Catwoman: Zlodějka duší

Po Wonder Woman a Batmanovi přichází třetí díl úspěšné série o mládí superhrdinů. Kočičí žena z pera bestsellerové Sarah J. Maasové. “ Je čas zjistit, kolik životů tahle kočka vlastně má. Selina Kyleová se po dvou letech vrací do Gothamu, ovšem tentokrát jako Catwoman. Hraje nebezpečnou hru na kočku a myš, domlouvá zvláštní spojenectví, v noci se zaplétá s Batwingem a ve dne s pekelně krásným sousedem Luciusem Foxem. Přestože si myslí, že své minulosti unikla, šeredně se mýlí. Zvládne obětovat to, co je jejímu srdci nejbližší?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402019/big_catwoman-zlodejka-dusi-Vdq-402019.png 4.2135

Ikony DC 3.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Catwoman: Soulstealer, 2018

Kniha Catwoman: Zlodějka duší

ZuzanaFaitlova
14.12.2021

Nejsem velký fanda DC, ale jako vždy kniha od Maasové a její styl psaní nezklamal. Příběh mě bavil a četl se úplně sám.

Arianne
18.10.2021

Tohle není nic pro mě. Už u Wonderwoman a teď znovu jsem si ujasnila, že fakt nejsem DC holka a v tomto ohledu se budu raději držet Marvelu.
Jinak autorka neměla věru lehkou práci, to uznávám, a držela se statečně. Nicméně ani tak mě kniha nebavila. Někam přijít, ukrást co jde, všem se vysmát a zdrhnout. A tak 3/4 knihy pořád dokola. Románek vyzněl tentokrát dost lacině, na to od Maas nejsme zvyklé a ten konec byl jedno velké upatlané klišé.

cirilla.s
26.08.2021

Původně se mi do knihy nechtělo, ale Maasová je jistota, že mě kniha pohltí. Nejsem fanda Batman a vyhovovalo mi, že tam on ani nebyl. Bylo to skvělé, čtivé a škoda, že jsem tak byla dychtivá, jak to dopadne a už mám tudíž přečteno.

EleanorJane
22.08.2021

Rozhodně lepší než předešlý Batman. Hezká dívčí jízda...

Luigi1
22.05.2021

I přesto,že to jsou dívčí romány,ale já neměl do čeho píchnout a tak jsem šáhl po této sérii a uděl jsem dobře moc se mi knihy líbily.

temna.vila
13.03.2021

Osobně si na DC, případně Marvel moc nepotrpím, proto jsem od knihy neměla velká očekávání. Sáhla jsem po ní především proto, že ráda čtu příběhy z pera SJM a ostatní už jsem měla přečtené. Nemyslím si, že by se jednalo o průlomové dílo, to ani není jeho posláním, ale byla jsem příjemně překvapená. Kniha se mi četla dobře, děj mě bavil a zajímal mě osud postav.

fa.sci.ko
26.02.2021

Nemám ráda DC Comics. Jsem Marvel holka skrz na skrz. Ale! Mám ohromnou slabost pro Nolanovu verzi Batmana, seriál Gotham a Maasovou, takže jsem šla číst s jistým očekáváním.

Pokud očekáváte typickou trošku krvelačnou SJM, tak budete zklamaní. Oproti jejím ostatním knihám je tahle doslova nevinná, ale i přesto není nudná. Děj rychle odsýpal a byl protínán důležitými flashbacky. Nechyběla akce, nějaké to napětí, popisy bojových scén, padouši a ani trocha té lásky. Také se objevila typická maasovská "mám plán, ale nikomu jsem o něm neřekla" scéna.
Hodně se mi líbila postava Poison Ivy a její přátelství s Catwoman. Vztahy totiž umí Maasová psát vážně dobře a uvěřitelně a je to jedna z věcí, co mám v jejích knihách neskutečně ráda.

Každopádně konec byl za mě už trošku úlet. Jsem toho názoru, že pokud někdo umře, tak má zůstat mrtvej. Ale bavilo mě to, jenom jsem zkrátka od Sáry zvyklá na něco jiného a narozdíl od všech jejích ostatních knih, tak u téhle pravděpodobně nebudu mít potřebu přečíst si ji znovu.

Dala jsem sice 4*, ale ve skutečnosti je to spíš 3,5*

ydnac
16.02.2021

Krásně napsáno, od paní Maasové jsem ani nic jiného nečekala :-)
Je to trochu jiné než její série, ale i tak dobré :-)
Lehčí čtení, kde nechyběla trocha napětí, akce, přátelství, špetka lásky a ten konec... :-)