Janulkaxxx Janulkaxxx komentáře u knih

Asher Black Asher Black Parker S. Huntington

To bylo tak naivni a detinske. V pribehu se velice nic nedelo, zadny velky dej mezi Lucy a Ashrem, zadne napeti... Proste nic. Uz ze zacatku se mi kniha necetla moc dobre, cekala jsem, ze se to zlepsi az dojde ke stretnuti postav, ale nebylo v tom nic ani Asher to nezachranil. Predpokladala jsem ze to bude drsny mafian, ktery si vezme co chce tak byl i popisovan, bohuzel me to tak rozhodne neprislo. No uvididime, treba bude druhy dil lepsi.

25.04.2024 2 z 5

Smlouva s ďáblem Smlouva s ďáblem Elizabeth O´Roark

Předvídatelný příběh, ale vůbec mi to nevadilo a bavilo mě to. Kniha se čte velmi dobře.

16.04.2024 5 z 5

Královský život Královský život Melanie Summers

Krasna, romanticka a zabavna oddechovka.

12.04.2024 5 z 5

Až o mě zabojuješ Až o mě zabojuješ Bianca Iosivoni

Tahle kniha ze serie mě bavila ještě mín než první díl.

11.04.2024 2 z 5

Až ti budu nablízku Až ti budu nablízku Bianca Iosivoni

Po přečtení prvního dílu, se mi do druhého moc nechtělo, ale jsem ráda, že jsem po něm nakonec šáhla. Byla to oddechovka která mě bavila narozdíl od prvního dílu. Postavy a hlavně Parker, byly sympatičtí. Těším se na další díl.

08.04.2024 4 z 5

Až se zase usmíříme Až se zase usmíříme Bianca Iosivoni

Těšila jsem se na příběh nevlastní bratr a sestra. Bylo to celkem fajn, ale vadilo mi, že kniha byla až moc věnována minulosti ke které se hrdinka neustále vracela a tím se neodvíjel žádný velký příběh v současnosti.

08.04.2024 3 z 5

Mizera Mizera L. J. Shen

Jako vzdy od Shen to bylo super.

16.03.2024 5 z 5

Nenávidím tě, Adame Connore Nenávidím tě, Adame Connore Ella Maise

Super oddechovka. Prvni dil se mi cetl lip, tenhle byl vice emotivni, ale Adam byl skvely.

14.03.2024 5 z 5

Miluji tě, Jasone Thorne Miluji tě, Jasone Thorne Ella Maise

Skvela oddechovka. Kniha me pohltila od sameho zacatku.

11.03.2024 5 z 5

Jenom ne Rich Jenom ne Rich Penelope Bloom

Tak nevím jestli jsem ve špatném rozpoložení nebo je kniha strašně nudná. Knihu mám rozečtenou už týden a to jsem teprve za polovinou a ne a ne ji dočíst, což se mi běžně nestává mít knihu tak dlouho rozečtenou. Párkrát už jsem si říkala, že ji odložím a sáhnu po jiné. Myslím, že tohle se moc nepovedlo. Tady to bohužel nezachrání ani postavy. Kamarádky a hlavní hrdinka jsou strašné blbky a Rich bohužel taky nic moc.

06.03.2024 1 z 5

Polib mě znovu Polib mě znovu Stella Tack

Na tenhle dil se serie jsem ze tesila nejvice, bohuzel jsem od nej cekala asi vic nez jsem dostala.

12.02.2024 3 z 5

Ta druhá Belle Ta druhá Belle Whitney G. (p)

Princ Krasoň a Popelka...... to me dostalo hned na zacatku. Ikdyz jsem si rikala, ze to bude hrozna blbost a to si myslim i ted, ale je od zacatku tak dobre plynule ctiva..... neslo prestat cist, takze jsem ji prehltla na jeden zatah. Fakt se mi to libilo. Takova krasna pohadka. Ale myslim, ze jednou precist stacilo a vracet se k ni uz nebudu.

08.02.2024 5 z 5

Ricci Ricci Marcy Jell

Jednohubka na jeden večer. Příběh by byl fajn, jen se vše odehrává strašně rychle a tak nějak povrchně. Do knihy se mi nedařilo hlouběji začíst jen tak jsem prolétla celou knihou až byl konec.

30.01.2024 3 z 5

Americký král Americký král Sierra Simone

No zde jsem preskakovala a zaroven hltala pribeh tak jako predchozi dily. Pred koncem i ukapla slza.

29.01.2024 2 z 5

Americký princ Americký princ Sierra Simone

Tenhle dil byl o hodne lepsi nez ten prvni, ale j tak jsem hodne preskakovala ale bylo tahlo me jak to vse dopadne

29.01.2024 2 z 5

Americká královna Americká královna Sierra Simone

Knihu jsem hooodne preskakovala abych se dostala na konec, ale presto se pustim do dalsiho dilu

29.01.2024 1 z 5

Zrádná touha Zrádná touha Danielle Lori

Tohle bylo skvele. Do knihy jsem se zacetla snadno jak byla skvele napsana a ten pribeh to je moje parketa. V knize bylo vseho tak akorat, proste super.

25.01.2024 5 z 5

Jen o trochu víc Jen o trochu víc Simona Ahrnstedt

Tenhle díl se mi četl líp než první. Romantická oddechovka, bylo to fajn.

10.01.2024 4 z 5

Všechno, co chci Všechno, co chci Simona Ahrnstedt

Klasicka romantika kdy se sef zblázni do sve podrizene. Zde se jedna o baculku a ja mam takove knihy rada, takze když jsem na knihu narazila nevahala jsem a bezela do knihovny. Je prijemny si pocist knihu kde neni hlavni hrdinka 90-60-90 a kazdy po ni hned touzi.

Bohuzel, ale me nadseni opadlo.
Kniha se mi necetla moc dobre, bylo to celkem nudne a zdlouhave.

Mrzi me to, myslim ze by kniha byla super, kdyby autorka pridala vice deje a mene zbytečných myslenek kde se rozplival jeden nad druhym.

Navic mi chybel epilog, ikdyz je mi jasne jaky by byl, ale i tak mi to chybelo.

Autorku jsem jeste nezavrhla, uvidime co prinese dalsi dil ze serie.

06.01.2024 3 z 5

Touha Touha Tracy Wolff

Rekla bych ze neurazi, ale ani nejak nenadchne. Celkem naivni ale to jsem cekala.

02.01.2024 2 z 5