Janulkaxxx Janulkaxxx komentáře u knih

Pěšec Pěšec Skye Warren

První díl se mi zdál z celé série nejlepší. Kniha se dobře četla a ze začátku se mi zdála super.

14.11.2023 3 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Odpočinková jednohubka. Řekla bych hezká pohádka.

20.10.2023 3 z 5

Jeho hra Jeho hra R. L. Mathewson

Miluji celou serii. Bradfordovic jsou skveli, vzdy se pobavim i dojimam.

14.10.2023 4 z 5

Svědek v pokušení Svědek v pokušení Jennifer L. Armentrout

Tak tohle byla opravdu jednohubka. Než se začalo něco dít už byl konec. Nebylo to špatné, ale moc jednoduché.

13.10.2023 3 z 5

Temná Raven Temná Raven Sylvain Reynard

Byla jsem mile překvapena. Kniha se dobře četla a nic jí nechybělo.

12.10.2023 4 z 5

První rudá kapka První rudá kapka Jeaniene Frost

Kniha je strašně zdlouhavá, málo děje hodně myšlenek.

10.10.2023 2 z 5

Dotek jako led Dotek jako led Jennifer L. Armentrout

Je to sice spise pro nactilete, neco jako Stmivani, ale bavilo me to. Uz se tesim na dalsi dil.

29.09.2023 4 z 5

S miliardářem v síti S miliardářem v síti Max Monroe

Potřeboval někoho na večírek k vůli matce a najednou je z toho rande?
Šéf a zaměstnanec to by nikdy nešlo ..... a najednou za jeden večer je z toho lovestory?
Tahle kniha je od začátku o ničem. Zbytečné natahování děje myšlenkovými pochody už od poloviny knihy přeskakuju a těším se až se dostanu ke konci.

07.09.2023 1 z 5

Šachmat Šachmat R. L. Mathewson

Prvni dve knihy jsem si zamilovala, tahle se mi zdala trochu slabsi. Pribeh byl fajn.

15.08.2023 3 z 5

Hříšně bohatý Hříšně bohatý Meghan March

Cekala jsem az vyjde posledni dil abych se mohla pustit do cteni bez prestavky a jelikoz jsem od autorky cetla i predchozi serie nemohla jsem se dockat. Bohuzel me nadseni opadlo uz u prvni knihy. Za mne je tahle serie uplne jina nez jsem od Meghan ocekavala.

09.08.2023 3 z 5

Zmetek Zmetek Elle Kennedy

Tahle kniha me moc neoslovila a to jsem knihy od Elly cetla nekolikrat a porad se knim rada vracim. Jako prvni me prekvapilo, ze se v knize stridalo hned nekolik postav na to jsem si ale nakonec zvykla. Celkove ale kniha nebyla moc ctiva, taky jsem knihu cetla asi tyden nez jsem ji docetla.

09.08.2023 3 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Hodne blaznive, ale super oddechovka

05.08.2023 4 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

První kniha od autorky a určitě mrknu i na další její knihy. Fajn oddechovka s dobrým dějem.

27.07.2023 4 z 5

Marco Marco Marcy Jell

Ze zacatku jsem byla z knihy nadsena, dobre se cetla. Zhruba v polovine uz me nadseni opustilo. Hlavni postavy spolu ani nekomunikovaly, ale hned se do sebe zamilovaly. Cekala jsem od knihy napinavy dej, ale je to spis rychla oddechovka

23.07.2023 3 z 5

Ze zacatku to bylo fajn, Brama si nejde neoblibit, ale ke konci uz to byla nuda.

21.07.2023 3 z 5

Bezchybní Bezchybní J. D. Hawkins

Tak tohle se mi nelibilo. Zadny velky dej, celkove se to odehralo az moc rychle a vubec jsem se do knizky nedokazala poradne zacist a vzit do postav.

15.07.2023 1 z 5

Výkřik do ticha Výkřik do ticha Amo Jones

Tak opět kniha u které se mi vařily mozkové závity. Kniha zvrácenější než předchozí díly, ale jinak opět super. Vzhledem ke konci očekávám pokračování a už se nemůžu dočkat.

12.07.2023 5 z 5

Rivalové Rivalové Vi Keeland

Fajn oddechovka u ktere jsem vypla tak jak jsem chtela. Kniha se velmi dobre cte a postavy byly super. Jen mi nejak nesedelo osloveni ,,Sofinko'', ale to je jen drobnost co jsem musela prekousnout.

06.07.2023 5 z 5

Šílená posedlost Šílená posedlost Danielle Lori

Tuhle knihu jsem cetla s odstupem od prvniho dilu a trochu jsem tapala kdo jakou roli mel v prvnim dile a jak tam vystupovala Gianna. Takze urcite doporucuji cist jeste kdyz mate v hlave prni dil. Jinak se mi kniha moc libila.

05.07.2023 5 z 5

Sparrow Sparrow L. J. Shen

Jako vzdy od Shen, skvela kniha ktera se dobre cte. Nechybi zly hoch a zapletka. Mafianske prostredi je prijemny bonus.

01.07.2023 5 z 5