Jani23 Jani23 komentáře u knih

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Krásná a velmi čtivá kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. Doporučuji.

01.03.2020 5 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Moc pěkné napínavé čtení.????

29.02.2020 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Kniha se četla velmi rychle. Líbila se mi. Bylo zajímavé se dozvídat, jak to v Osvětimi chodilo. I když to tam bylo i trochu o štěstí.

08.02.2020 5 z 5

Píseň stínů Píseň stínů S. Jae-Jones

Kniha se mi líbila. Je čtivá.

07.02.2020 4 z 5

Píseň zimy Píseň zimy S. Jae-Jones

Mně se Píseň zimy líbila. Je to nevšední kniha a asi se nebude líbit všem. Je to dlouhý milostný příběh a já ho četla jedním dechem.

02.02.2020 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Kniha je napínavá. Čte se krásně. Když už jsem si myslela,že vím jak to bude příběh dostal jiný směr. Dopadlo to nečekaně.

01.02.2020 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Knížka se dobře četla, rychle jsem ji přečetla. Podoba s knihou Dívka ve vlaku.Doporučuji :)

19.01.2020 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Skvělá kniha, četla se jedním dechem.Sympatická hlavní hrdinka, těším se na další knihy.

10.01.2020 5 z 5

Mami, kdy už konečně umřeš? Mami, kdy už konečně umřeš? Martina Rosenberg

Poprvé jsem četla knihu s takovým tématem jako je demence. Kniha je smutna, ale ze života a pravdiva. Nedokážeme si představit jaké to může byt starat se o příbuzného s demenci, ale autorka svým příběhem vypráví jak je to obtížné a kolik ji stoji síly se postarat.

23.11.2019 3 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Napínavá kniha od začátku. Přečtena jedním dechem.

10.11.2019 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Mne první půlka knihy moc nenadchla, četla jsem ji večer jen po pár stránkách. Už jsem ji chtěla odložit, ale druhá půlka knihy dostala konečně spád a konečně jsem dočetla .

06.10.2019 2 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Moc krásná kniha, četla se jedním dechem :-) .

23.09.2019 5 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Kniha mě spíše zklamala. Příběh je psány hodně stroze. Viděla jsem seriál a ten se mi hodně líbil. Možná kdybych nejdříve četla knihu a pak viděla seriál měla bych na to jiný názor. Myslím,že mohla kniha být napsaná více podrobněji, aby se čtenář více vžil do příběhu od začátku do konce.

22.09.2019 1 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Kniha se mi líbila. Od začátku je sice patrné jak příběh bude končit, ale i tak dobré čtení.

16.09.2019 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Za mně nejslabší kniha od autorky. Děj začal být zajímavý až na posledních stránkách.

07.09.2019 3 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Opět super čtení od autorky. Případy Kim snad nikdy neomezí.

30.08.2019 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Kniha je velice čtivá. Přečetla jsem ji za jediný den. Konec mě hodně překvapil nečekala jsem, že to takhle dopadne. Děj vás vtáhne rychle do napínavého vyšetřování záhadné minulosti.

24.08.2019 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Pěkně psaná detektivka. Je to moje druhá kniha od autorky a opět jsem nadšená z příběhu u kterého jsem chvílemi ani nedýchala. Když už jsem si myslela, že mě nemůže nic překvapit zase se nečekaně objevila nějaká záhada.

23.08.2019 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Kniha ma zajímavý příběh. V průběhu příběhu jsem nemohla odhalit kdo za vraždami stojí a nutilo mě to číst dál a dál, napnuta jak to asi dopadne.

10.08.2019 5 z 5

Jestli zůstanu Jestli zůstanu Gayle Forman

Kniha se mi velice libila. Moc pěkný příběh.

19.06.2019 5 z 5