dostala, jen ten popis jediné milostné scény mi přišel dost skoupý. První díl (Bosá nevěsta) se mi líbil víc.

havrmoni
08.07.2017 4 z 5

První díl o fous lepší,ale tohle bylo taky pěkné. Dobrodružné s napětím a romantika. Někdy člověk potřebuje nějaký impuls, nějaký nový pohled na věc a tady se to tak stalo. Není to až tak nereálné. Mě to bavilo.

gabca007
30.09.2013 2 z 5

Tato spisovatelka je moje oblíbená a všechny její knihy se mi líbí. Až na tuto. Nevím proč, ale tato kniha má na jedné straně děj, který vás zasáhne - hl. hrdina 17 let žije s cejchem násilníka, přitom nic neudělal. Dokonce je ve vězení a neustále po něm jdou, má v podstatě zničený život, je mu nějakých 35 let a......s příjezdem ani ne 20i leté svérázné = potrhlé samozvané nevěsty se najednou vše začne měnit - hl. hrdina se na její popud rozhodne, že začne hledat pravého viníka. A to je pro mne kámen úrazu. Naprosto neuvěřitelný vývoj a popis nevěsty jako ztřeštěné, ovšem milé rádoby dámy dělá pro mne z této knihy frašku. Možná je to vinou překladu, možná jsem knihu měla číst třeba jindy, v jiné náladě. Nevím...červenou knihovnu mám ráda, ale i u ní očekávám, že příběhu uvěřím. Pro mne - zklamání.

Val
03.02.2012 3 z 5

Docela dobrá oddechovka, kterou zvádnete za dva dny.Nenudí, ale taky nenutí přemýšlet.....

romance

Joan Johnston