janelka2 janelka2 komentáře u knih

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Prostě skvělá série. Škoda že závěr tak rychle skončil. Mohla bych číst sladkou omáčku do aleluja :-)

06.07.2019 5 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Nej nej nej.

06.07.2019 5 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Jako u předchozího dílů, když jsem to četla poprvé, byla jsem naprosto uchvácena. Teď když jsem film už viděla tolikrát a přesně si pamatuji co kdy bude je zážitek menší. Ale ať si říká kdo chce co chce série je skvělá. Sakra chci bejt Bela aby se o mě prali dva dokonalý hezouni :-)

28.06.2019 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Tak když jsem před lety četla knížku poprvé, ještě před tím než jsem viděla film, tak mi přišla naprosto senzační. Teď když jsem se k ní vrátila a po tom co jsem film viděla asi šestkrát :-) mi chvilku trvalo než jsem se znovu začetla. Najednou mi to přišlo takové divné číst když přesně vím jak to bude, takové jako z dálky ale asi po čtyřiceti stránkám se to zlomilo a já se opět rozplývala :-) V knížce je toho samozřejmě oproti filmu víc a krapet se liší. A hned po předčtení hurá znovu na film :-)

25.06.2019 5 z 5

Rychle a vášnivě Rychle a vášnivě Kristy Bromberg

Tak jako nelze ho nemilovat že jo :-) Chvilkama mi už přišla ta její nerozhodnost moc ale jinak jako super knížka. Autorka dokázala vykreslit utrpení postav a já to cítila a kdo někdy z lásky trpěl, trpí při přečtení zas. Takže doufám že v posledním dílu se to né pokazí a všechno dobře dopadne:-)

21.06.2019 5 z 5

Rychle a smyslně Rychle a smyslně Kristy Bromberg

Tak když pominu, že se to trochu podobá padesát odstínů šedi tak se mi knížka dost líbila. Možná i o něco víc jelikož si to tu na každé stránce nerozdávali. Jsem zvědavá na další díl.

14.06.2019 5 z 5

Na ostří špičáku Na ostří špičáku Chloe Neill

No tak nějak nevím jak hodnotit aniž bych prozradila děj. Ale konec se mi zdál dost zvláštní, pokud nepřijde nějaký zvrat tak mi v tom chyběli emoce. Prostě šub a bylo vymalováno. Tento díl se mi zatím líbil nejmíň.Takže jen čtyři hvězdičky. Jsem zvědavá jak se to bude vyvíjet dál.

08.06.2019 4 z 5

Dvojí kousnutí Dvojí kousnutí Chloe Neill

Ano ano ano.

01.06.2019 5 z 5

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

Super knížka, čtu jí již podruhé. Chemie mezi postavami je úplně cítit. Postavy jsou sympatické, nechybí humor.

25.05.2019 5 z 5

Srdce v sázce Srdce v sázce Alyxandra Harvey

Kniha se mi líbila ale konec mi přišel takový uspěchaný. Doufám že v druhém díle mi to bude vynahrazeno. Nicméně jsem opět rozmrzelá jelikož jsem se dozvěděla že se jedná o celou série která opět není přeložená.

22.05.2019 4 z 5

Šepoty ze záhrobí Šepoty ze záhrobí Charlaine Harris

Tak hodnotila bych tak na tři a půl hvězdičky. Úplně nevím jak hodnotit. Čekala jsem asi něco jiného ale nebylo to špatné. Jsem zvědavá na další díl. Jestli to nebude to samé nebo zda se série rozjede.

18.05.2019 3 z 5

Posedlost Posedlost Lisa Jane Smith

No až na to, že už mě začínají štvát nehynoucí láska během jednoho týdne tak celkem dobré. Je to takové jednodušší asi pro mládež. Poslední díl si ale určitě přečtu.

14.05.2019 3 z 5

Políbená měsícem Políbená měsícem Amy Plum

Moc hezké. Jsem ale pekelně naštvaná. Jak si můžou nakladatelé dovolit přeložit pouze dva díly. Pokud už sérii začnou prodávat mělo by být povinností celou sérii dopřeložit, jinak by měli vracet peníze. Člověk stráví X hodin četbou a pak neví jak to dopadlo?Jako fakt nechápu proč zrovna u této série knížky přestali překládá, protože jsou opravdu povedené. Po dlouhé době mě nějaká kniha s touto tématikou opravdu nadchla. Láska, vtip, sympatické postavy. Opravdu mi rozum zůstává stát.

10.05.2019 5 z 5

Únos Únos Kathy Reichs

Tak jak hodnotit. Kniha hezká jako ostatní. S láskou se někam začínáme posouvat tak snad se to v dalším dílu konečně rozhodne :-) A jako obvykle jsem zvědavá na další díl.

07.05.2019 4 z 5

Okouzlená nocí Okouzlená nocí Amy Plum

Tak po dlouhé době dávám plný počet hvězdiček. Překvapuje mě některé vlažnější hodnocení. Rozhodně nespadám do kategorie mládež ale kniha se mi moc líbila. Láska jak trám, sympatické postavy, trochu akce a nechyběl ani humor. Druhý díl si nenechám ujít, snad bude také tak dobrý.

07.05.2019 5 z 5

Šifra Šifra Kathy Reichs

Je neuvěřitelné jakou mají ty děcka smůla a vždycky se připletou k něčemu nebezpečnému :-) a všechno vyřeší. Doufám, že v dalším díle dojde konečně už na romantiku. Knihy jsou asi pro mladší čtenáře ale i tak se mi líbí a další díl si přečtu.

01.05.2019 4 z 5

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

Až na to zamilování se po pěti minutách se mi kniha líbila. Určitě jsem zvědavá jak to bude pokračovat a další díl si přečtu.

01.05.2019 4 z 5

Lovec Lovec Lisa Jane Smith

Čím to je, že vždycky fandím krásným pasouchům. Knížka se mi líbila, jsem zvědavá na další díl.

29.04.2019 4 z 5

Poklad Poklad Kathy Reichs

Postrádám v knize více romantiky. Série je asi určena pro mladší čtenáře a i tak se mi kniha líbila a jsem zvědavá jak se děj vyvine dál.

29.04.2019 4 z 5

Otrokyně citů Otrokyně citů Nalini Singh

Chvilku mi trvalo než jsem se začetla ale pak se mi kniha líbila. Jsem zvědavá na další díl.

14.04.2019 4 z 5