Nevěsta na útěku

Tate už dávno není malá holčička a rozhodně nepotřebuje chůvu. Jak to však vysvětlit bratrům, kteří k ní nepustí žádného muže blíž než na sto mil? Chce-li poznat lásku, nezbývá jí než utéct z ranče... rovnou do mužné náruče Adama Philipse.

https://www.databazeknih.cz/images_books/90_/90306/nevesta-na-uteku-90306.jpg 3.935

Hawk's Way Family 2.

Vydáno, Harlequin

The Rancher and the Runaway Bride, 1993

Kniha Nevěsta na útěku

Ydisara
09.05.2018

Někdy se mi stává, že se knížka dobře rozjede, a pak autorka udělá takovou botu, že bych knihu nejraději přepsala sama... Pokud by Adama nutil můj bratr se zbraní v ruce, aby se zachoval správně a vzal si mě, buďto bych si taky došla pro zbraň (na ranči by jistě nějaká byla) a vyhodila bych je z domu, a nebo řekla při obřadu ne (kněz by je tak neoddal)... Odešla od bratrů, protože chtěla žít po svém, a pak se nechá přinutit, aby udělala, co chtějí oni... Prostě konec byl na houby...

havrmoni
10.07.2017

Oproti prvnímu dílu pěkná slaďárna. Ne že by to úplně vadilo,na vypnutí mozku akorát. Hrdinka naivní a nevinná,stále křičí,že je dospělá. No nějak mě o tom nepřesvětčila. Ona bez jakýchkoliv zkušeností byla najednou expert na vztahy. Adam a bratři Tate se mi líbili.

moudivlacek
03.08.2016

Pokračování o sourozencích z ranče Hawk´s Way Family, tentokrát o jediné dívce v rodině. Ta utíká před přehnanou starostlivostí a péčí bratrů a najde ji u rančera Adama (viz 1. díl), oba jsou k sobě přitahováni sexuálně, ale ještě musejí urazit kus cesty, aby se sešla i jejich srdce.

PomněnkaPrvní
11.01.2014

Jedná se o druhý díl série Hawks Way Family. Tate se potřebuje vymanit z omezující péče starších bratrů Farona a Gartha, tak utíká ve svých 23 letech z domu. Svou naivitou, upřímností a prostořekostí okamžitě uchvátí rančera Adama. Toho známe z prvního dílu (Divoké oči) jako lékaře, který se ucházel o Honey (která se provdala za Jesse Whitelawa). Knížku hodnotím jako průměr, číst se to dalo, ale v paměti mi asi dlouho nezůstane a vracet se k ní již nebudu.

barkabara
07.08.2012

Moje první Harlequinka, kterou jsem kdy četla ....už je to spousta let, možná proto oblíbená :)

Layss
08.02.2012

Jedna z mých nejoblíbenějších harlequinek. Příběh o tvrdohlavé hlavní hrdince, která odmítá jakoukoliv péči od mužů.