Batman: Náměsíčnice

Druhý díl úspěšné série o mládí superhrdinů! Bruce Wayne v příběhu od autorky fantasy trilogie Legenda. V Gothamu umírají lidé. Město terorizují Náměsíčníci a významné obyvatele loví bezpečnostní systémy, které se obrátily proti nim. Dalším na seznamu je Bruce Wayne, dědic technologického impéria, jenž je ale po potyčce s policií uvězněn v neblaze proslulém vězení. Tam potká Madeleine, která toho ví o Náměsíčnících až příliš. Je dívka jedinou nadějí na záchranu, nebo se stane zhoubou celého Gothamu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387915/batman-namesicnice-lDy-387915.jpg 4.163

Ikony DC 2.

Literatura světová, Sci-fi, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo

Batman: Nightwalker, 2018

Kniha Batman: Náměsíčnice

rajcatko

Moje první kniha s plakátem :) Super nápad!
Jinak Marie Lu je prostě geniální! Její styl psaní se mi hrozně dobře čte, to děvče má dar od boha. Vytvoří skvělý příběh na jakékoliv téma a Batman se jí opravdu povedl. Doporučuji.

Knihomolka10942

Naprosto boží! Přečetla jsem to na dva zátahy a to je u mě co říct:-D Rozhodně doporučuji jak pro chlapce, tak i dívky;-)

Nelíísek

Batmana si spíš představíte jako drsňáka který vlítne do akce a rozmašíruje každého kdo se mu postaví do cesty, ze začátku jsme byla trochu zklamaná protože Batman alias Bruce Wayne je tu ve věku kdy ani neví že chce být batman a spíš tu jsou jen takové náznaky začátků.. ¨

Rozhodně neříkám že je to špatně, příběh se mi celkem líbil a byla jsem schopná celou knihu přečíst za dva dny ale jsem trochu skeptická tou slaďárnou v knize, přece jenom batman je batman a ne žádná červená knihovna ale celkem pěkně to sedí do doby 18-náctiletého Bruce, to že příběh je chvílemi přitažený za vlasy se dá od takové knihy očekávat , přece jenom žánr young adult tomuto odpovídá.

sečteno podtrženo na sláďárny nejsem a děj měl nějaká hluchá místa takže myslím si že hodnocení 4/5 není nejhorší a tak odpovídá tomu co tato kniha čtenáři nabídne

CampHalfBlood

Jak jsem psala u dalších dvou knih, jsem nadšená z této série, ještě více se mi líbí, že každou knihu píše jiný autor, což je podle mě úžasné!
Co se týče knihy o Batmanovi, tak se mi dost líbil, byla jsem nadšená z dívky, která s ním manipulovala, i když mě trochu zklamalo, že Bruce není ještě Batmanem. Kniha byla dosti předvídatelná, ale nezkazilo to celkový dojem.

Minisek958
20.10.2019

Hezká kniha, ale moc romantická. Čekala jsem víc akce

hurikan123
25.09.2019

tak to bylo nejvíc...
akorát, stejně jak na předchozím díle, NEMÁ TO POKRAČOVÁNÍ KTERÉ BY PŘÍMO NAVAZOVALO!!!!!
pffff...

Blahona
25.09.2019

Dobře napsaná a čtivá kniha.

roman9276
02.09.2019

Jako já fakt nevim, asi jsem čekal něco úplný jinýho. Po zklamání s Wonder woman (nebo spíš s Wonder puberťačkou) jsem se na tohle těšil. S Batmanem to mělo společný akorát základní příběh Bruce, Alfréd, Gotham a dál vlastně asi už nic. Zase debilní young adultovka, Brucovi je 18, vlastně není vůbec Batman, zápletka byla docela dobrá, mělo to celkem příběh, ale nakonec to vyústilo ve kravinu. Mi přijde, že autorky snad asi neviděly žádnej film nebo nečetly ani žádnej komiks a udělaly z toho totální bullshit. Se bojim otevřít Catwoman, která v týhle sérii superhrdinů pokračuje, včetně Supermana, kterej by měl bejt poslední.

Kočičí holka
Kočičí holka