janesy janesy komentáře u knih

Skóre Skóre Elle Kennedy

Tak tuhle sérii jsem si od vydání 1. dílu "šetřila", že si přečtu celou sérii najednou, až vyjdou všechny díly (neskutečně mne vytáčí, jak naše vydavatelství nás napíná u každé série a jednotlivé díly se vydávají až někdy s půlročním rozestupem). No nakonec jsem nevydržela a musím říci, že to "byla jízda", perfektně jsem se se sexy hokejisty a jejich dívkami bavila od začátku až do konce. Teď budu netrpělivě čekat na poslední díl s Tuckerem a veřím, že si čtení užiju stejně, jako v předchozích dílech.

23.02.2017 5 z 5

Výstřel Výstřel Lee Child

Tak nikdy už se nepodívám na film, aniž bych si nejprve přečetla knihu. Kniha super-film obrovské zklamání. Reacher-chlap 195 cm vysoký, udělaný, jeho představitel ve filmu-Cruise s bídou 160-170 cm, co to jako je? To nemohli vybrat někoho jiného, než toho mrňouse? :(. Další odchylky od děje jako např. rukojmí, kdy dle knihy jí byla sestra střelce, avšak dle filmu obhájkyně. V knize Reacherovi auto půjčila reportérka TV stanice, auto mělo zelenou barvu avšak ve filmu mu auto půjčila obhájkyně a auto mělo bílou barvu. A další a další nepřesnosti ve filmu :(. Prostě lepší číst knihu a na film se podívat až pak a nebo vůbec.....

19.03.2018 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Této knize bych dala i více *, avšak to nejde. Je úžasně psaná a postavy v ní jsou perfektně popopisované. Rozchod Patrika s Lou se dal očekávat i úsilí rodičů Willa, především jeho matky dobře chápu. Obrovské zdravotní komplikace lidí pohybově postižených pochopí jen ten, kdo se s tímto osobně setkal (sama mám syna "vozíčkáře", "naštěstí" oproti Willovi je "jen" paraplegik, dnes již žije velice aktivním životem a má roční dcerku). Zcela chápu Willovo rozhodnutí, který před zraněním žil velice aktivně a po úrazu se ani nemohl sám najíst, natož např. otočit v posteli, ale jako máma rozumím i jeho rodičům, kteří byli z jeho rozhodnutí šokováni a nechtěli se s ním smířit. Nádherný příběh, u kterého skončilo nejedno balení kapesníků v koši :).

31.05.2016 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Nádherná kniha, skvělý příběh a postava Archera skvěle napsaná, prostě jsem si ho zamilovala :)

24.06.2016 5 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Jedním slovem-
výborné odpočinkové čtení. Skvěle jsem se bavila.

05.11.2018 5 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Tak tahle série se mi velice líbila a skvěle jsem se bavila se všemi postavami. Jen myslím je velká škoda, že autorka do děje nezahrnula i myšlenky hochů z kapely. Bylo by zajímavé přečíst si i jejich pohled na svět :).

10.04.2017 5 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Dávám plný počet * neb se mi kniha líbila moc. Perfektní odpočinkové čtení, dobře jsem se pobavila. Styl psaní tohoto autora mi vyhovuje :)

18.07.2019 5 z 5

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

Z filmu jsem kdysi byla docela nadšená a tak jsem si pustila audioknihu...zklamání obrovské, jeden blábol za druhým, začátek každé kapitoly-dne o tom, co vypila, vykouřila a kolik váží mne silně vytáčelo, takže jsem tuhle fázi nakonec přeskakovala...další díly si asi nechám ujít :(
Také mi vůbec nesedl přednes Martiny Hudečkové, která knihu čte.

02.04.2019 1 z 5

Rychle a nespoutaně Rychle a nespoutaně Kristy Bromberg

Opět kniha nabitá emocemi (K.bromberg nezklamala), v určitém místě si člověk i popláče a konec úžasný (takové mám ráda). Pro mne každopádně plný počet hvězdiček :)

22.01.2016

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Tak doufám, že když konec zůstal otevřeny, tak nás autorka láká na další díl. Luc a Ava si to zaslouží

21.12.2023 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Joo, dobrý. Richard byl sice ze začátku hajzl a Katharine s ním měla neskutečnou trpělivost, ale bavila jsem se...Konec (bonusová povídka) byl dost cukrkandlový, ale budiž :)

06.03.2019 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Dobrý příběh se skvělými hláškami, perfektní čtení na odreagování!

06.11.2018 4 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Jak vidno, dost čtenářů čekalo svižný a vtipný příběh, jak se dělo u prvních tří dílů. Bohužel se nestalo a tento díl byl z celé série nejslabší. Uvidíme, jak si autorka poradí u volného pokračování, o kterém se v závěru zmiňuje.

09.04.2017 4 z 5

Chci jen dítě Chci jen dítě Susan Elizabeth Phillips

Tahle kniha mne velice pobavila, vtipná, skvělé dialogy hlavních protagonistů...co na tom, že konec je podle očekávání? Pro oddech a pobavení perfektní.

20.05.2016 5 z 5

Místo na slunci Místo na slunci Lisa Kleypas

Kniha mne cca prvních 60 stran moc nebavila, autorka nezáživně a podrobně vše popisovala. Nakonec jsem se do děje nechala vtáhnout a nelitovala, čtení bylo pak mnohem zajímavější a musím říci že jsem si zamilovala Gage. Chování Hardyho jsem chápala-snaha vymanit se z bídy a mít lepší život....jeho chování k Liberty po letech mne však docela zklamalo. No uvidíme, co se bude dít dál :)

05.04.2016 4 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Rush neměl chybu, jeho postava se mi moc líbila.
Jsem zvědavá, co si pro nás autorky připravily ve 2. díle :) a podle konce 1. dílu to bude určo dost zajímavé.

12.03.2019 5 z 5

Odkud vane kouř Odkud vane kouř Sandra Brown

Skvělý příběh, který nezklamal, S.B. mám moc ráda.

29.12.2016 5 z 5

Dívka s hnědýma očima Dívka s hnědýma očima Lisa Kleypas

Poslední kniha ze série Travis a jak jinak, vše dobře dopadlo :). Trochu mne mrzí kritické komentáře na jednotlivé díly- kdo hledáte náročnější knížku, po téhle sérii nesáhnete. Avšak na relax super. Jen mne poslední dobou docela unavují a to u více autorů hlavní postavy, jež si jako podle kopíráku nesou zátěže z minulosti jako hrom. :(

05.04.2016 4 z 5

Dubajka – příběh letušky Dubajka – příběh letušky Tereza Vichtereyová

Úvod ke knize se mi moc líbil,ale....
Ty zdrobněliny doslova odrazovaly....snídaňky, teráska, bazének, šatičky, papáníčko...:( sorry, ale co to jako je? Nikdy více.

13.06.2020 1 z 5

Tak jak začít...asi jsem byla na knihu moc natěšená-zlákal mě její nadpis. A ano, místy jsem se docela bavila, především Bramovo hlášky neměly chybu ale Julii bych často "profackovala", aby se vzpamatovala..neskutečně a často mě vytáčela. Určitě si znovu knihu nepřečtu.

29.02.2020 3 z 5