Janulkaxxx Janulkaxxx komentáře u knih

Exodus Exodus Kate Stewart

Stejně jako první díl ani tenhle mě nenadchl.

05.12.2022 3 z 5

Jak hacknout zlomené srdce Jak hacknout zlomené srdce Kristin Rockaway

Pro me kniha ktera nicim nezaujme takze si ji prectete jednou a taky naposled.

04.12.2022 2 z 5

Hejno havranů Hejno havranů Kate Stewart

Od téhle knihy jsem očekávala víc, asi jsem zmlsaná knihami od Amo. Myšlenka knihy není špatná, ale je tam strašně moc omáčky a strašně moc myšlenek od Cecílie které už mi lezly krkem a taky samotná Cecílie se mi nelíbí. Příběh je propletený tajemstvím, ale to začíná nabírat spád až ke konci knihy do té doby je to jen erotický román.

02.12.2022 3 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Knihu jsem ted precetla znova asi po dvou letech a stale me bavila, ikdyz konec byl na muj vkus az moc preslazeny. Kniha je velice dobre napsana, zadne zbytecne myslenky a popisy, cte se moc dobre. Ikdyz ten preslazeny konec me odrazuje od druheho dilu, ten jsem jeste necetla.

28.11.2022 4 z 5

Ďábel a světice - část druhá Ďábel a světice - část druhá Amo Jones

Knihy od Amo mam rada, proto jsem se tesila az vyjdou nove knihy. Jako vzdy super zapletka nemohla jsem se odtrhnout.

20.11.2022 4 z 5

Ďábel a světice: Část první Ďábel a světice: Část první Amo Jones

Knihy od Amo mam rada, proto jsem se tesila az vyjdou nove knihy. Skoda ze vysly az tak pozdeji, chvilkama mi trvalo nez jsem si vzpomněla kdo je kdo a co se delo v predchozich dilech. Proto ctu serie vzdy az mam vsechny dilyb sebe . Jako vzdy super zapletka nemohla jsem se odtrhnout.

20.11.2022 4 z 5

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Tuhle knihu jsem četla už po několikáté ikdyž ted už mě až tak nenadchla jako na poprvé, ale věřím, že se k ní opět znovu vrátím. Na konci opět pár slz ukáplo.

15.11.2022 4 z 5

Ramsay Ramsay Mia Sheridan

Kniha se mi moc libila, dobre se cetla, zadne zbytecne dlouhe myslenky.

14.11.2022 5 z 5

Už žádné předstírání Už žádné předstírání Vi Keeland

Oddechovka, která mě moc nenadchla.

09.11.2022 3 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Taková krásná pohádka. Myšlenkové pochody byli někdy až moc zdlouhavé a tak jsem je musela přeskakovat, ale jinak se kniha čte moc dobře. Tuhle knihu i další ze série mám moc ráda a ráda si ji přečtu znova.

07.11.2022

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Fajn oddechovka. Strhavam hvezdu, jelikoz byl pribeh mozna az moc rychli a konec si myslim, ze by taky mohl byt vice rozepsany.

31.10.2022 4 z 5

Bez rozloučení Bez rozloučení Samantha Young

Po dlouhe dobe zase kniha, na kterou jsem se tesila az budu mit chvilku pokracovat ve cteni. Vsechny postavy v knize byli fajn, ale Noru jsem moc nemusela. Co mi vadilo bylo skotske nareci to bylo priserne, nastesti tam nebylo tak casto.

28.10.2022 4 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Nevím jak knihu hodnotit. Byla by to milá oddechovka, možná až moc jednoduchá, žádný velký děj, vše šlo jako po másle až byla svatba..... která tam nakonec ani nebyla rozepsaná, takže konec knihy se prostě utnul a napsal do epilogu. Navíc mi příjde, že se vše zbytečně točilo kolem sexu, což mi na takovou oddechovku moc nesedělo.

24.10.2022 3 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Konecne jsem to docetla .....Nemuzu rict, ze by se kniha spatne cetla a pribeh i postavy jsou skvele, moc se mi to libilo, ale na muj v kus zbytecne preplacana myslenkama a vsim okolo a proto se kniha neskutecne vlekla nez se vlastne zacalo neco dit a pak zase nez byl konec ktery byl jasny. Tohle byla prvni kniha od autorky a jsem trochu rozpolcena zda sahnu po dalsim jejim dile.

20.10.2022 4 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Tuhle knihu mam strasne rada, ted jsem si ji precetla uz po treti. Je to super oddechove cteni ktere bavi a strasne dobre se cte. Oba hrdinove byli fajn
Jasone byl sice jako velke decko, ale nejde si ho nezamilovat.

17.10.2022 5 z 5

Fake Fake Kylie Scott

Z této knihy mám smíšené pocity byl to fajn příběh, konec předvídatelný, čekala jsem větší zápletku s Liv. Nemohla jsem se do knihy pořadně zabrat. Jak je psáno níže bylo to nemastné-neslané.

12.10.2022 4 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Oddechové, bylo to fajn

29.09.2022 5 z 5

Chamtivost Chamtivost J. R. Ward (p)

Tak tuhle knihu odkladam u 5 kapitoly a od zacatku jsem preskakovala radky. Bohuzel se nedokazu zacist a ikdyz v 5 kapitole pribeh zacina, nijak me kniha neoslovila. Cetla jsem bratrsvo a to se mi moc libilo, ikdyz tam jsem taky preskakovala kapitoly s Omegou, serie me zaujala hned od zacatku. Tuhle serii, ale dal cist nebudu.

10.09.2022 odpad!

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Tak tohle se mi libilo

05.09.2022 5 z 5

Anti-přítel Anti-přítel Penelope Ward

Kniha je presne takova jak od ni ocekavate. Pohodova, romanticka oddechovka.

02.09.2022 4 z 5