Janiss_89 Janiss_89 komentáře u knih

Slabikář Slabikář Hana Vrbová-Piskáčková

První čtení a stále ho někde mám :)

19.10.2020

Podezřelý Podezřelý Paulina Świst

Už dlouho jsem knihu nepřečetla za den. Už dlouho mě kniha nenutila číst do půlnoci. Jednoznačně z těch tří nejlepší díl. Pokud si mám vybrat mezi Chladným, Radkem a Danielem, tak jednoznačně volím tebe Danieli.

18.10.2020 5 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Asi bych tomu nedala štítek - erotický román - ale spíš eroticke krimi. Ani by mě nenapadlo si to přečíst, ale dvě kolegyně mi to doporučily, a tak jsem se do toho pustila. Mě to teda bavilo hodně. Napínavé, poutavé a zase něco jiného. Což fakt oceňuji.

21.07.2020 5 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Za mě teda trochu slabší kousek. Předešle dvě knihy od Hawkinse jsem četla a bavily mě. Ale tato byla takova nemastná neslaná, a přitom Owen měl takový potenciál být tím awww hrdinou.

04.07.2020 3 z 5

Jak být šťastný Jak být šťastný Eva Woods (p)

Tahle kniha mi spadla do ruky úplně náhodou, když v Dobrovském měli akci 1+2. A teda vůbec toho nelituji.
Doporučila bych knihu všem, kteří si pořád stěžují jak těžký mají život a tvrdí, že jsou ze všeho v depresi a přitom si neumí užívat ani toho mála co maji. 100 denní výzva je zajímavý nápad jak se k něčemu dokopat, i když třeba jen k maličkostem.
Příběh se četl dobře. Rozděleni na dny mě bavilo, i když mi bylo naprosto jasné jak to vše skončí

27.06.2020 4 z 5

Catwoman: Zlodějka duší Catwoman: Zlodějka duší Sarah J. Maas

Kurňa tak to byl nářez. Akce, napětí a přestože většinu postav moc dobře znáte, tak přesto s napětím čekáte jakou úlohu budou mít v tomto příběhu. Děsně se mi to líbilo a možná o píď víc než Batman. Vážně ta edice mladých superhrdinů je čím dal lepší a doufám, že až se dokopu k Supermanovi, tak že i ten mě dostane

09.05.2020 5 z 5

King King T. M. Frazier

Nečekala jsem to, ale jako dost dobré. Sice si člověk musí zvyknout na vulgaritu, která i na mě byla moc, ale zvyknete si. Příběh se mi líbil, postavy jsem si oblíbila, mělo to zvraty, ale ten příběh Preppyho mě dost dostal :( Ale sakra ta obálka je wow a ještě jednou wow. Snad vyjde druhý díl co nejřív.

01.06.2019 5 z 5

Fajne dřysty 2 Fajne dřysty 2 Ostravak Ostravski

Mé hodnocení je jasné. Čteno jen kvůli výzvě.

03.05.2019 odpad!

Batman: Náměsíčnice Batman: Náměsíčnice Marie Lu

Tak toto byla pecka. Wonder Woman byla dobrá, ale toto byla naprostá senzace. Doufám, že i ostatní mladí superhrdinové si udrží takovou vysokou laťku.

10.02.2019 5 z 5

Stříbrné stíny Stříbrné stíny Richelle Mead

Úžasná. Mnohem lepší než předešlý díl. Příběh mě nadchl, obzvláště ty scény z nápravného centra. Totálně napínavé, nečekané, hlavně ten předkonec. Konec mě ani tak moc nepřekvapil, čekala jsem, že se to stane. No jsem zvědava jak tato série bude ukončena.

03.10.2018 5 z 5

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Tak mě tato kniha vůbec nezklamala. Bylo to podobné jak předchozí knihy autorek, ale přitom úplně jiné. Příběh se mi líbil a s napětím jsem čekala, jak to dopadne. Kdo vyhraje a kdo prohraje. Jistě konec je předvídatelný, ale ta cesta k němu už ne.

11.08.2018 5 z 5

Gerda: Příběh velryby Gerda: Příběh velryby Adrián Macho

Jednoznačně plný počet *. Nádherné ilustrace, čtivý příběh, jen kdyby bylo ještě o pár stránek víc, aby to dobrodružství trvalo déle.

11.08.2018 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

U této knihy mě hnedka zaujala obálka, takže jsem nepotřebovala ani číst její obsah. Musím říct, že už dlouho mě žádná kniha tak nechytla, že bych se od ní nemohla odtrhnout. Celá šestice vran mě bavila a to je docela co říct, většinou v knize je pár postav, které mi pijou krev, ale tady to tak není. Bavily mě linky jednotlivých postav, jejich charaktery, minulost i přítomnost. Bylo fajn, že v knize jsou flashbacky, které vám objasní jak se z nich stali ti kdo jsou teď. Kniha má překvapivý děj, zvraty a hlavně ten poslední co se týče jedné vrány mě naprosto dostal. Takže za mě jednoznačně plný počet a už se těším až si pořídím druhý díl.

02.06.2018 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Dost depresivní a částečně i nudné pokračování. Až od takové 3/4 knihy to začalo být aspoň trochu zajímavé a napínavé. Lou mi sem tam pila krev, Lily ta byla na facku nonstop, ale Sam hm ten byl fajn :)

22.05.2018 3 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Tento díl mě bavil o tom žádná, hodně jsem se u něho nasmála. Avšak sotva Pippa sedla do letadla (ok při tom jsem lehce umírala smíchy) tak mi bylo tak nějak jasné, co bude následovat. Tato kniha byla asi ze všech nejvíc předvidatelná, avšak zas až tak to u toho nevadilo:) Bylo fajn se znova potkat se starými známými z předešlých dílů, i když přiznám se, že jsem si některé musela vygooglit, protože za ty roky jsem si už nepamatovala kdo s kým skončil nebo jaký byl ten jejich původní příběh. Každopádně musím říct, že ten motiv roadtripu se mi líbil a hnedka bych na takový výlet o5 vyrazila:)

11.04.2018 4 z 5

A zrodí se píseň A zrodí se píseň Samantha Shannon

Tak to byl zase nářez. Sice ze začátku se mi do toho nechtělo, trvalo než jsem se začetla, ale pak už jsem napjatě čekala, co bude s celým Vidořádem. Trochu mě nudilo Paigeno cestování a hlavně ty její hr akce. Avšak poslední čtvrtina knihy byla tak akční a napínavá, že jsem knihu nemohla odložit. Na konci mě nejvíc překvapil ten nový sponzor, takže jsem zvědava kdo to bude. Každopádně hlavní je, že Strážce žije, na tom nejvíc záleží:)

31.03.2018 5 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Bylo to utrpení. Teda ne celé. Začátek dobrý zajímavý, ale pak zlom a nuda nuda a nuda a ne a ne se do toho začít. Jenže tak od 3/4 knihy napínavé jak kšandy, spojitosti dávaly smysl a šup tak jsem se do toho začetla, že jsem to nemohla odložit. Pohádky mě bavily, postavy byly fajn a i jsem některé části málem probrečela. Každopádně zase se potvrdilo, že být jiný je dobrý :) Takže díky tomu všemu si to zasluhuje plný počet *

15.03.2018 5 z 5

Hurvínkova nebesíčka Hurvínkova nebesíčka Denisa Kirschnerová

Nejsem fanoušek Hurvínka v tv podobě, ale tento knižní příběh mě i bavil. Takové rychlé čtení do knižní výzvy :)

10.10.2017 2 z 5

Ryzáček Ryzáček John Steinbeck

Zmatenost. Tak bych napsala dojmy z této knihy. První příběh krutý, druhý příběh matoucí, třetí příběh krutější (sakra co se stalo s hříbětem?), čtvrtý příběh nudný.

23.09.2017 2 z 5

Vášnivý hříšník Vášnivý hříšník Christina Lauren

100% spokojenost. Spojení autorky komiksů s geekem a zároveň majitelem obchodu s komiksy pro mě jakožto geeka bylo dokonalé :)

09.07.2017 5 z 5