janelka2 janelka2 komentáře u knih

Zapletený Zapletený Emma Chase

Vtipná, romantická kniha. Jsem zvědavá na další díl snad si udrží úroveň.

02.04.2019 4 z 5

Na první pohled Na první pohled Mhairi McFarlane

Hezká knížka o lásce. Celkem jsem se i nasmála.

30.03.2019 4 z 5

Všechna pravda, co je ve mně Všechna pravda, co je ve mně Julie Berry

Tak podle obalu jsem netušila, že se nejedná o román ze současnosti. Nicméně i tak se mi kniha líbila. I když já mám raději větší slaďárny. Z této knihy jsem měla tak trochu depku, jelikož doba ve které se děj odehrává není žádná procházka růžovou zahradou.

26.03.2019 4 z 5

Virus Virus Kathy Reichs

Tak je tu napsáno detektivka ale řekla bych, že kniha spadá do kategorie pro mládež ale i tak se mi líbila. Další díl si určitě přečtu a počkám jak se to rozvine.

24.03.2019 4 z 5

Catherine Catherine April Lindner

Hodnocení 3+ Tak nějak nevím jak hodnotit abych neprozradila děj. Kniha se mi celkem líbila.Když se ale nad dějem zamyslím tak snad poprvé jsem od poloviny knihy věděla co se stalo. A když to napadlo i mě tak se divím, že to nenapadlo i hlavního hrdinu. Takže buď to byl blbec nebo je kniha v tomto dosti najivní a pro mě nesmyslná. Vzhledem k jeho možnostem bych čekala jiné chování. Ale to by pak zas nebyla kniha.Ale určitě nelituji že jsem četla.

11.03.2019 3 z 5

Dohoda s ďáblem Dohoda s ďáblem Simona Ahrnstedt

I když úplně nemusím historické romány, tato kniha se mi velice líbila. Zanechala ve mě hluboký pocit a to se mi často nestává,úplně jsem cítila pocity hlavních hrdinů. Řekla bych, že autorka dokázala skvěle vykreslit postavy a celkové rozpoložení postav. Chvilkami mi bylo až duševně šoufl, takže bych řekla že se kniha opravdu povedla. Až mi bylo líto, že je konec. Kladné postavy jsem si oblíbila.

08.03.2019 5 z 5

První dojmy První dojmy Charlie Lovett

Dala bych tak tři a půl hvězdičky. Kniha se mi vcelku líbila ale vzhledem k tomu že jsem nikdy Jane Austenovou nečetla tak jsem z knížky úplně odvařená nebyla. Za mě bych se zaměřila asi víc na přítomnost. Ale nevadilo mi si knížku přečíst.

17.02.2019 3 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Knížka se mi moc líbila. Určitě si od autorky ještě něco přečtu.

04.02.2019 4 z 5

Zapomnění Zapomnění Cat Patrick

Tak nějak nevím jak hodnotit. Knihu tady všichni vychvalují až do nebes je v červených číslech. Jako v podstatě se mi také líbila a celkem dobře se četla. Ale něco mi tam chybělo a nedávalo smysl. Nelituji že jsem knihu přečetla ale myslím že se s příběhem dala pracovat lépe. Takže neváhejte a přečtěte a názor si udělejte vlastní.

26.01.2019 3 z 5

Hrej vabank Hrej vabank Emma Hart

Za mě nejslabší díl z celé série.Při předchozích dílech jsem se i celkem dost pobavila ale tady mi to chybělo. A spíš u mě převládl pocit sklíčenosti.

01.09.2018 3 z 5

Čarovná Čarovná Alex Flinn

Tak dala bych hodnocení tak tři a půl hvězdičky jelikož to ale nejde. Ze začátku mě knížka moc neuchvátila ale nakonec jsem se začetla. Plus pro mě bylo to, že jsem si Kendru představila tak jako byla ztvárněná ve filmu kde mi byla sympatická. Je to takové jednoduché čtení. A konec mě mile překvapil.

28.08.2018 3 z 5

Polibek z temnot Polibek z temnot Jaime Reed

Celkem nevím jak hodnotit. Série si mi líbila ale myslím, že autorka z série mohla vytěžit více. Více se do série ponořit, rozepsat,procítit. Celkem mi bylo líto, že to celé takhle utnula a nedala šanci dalším postavám. Chemii mezi hlavními postavami jsem taky úplně necítila ale možná je to tím že, jsou knihy určeny pro mládež, nevím...Škoda ale nelituji že, jsem četla.

27.07.2018 4 z 5

Spadla klec Spadla klec Sara Shepard

Určitě nejlepší díl.I jsem uronila slzičku což je co říct.

27.07.2018 4 z 5

Smrtící pouto Smrtící pouto Jaime Reed

Tak druhý díl byl o něco lepší něž první. Dala bych necelé čtyři hvězdičky. V druhém díle se vyskytla nová postava která díl oživila. Hold padouchové jsou sexy. Jdu hned na poslední díl, jsem zvědavá jak se příběh rozvine.

03.04.2018 4 z 5

Osudová přitažlivost Osudová přitažlivost Jaime Reed

Tak hodnotila bych to tak na něco přes tři a půl hvězdičky. Knížka se mi celkem líbila. Příběh dobrý,postavy sympatické. Líbil se mi sarkastický humor hlavní hrdinky. Myslím si, že autorka úplně nezvládla vykreslit chemii mezi hlavními hrdiny.Kolena se mi z toho netřásla.Myslím, že s knihy mohla vytěžit daleko víc. Ale nelituji, že jsem knížku četla. Do dalšího dílu půjdu ale asi s pauzou.

12.03.2018 4 z 5

Opatruj mě Opatruj mě Maya Banks

Tak nějak nevím jak hodnotit abych neprozradila děj. Přijde mi úsměvné zamilovat se do někoho po třiceti vteřinách a to ještě do někoho v takovém psychickém stavu. Prostě klasická slaďárna. Kdybych mohla tak bych dala tři a půl hvězdičky. Knížka se mi celkem líbila,nejedná se o žádnou náročnou četbu. Sem tam jsem se i zasmála.Hlavní postavy mi celkem sedli, další díl si asi ze zvědavosti pořídím ale předčtu si ho z odstupem času, děj bude asi podobný i když s jiným hrdinou.

09.03.2018 3 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Kniha se mi líbila. Druhý díl si určitě seženu.

02.03.2018 4 z 5

Danse Macabre Danse Macabre Laurell K. Hamilton

Tak zrovna u tohoto dílu jsem sérii Anita Bleaková vzdala. Již mě přestalo bavit číst jak si to Anita s každým a všude rozdává. Autorka se od původní Anity dostala úplně někam jinam. Opravdu mě to mrzí protože jsem sérii milovala a chválila na každém kroku. Přišlo mi to i jako čtení pro kluky. Ale již mě nebaví nutit se dál číst, vzdávám to. Podle recenzí na další díly se to sice sem tam zlepší ale asi už to žádný zázrak nebude. Zbytek nepřečtených dílů jsem prodala.

05.02.2018 2 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Zase super díl.Zatím skvělá série, doufám že se kvalita udrží.

04.02.2018 5 z 5

Na mou duši Na mou duši Sara Shepard

Tento díl byl zatím asi nejlepší.Děj se konečně trochu rozjel a něco jsme se dozvěděli.Těším se na závěrečný díl až zjistím kdo je vrah.

14.08.2017 4 z 5