janelka2 janelka2 komentáře u knih

Podvedený anděl Podvedený anděl Melissa de la Cruz

Díl od dílu jsou knihy lepší. Sice je kniha v žánru děti a mládež ale mě se série líbí a to už jsem velká holka.Doufám že bude i další díl. Série se slušně rozjela a jsem moc zvědavá co bude dál.

Spící tajemství Spící tajemství Melissa de la Cruz

Odhalení Odhalení Melissa de la Cruz

Krvavý karneval Krvavý karneval Melissa de la Cruz

Dala jsem tři hvězdy ale spíš bych knihu ohodnotila na tři a půl. Doporučuji přečíst další díl. Díl od dílu je to lepší.

24.03.2017 3 z 5

Modrá krev Modrá krev Melissa de la Cruz

První díl nebyl úplně top ale řekla jsem si že tomu dám šanci a uvidím jak se to rozjede. A udělala jsem dobře další díly stojí za to.

24.03.2017 3 z 5

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Kniha se mi líbila. Pro mě by autorka mohla opět ubrat trochu toho sexu. U tohoto dílu mi dokonce ukápla i slzička. Místy jsem se i celkem dost pobavila. Jsme zvědavá zda autorka vymyslí ještě nějaký další díl z této série.Pokud ano určitě si ho přečtu.

17.02.2017 4 z 5

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

Tak tento díl se mi celkem dost líbil. Přijde mi že autorka ubrala ze sexuálních popisů oproti předchozím dílům. A naopak přidala trochu toho děje. Knihu jsem přečetla jedním dechem.

15.02.2017 5 z 5

Remy Remy Katy Evans

Celkově se mi příběh líbí ale až na pár věcí o svatbě je tento díl stejný jako předchozí díl. Stále sex sex sex popisován stejně.Některé pasáže mi přišli naprosto stejné i když byly z pohledu muže.

12.02.2017 3 z 5

Šance Šance Katy Evans

Příběh se mi líbil.Dala bych čtyři hvězdy ale už mě nebaví jak je hlavní hrdinka pořád nadržená,stále dokola si to rozdávají.A stále dokola popisuje mozolaté ruce.Ty kdo četli předchozí díl vědí.Ale další díl si přečtu.

08.02.2017 3 z 5

Pád noci Pád noci Alexander Stainforth (p)

Pokud bude druhý díl určitě si ho přečtu, jsem zvědavá co bude dál. Knížka se mi celkem líbila jen mám pocit že po romantické stránce mě to úplně vnitřně nezasáhlo.Jestli je to tím že knížku psal chlap to nevím...Trochu erotiky tam taky mohlo být.Myslím že knížka mohla být klidně obsáhlejší.Autor to vzal tak šupem mi přijde.Ale jinak dobrý taková oddychovka, nic náročného.

05.02.2017 3 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Knížka se mi fakt líbila.Seper námět.Hlavní hrdinové sympatičtí.Jediné co mi vadilo bylo neustále se opakující popisy nadrženosti hlavní hrdinky.A pak dlouhosáhlé popisy sexu.Ale další díl si přečtu, jsem zvědavá co bude dál.

29.01.2017 4 z 5

Cena nevinnosti Cena nevinnosti Rebecca James

Kniha se mi celkem líbila.Ale nejedná se o žádnou veselohru.Měla jsem jí přečtenou za dva dny.A ke konci jsem byla opravdu zvědavá jak to dopadne.

16.01.2017 4 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Kniha se mi líbila.Ale klidně bych se obešla bez půlky erotických popisů, už mi toho přišlo moc. Určitě si přečtu i další díly od autorky ale dám si mezi nimi pauzu. Protože jestli i v dalších dílech bude tolik erotiky.. Tak za mě se to nedá číst non stop.Pak už mi to přijde lehce nuda.

14.01.2017 4 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Andrea Kane

První díl se mi líbil víc.Sem tam mi to přišlo dlouhé.Sem tam bych dala hlavní hrdince facku.Ale určitě jsem četla horší.

13.01.2017 3 z 5

Zvrácené myšlenky Zvrácené myšlenky Andrea Kane

Kniha byla celkem dobrá.Hlavní hrdinové jsou mi sympatičtí.Jen ten konec mi přišel takový rychle utnutý.Po tolika stránkách bych si představovala že bude konec trochu více rozepsán.Ale jinak dobrý.

13.01.2017 4 z 5