Janulkaxxx Janulkaxxx komentáře u knih

Všechno, co chci Všechno, co chci Simona Ahrnstedt

Klasicka romantika kdy se sef zblázni do sve podrizene. Zde se jedna o baculku a ja mam takove knihy rada, takze když jsem na knihu narazila nevahala jsem a bezela do knihovny. Je prijemny si pocist knihu kde neni hlavni hrdinka 90-60-90 a kazdy po ni hned touzi.

Bohuzel, ale me nadseni opadlo.
Kniha se mi necetla moc dobre, bylo to celkem nudne a zdlouhave.

Mrzi me to, myslim ze by kniha byla super, kdyby autorka pridala vice deje a mene zbytečných myslenek kde se rozplival jeden nad druhym.

Navic mi chybel epilog, ikdyz je mi jasne jaky by byl, ale i tak mi to chybelo.

Autorku jsem jeste nezavrhla, uvidime co prinese dalsi dil ze serie.

06.01.2024 3 z 5

Touha Touha Tracy Wolff

Rekla bych ze neurazi, ale ani nejak nenadchne. Celkem naivni ale to jsem cekala.

02.01.2024 2 z 5

Vztek Vztek Tracy Wolff

Sakra, ten konec me teda nastval !!! Kniha me moc nenadchla, ale potrebuju vedet jak to dopadne.
V tomto dile jakoby by byl Jaxon uplne nekdo jiny nez v prvnim dile. Chovani ktere tady mel mi k nemu vubec nesedelo, byl priserny, choval se jak uknucena Padavka, presne jak ho nazival Hudson. Ten me naopak bavil.
Grace byla typicka naivni holka kterou kazdy miluje a obdivuje, chytra a ve vsem dokonala az mi to lezlo na nervy.
Bylo to celkem nezazivne cteni, jen potreba zjistit jak to vse dopadne me u knihy drzela a proto me nastval ten konec. Hlavne proto, ze se mi do dalsi knihy nechce a tak premyslim zda se dokazu smirit s takovym ukoncenim aniz bych potrebovala dalsi dil. Ikdyz kdyby byl ted k dostani asi bych do toho sla ale jen proto abych vedela jak to skoci.

02.01.2024 2 z 5

Ty nejsi moje spřízněná duše Ty nejsi moje spřízněná duše Ilsa Madden-Mills

Tak jako prvni dil, bylo to fajn cteni.

30.12.2023 4 z 5

Ty nejsi můj Romeo Ty nejsi můj Romeo Ilsa Madden-Mills

Libilo se mi to. Pribeh byl fajn a kniha se dobre cetla.

27.12.2023 4 z 5

Jediná šance Jediná šance Kendall Ryan

Pribeh by byl super, ale celkove je kniha napsana nudne az jsem se tesila az bude konec.

26.12.2023 2 z 5

Pan Náladový Pan Náladový Penelope Ward

Jednoducha kniha kterou jsem precetla tak nejak nezucastnene jelikoz se mi nedarilo poradne zacist. Autorka asi neni uplne muj salek kavy, jelikoz takove mi prijdou i jine jeji knihy . Neni to spatne, je to hezky pribeh, ale me to nesedi.

14.12.2023 3 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Oddechovka, ktera nijak nenadchne.

10.12.2023 3 z 5

Pozvánka Pozvánka Vi Keeland

Tak tohle bylo super. Pribeh byl fajn a kniha hodne ctiva.

08.12.2023 5 z 5

Talisman pro štěstí Talisman pro štěstí Helena Hunting

Po přečtení komentářů jsem knihu dlouho odkládala, nakonec jsem si řekla, že to zkusím. Měla jsem hodně co dělat abych knihu neodložila nedočtenou. Bylo to zbytečně natáhlé a nudné čtení.

05.12.2023 2 z 5

Přitažlivost mezi námi Přitažlivost mezi námi Brittainy C. Cherry

Tahle kniha nebyla az tak emocne narocna jako predochzi knihy ze serie. Takova oddechovka ktera se dobre cetla na jeden nadech.

01.12.2023 4 z 5

Tiché vody Tiché vody Brittainy C. Cherry

Tahle kniha mi prisla slabsi. Dej byl samozrejme stejne silny jako ostatni ze serie, ale prislo mi, ze se to dlouho tahlo.

01.12.2023 3 z 5

Oheň mezi námi Oheň mezi námi Brittainy C. Cherry

Kniha se dobře četla, na mě možná až moc zapletené a Logan až moc zlomený, ale jinak to bylo fajn.

28.11.2023 4 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Kniha se dobře četla. Příběh dojemný, možná až moc náhod, ale bylo to dobré čtení

28.11.2023 4 z 5

Zvrácené království Zvrácené království Rina Kent

Ani nevim jaky mam na knihu vlastne nazor, necetla se spatne, ale neco tomu chybelo..... Hlavni hrdinku jsem si vubec neoblibila a nechapala jsem jeji rozhodnuti a myslenkove pochody uz v předchozím dile a tady to nebylo jinak. Nebyla to spatna serie, trochu pomatena a zvracena, ale takove pribehy mam rada. Tenhle dil uz byl celkem preslazeny a misty strasne nesmyslny. Konec knihy ten uz byl uplne o nicem, cekala jsem od nej vic, hlavne co skryvaji ostatni jezdci a na cem se domlouvala Teal s Ethanem.... Tak snad budou dalsi knihy kde se vse dozvime. Ikdyz to nebylo na plny pocet * na dalsi dily se tesim.

20.11.2023

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

Tak tady jsem trochu nechápala jak může být hrdinka tak blbá. Chápala bych, že se od Aidena nemůže odtrhnout a on ji ani nenechá, ale věřit mu po tom co se dozvěděla a hlavně se ho na to ani pořádně nezeptat....... Tahle kniha mi svým dějem trochu připomínala knihy od Amo Jones.

20.11.2023 4 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Jsem trochu rozpolcená, kniha mě nadchla dějem a moc dobře se čte. Na druhou stranu bych klidně vynechala pár sexuálních scén a myšlenkových pochodů.
Doporučuji číst až budete mít v ruce i druhý díl.

20.11.2023 4 z 5

Lovec Lovec L. J. Shen

Miluju knihy od L.J.Shen, tak dobre se ctou ze, se od nich nedakazu odtrhnout ani tahle kniha nebyla vyjimka sla jsem spat v 5 rano.

17.11.2023 5 z 5

Rozhodně ne on Rozhodně ne on Whitney G. (p)

Příjemná jednoduchá oddechovka.

15.11.2023 4 z 5

Věž Věž Skye Warren

Jsem ráda, že jsem knihu vůbec dočetla.

14.11.2023 2 z 5