Janiss_89 Janiss_89 komentáře u knih

Famfrpál v průběhu věků Famfrpál v průběhu věků Joanne Rowling

Pro fanouška jasná volba. Bylo to zajímavé, ale přiznejme si, je to kniha o sportu, kterou četla holka, takže mě to až tak moc nebavilo :D Pasáže, kde je popis, jak vznikl famfrpál byly zajímavé, ale popis jednotlivých týmu byla nuda.

29.04.2015 2 z 5

Vikingova čarodějka Vikingova čarodějka Kelli A. Wilkins

Přestože to bylo úplně něco jiného než co jsem čekala, tak se mi to děsně líbilo. Hodně dobře se to četlo, takže jsem se do toho pořádně zažrala a trochu mi je líto, že to má jenom jeden díl. Což na dnešní dobu je divné :D
Určitě knihu doporučuji všem, kteří mají rádi vikingy a magii. Podle mě, se vám kniha bude líbit a budete s napětím čekat, jestli Odaria provede svou pomstu a Rothgarovi se povede vrátit zpátky domů v celku :)

29.03.2015 5 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Nevím čím to bylo, možná tím, že scény se Simonem mě vůbec nebavily, a bylo tam málo Magnuse s Alekem, ale nějak mě ta kniha pořádně nevtáhla. Je fakt, že linka s Lilith byla zajímava, ale ten konec to jsem četla s otevřenou pusou :D A teda doufala jsem, že jsme se toho slizáka zbavili, a ono ne, ještě nám ohroužuje Jace :D

27.03.2015 3 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Napínava kniha, u které jsem každou noc čekala, kdy z ní budu mít noční můry :D Nevím, jak vás, ale mě teda ty potvory děsily aneb není na moji představivost. Musím souhlasit s komentářem níže, že i mě telepatie přišla trochu zbytečná. Každopádně děj a postavy byly výborné. Jen by mě zajímalo, jak se sakra na konci tam dostal Gally. Nemluvě o tom, že mám z té knihy defekt. Totiž všimla jsem si, že v běžné mluvě používám jejich nadávky:D

11.09.2014 4 z 5

Dárce Dárce Lois Lowry

Opravdu jsem nečekala, že mě Dárce tak dostane. Bylo to naprosto dokonalé, i když mě ten konec nakrkl. I když po přečtení epilogu autorky, chápu, jak to s tím koncem myslela:)

01.09.2014 5 z 5

Hon Hon Andrew Fukuda

Motiv knihy výborný. Sice dle mě předvidatelný, až jsem se rozčilovala, že hlavní hrdinům nedochází co mají dělat. Prostředek mě trochu nudil. Bylo to trochu slabší, ale samotný Hon byl výborný a teda poslední stránka mě dostala. To jsem vážně nečekala a až jsem se zalekla, že to má jenom jeden díl. Díky bohu, že to má další díly:)

27.07.2014 3 z 5

Achilleova píseň Achilleova píseň Madeline Miller

Tak to je zase po dlouhé době výborný román. Jsem milovník řeckých bájí, takže jsem nepochybovala o tom, že mě kniha chytne, ale nečekala jsem, že mě zasáhne až tak moc. Avšak nemůžu autorce odpustit patu, prostě pata patří k Achilleovi a tady mi to chybělo. Proto 4* a ne plný počet.

02.07.2014 4 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

První polovina hodně vtipná, druhá honba za Očkem. Jo trochu mě ta její promluva s Očkem rozčilovala a při prvním sexu jsem doufala, že ho konečně najde, ať dá s ním pokoj a ono nee.

18.04.2014 4 z 5

Zlatá lilie Zlatá lilie Richelle Mead

O mnohem lepší než první díl. Víc akce a teda jako bych se v Sydney a jejíma myšlenkovýma pochodama o "lasce" viděla :)

30.03.2014 4 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Další dobře čtivý Božský. Zase trochu něco jiného než Bastard, ale přitom podobné. Musím říct, že Bennett mě tak neuchváli, jako tadyk Max. Na jeho stránky jsem se těšila víc než na stránky od Sáry.

16.03.2014 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Čtivé. Za den přečteno. Jo je to jen o sexu, ale i mě to pobavilo, že jsem se zasmála. Proto 4* Další knihu si určitě přečtu, i když musím přiznat Christian Grey je lepší než Bennett Ryan :)

26.12.2013 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Jednoduše dokonalost :)

30.11.2013 5 z 5

Jednoznačně plný počet. Nadchne každého skalního fanouška Harryho Pottera:) Povinnost mít ji v knihovničce.

21.11.2013 5 z 5

Navždy mrtví Navždy mrtví Charlaine Harris

Dobré ukončení série, ale jak píše May na mě moc málo upíru a málo sexu:D A teda nejsem zrovna nadšená, že skončila s tím s kým skončila.

13.11.2013 3 z 5

Myši Myši Gordon Reece

Výborný thriller s napínavým dějem. Začátek a konec výborně popsaný, ale prostředek byl pro mě tak trochu hluchým místem. Dostal mě popis mladé dívky a jejich starostí s pubertou a šikanou. Člověk by ani neřekl, že to napsal chlap.

29.09.2013 3 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Líbil se mi míň než zbylé dva. Kniha o tom, jak Ana zkrotila Christiana a to mi vadilo. Ale za konečný pohled Christiana dávám autorce +, tím si u mě šplhla.

10.09.2013 4 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Druhý dil nezklamal. Znovu napínavý od začátku, i když mě tak trochu štve, že pořád nejsou ty jejích tajemství vysvětleno a hlavně mě štve Clary s tím jejím sluchem. Někdo ji něco povidá a ona buď nerozumí nebo neslyší. By mě z ní střelilo. Epilog mě naštval. Prostě Jace s Clary patří k sobě :D

06.09.2013 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Kniha mě vtáhla do děje hned po pár stránkách. Sice zápletka s otcem trochu předvidatelná, ale to tak vše. Zbytek mě ohromil originalitou a už teď se těším až se vrhnu na další díl.

02.09.2013 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Kniha mě držela od začátku až do konce. Stylově zakončená série :)

30.08.2013 5 z 5

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Výborný a napínavý dil. Takové vyvrcholení Dimitriova "života" jsem opravdu nečekala a zítra se rovnou vydávám do knihkupectví pro pokračování

07.08.2013 5 z 5