Batman: Náměsíčnice

Druhý díl úspěšné série o mládí superhrdinů! Bruce Wayne v příběhu od autorky fantasy trilogie Legenda. V Gothamu umírají lidé. Město terorizují Náměsíčníci a významné obyvatele loví bezpečnostní systémy, které se obrátily proti nim. Dalším na seznamu je Bruce Wayne, dědic technologického impéria, jenž je ale po potyčce s policií uvězněn v neblaze proslulém vězení. Tam potká Madeleine, která toho ví o Náměsíčnících až příliš. Je dívka jedinou nadějí na záchranu, nebo se stane zhoubou celého Gothamu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387915/big_batman-namesicnice-lDy-387915.jpg 4.175

Ikony DC 2.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

Batman: Nightwalker, 2018

Kniha Batman: Náměsíčnice

anelise
13.10.2021

Tahle knížka byla moje druhá ze série Ikony DC a musím přiznat, že se mi líbila více než Wonder Woman. I když u filmů Batman nepatří mezi moje oblíbené postavy, knížka mě velice mile překvapila. Hlavní hrdina Bruce byl sympatický, u Madeleine se mi líbila celá ta její tajemnost a ostatně i další postavy byly moc hezky napsané. Děj byl zajímavý a hezky ubíhal. Pokud máte rádi takové hrdiny, tak určitě doporučuji si knihu přečíst. Hodnotím 4, 5/10.

EleanorJane
22.08.2021

Za mě celkem nudný a předvídatelný příběh. Chyběl mi takový ten náboj, co vás nutí číst. Tady jsem se nutila já.

Luigi1
22.05.2021

O spisovatelce Marii Lu jsem zatím toho moc neslyšek a tak jsem s očekáváním čekal s čím na mě vyrukuje a bylo to pěkné počteníčko i ten plakát je super.Těším se na pokračování této série.

lassse
17.04.2021

(+ SPOILER) Zpovykaní mileniálové (pod prapodivně přeloženým jménem) berou spravedlnost vůči bohatým kapitalistům do svých rukou a zabránit jim v tom může jen parta detektivů v sukních a samozřejmě Bruce Wayne. Akce protkaná romantickým vztahem “klaďase” a “záporňačky”, odehrávající se v současnosti, která samozřejmě dobře dopadne. Konec...a kde je Batman?

Medasek
20.01.2021

Zajímavý díl, ale vůbec mi nepřišlo, že čtu o začátcích Batmana. Jinak kniha je napsaná čtivě a děj ubíhá rychle, ale něco mi na tom cyhbělo. Takže za mě 3,5*.

rajcatko
16.08.2020

Moje první kniha s plakátem :) Super nápad!
Jinak Marie Lu je prostě geniální! Její styl psaní se mi hrozně dobře čte, to děvče má dar od boha. Vytvoří skvělý příběh na jakékoliv téma a Batman se jí opravdu povedl. Doporučuji.

Knihomolka10942
29.04.2020

Naprosto boží! Přečetla jsem to na dva zátahy a to je u mě co říct:-D Rozhodně doporučuji jak pro chlapce, tak i dívky;-)

Nelíísek
18.03.2020

Batmana si spíš představíte jako drsňáka který vlítne do akce a rozmašíruje každého kdo se mu postaví do cesty, ze začátku jsme byla trochu zklamaná protože Batman alias Bruce Wayne je tu ve věku kdy ani neví že chce být batman a spíš tu jsou jen takové náznaky začátků.. ¨

Rozhodně neříkám že je to špatně, příběh se mi celkem líbil a byla jsem schopná celou knihu přečíst za dva dny ale jsem trochu skeptická tou slaďárnou v knize, přece jenom batman je batman a ne žádná červená knihovna ale celkem pěkně to sedí do doby 18-náctiletého Bruce, to že příběh je chvílemi přitažený za vlasy se dá od takové knihy očekávat , přece jenom žánr young adult tomuto odpovídá.

sečteno podtrženo na sláďárny nejsem a děj měl nějaká hluchá místa takže myslím si že hodnocení 4/5 není nejhorší a tak odpovídá tomu co tato kniha čtenáři nabídne